Clicks1.5K
Otec Eirene
75

RADUJTE SA A PLESAJTE!

RADUJTE SA A PLESAJTE!
o. Eirene

Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale ultraliberálny človek zastávajúci sa homexuálnych zväzkov a súčasného vraždenia nenarodených detí.
Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorého tribunál odsúdil chorého tajného kňaza na nátlak komunistickej moci, a ten kňaz nato zomrel.
Ak chcete, radujte sa a plesajte, a vískajte od radosti, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek podporujúci komunizmus, systém, ktorý má na svedomí smrť asi 200 miliónov ľudí, čiže je asi 10x horší ako bol fašizmus.

Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý sa nikdy nepostavil otvorene proti vraždám nenarodených.
Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý sa pričinil o zákon v rozpore s ľudskou slobodou, takže už len držanie akýchsi "extrémistických" materiálov je trestné.
Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý sa podstatne pričinil o zákon proti extrémizmu, hoci sa nedala žiadna definícia, čo je to extrémizmus, takže je to na svojvôli sudcu.

Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý prispel k tomu, že sa zvýšili tresty za popieranie holokaustu.
Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý klame v priamom prenose.
Plesajte a radujte sa, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý prijal lisabonskú zmluvu.
Radujte sa a plesajte, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý podpíše zmluvu, hoci nie je jasná alebo jej nerozumie.
Tešte sa od radosti a buďte celí bez seba, lebo nezvíťazilo nezakázané číslo 1448, ale človek, ktorý by nikdy potrat nenazval vraždou.
Preto buďte celí šialení od radosti, lebo nevyhralo nezakázané číslo 1448, ale človek, ktorý nemá nič proti tomu, aby sa dvom homosexuálom udelil právny status.

Áno, hovorím, tešte sa a tancujte od radosti na uliciach, lebo nevyhral dar 1448 eúr núdznej rodine, ale človek, ktorý hovorí, že by nehlasoval za protipotratový zákon.
Zvolajte národné zhromaždenie a urobte oslavu, lebo nezvíťazilo nezakázané číslo 1448, ale človek, ktorý sa pokladá za múdrejšieho ako Ježiš Kristus, lebo povedal, že on nerozdeľuje, ale spája, hoci Ježiš povedal, že neprišiel darovať zemi pokoj, ale rozdelenie.
Šalejte od radosti, vy všetci, lebo nezvíťazil dar 1448 eúr chudobnej rodine, ale človek, ktorý sa postavil proti stanovisku Ježišovej Cirkvi.
Tancujte a dvíhajte od radosti ruky nad hlavu, lebo nezakázané číslo 1448 nezvíťazilo, ale človek ktorý bol spolutvorcom programových priorít strany, kde viac ako 20 krát sa spomínajú práva LGBTI komunity a viac ako 20 krát sa tam spomína “rodová rovnosť”.
Tancujte v kruhu na uliciach, lebo nezvíťazilo nezakázané číslo 1448, ale človek vyzývajúci na ratifikáciu Istanbuslkého dohovoru, ktorý tvrdí, že máme spoločnú zodpovednosť za prijímanie azylantov.
Proste, radujte sa a plesajte, zvolajte národné zhromaždenie, ustanovte národný sviatok, ktorým by ste si možno väčšinu týchto víťazstiev chceli rok čo rok pripomínať a tešiť sa z nich.
Barbarin likes this.
Mates5485
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Preto mažem tvoje komentáre,pretože sú totalne sprosté a nevieš v jakej dobe žijeme a keby si vedel tie sny som mal od Boha s tebou sa nedá nič,pretože si totalne zablúdený,slepí a hluchí človek,ktorí žiješ neviem v stredoveku. Som zvedaví,keď príde totálna temnota,hriech,zlo a to čo ma prísť aj veľké nepokoje,občianske vojny a neskôr aj 3 svetová vojna čo budeš …More
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Preto mažem tvoje komentáre,pretože sú totalne sprosté a nevieš v jakej dobe žijeme a keby si vedel tie sny som mal od Boha s tebou sa nedá nič,pretože si totalne zablúdený,slepí a hluchí človek,ktorí žiješ neviem v stredoveku. Som zvedaví,keď príde totálna temnota,hriech,zlo a to čo ma prísť aj veľké nepokoje,občianske vojny a neskôr aj 3 svetová vojna čo budeš hovoriť,keď bude veľké prenasledovanie kresťanov a Cirkvi.
Mates5485
Ten, ktorý ľúbi krupicovú kašu
Stav sa ,že píšeš veľké hlúposti ty,keď mi to bolo povedané tak Boh neklame.
apredsasatoci likes this.
Mates5485
Ja určite voliť nepôjdem obidvoch zvratených ľudí liberálku čaputovu a komunistu ševčoviča. Ja nechcem mať účasť na hriechoch obidvoch zvratených ľudí čo podporujú svetské a satanské zákony.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.
poli75
poznam krestanov, čo volili Caputovu, ked sme im hovorili ake hodnoty vyznava, tak že vraj nevedeli, alebo to je každeho osobna vec, hlavne nech nevyhra komunista a fašista atd. Katastrofa , ale to je len politika, horšie je ked počujem, ja som krestan , ale neverim v peklo, alebo som krestan ale neuznavam Cirkev atd, čo chcete potom vysvetlovat takym ludom?
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Zabudol si nielen peklo aj nebo s novou zemou - Božie kráľovstvo,večnosť,kde prebýva spravodlivosť,láska,dobro atď. a očistec.
zigmund likes this.
Caesar
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, …More
Kazdý katolík, ktorý dal hlas ultraliberalke, sorosovej prostitutke, co 16 rokov robila podvratnú cinnost v jeho nadacii Via Iuris, ktorá rozbila 2 manzelstvá, cudzoloznici, ktorá podporuje vrazdenie nenarodených detí, istanbulske zlo, pakt OSN o migracii, LGBT, GENDER, rozvrat rodín, holduje okultnej zenovej meditacii, podpredsednícku ProGaysívnych zloduchov, kde je Stefunko, syn zida Simecku, ktorý je velký priatel Sorosa:

Šimečka z ESETackeho denníka N: George Soros je môj priateľ a pomohol nám poraziť Mečiara: www.youtube.com/watch

dopustil sa velkeho, tazkeho, smrtelneho hriechu voci Bohu!!!

"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"Ideologie lidských práv, liberalismus, není obyčejný blud, ale je to čistý, osobní Satanův blud." bl. Pius IX.

"...původ státní moci je třeba hledat v Bohu samém a nikoliv v lidu..." Immortale Dei, papež Lev XIII., Notre Charge Apostolique, sv. Pius X.

"Homosexualita je ponižující, nečisté porušování přirozeného řádu a uráží samotného Boha, Tvůrce tohoto řádu." Pius XII., papežská alokuce porodním asistentkám, 29. října 1951.
ľubica and 4 more users like this.
ľubica likes this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.
Samson1 likes this.
zaba likes this.
Roberto 55 likes this.
Anton Čulen
ľubica likes this.