Clicks18.2K

Źródło - film dokumentalny

tadeo
3
Film poświęcony gruzińskiej mistyczce i uzdrowicielce Lenie Loliszwili. Kobieta ma dar leczenia najcięższych chorób, wobec których współczesna medycyna jest bezradna. Bezbłędnie potrafi wskazać, co …More
Film poświęcony gruzińskiej mistyczce i uzdrowicielce Lenie Loliszwili. Kobieta ma dar leczenia najcięższych chorób, wobec których współczesna medycyna jest bezradna. Bezbłędnie potrafi wskazać, co dolega jej rozmówcy. Lena współpracowała ze szpitalem onkologicznym w Tbilisi, przyjmowała też pacjentów prywatnie, także podczas wyjazdów na Litwę, do Izraela, Włoch i Polski. Wśród jej pacjentów były osoby cierpiące na choroby stawów, osteoporozę, porażenie mózgowe, astmę, głuchotę, wrzody, ciężkie choroby serca i nieoperacyjne nowotwory. Lena wielokrotnie była poddawana badaniom, mającym wyjaśnić jej niezwykłe zdolności, ale jak dotąd nie udało się tego dokonać. Ona sama twierdzi, że za jej umiejętnościami stoi głęboka wiara. Wielkim marzeniem Gruzinki jest pomoc mieszkańcom afrykańskich wiosek. Chce ona, by na pustyni za sprawą jej modlitw trysnęła woda.
maly_kwiatek
Strzeżcie się wysłanników szatana - wilków w owczej skórze którzy odciągają was od Boga, takimi słowami, jakie pisze yannusz. Módlcie się i trwajcie na modlitwie.
zwirko elzbieta
Watykański egzorcysta ks.Gabriele Amorth nie stwierdzil ,ze ma w sobie moce piekielne,a jest On autorytetem w sprawach zniewolen i opetan.Kobieta mowi ludziom o Bogu i wskazuje gdzie jest uzdrowienie.Ja myślę,ze to dar od Boga i pomaga ludziom w ich utrapieniu,czyni to z milosci do Boga i blizniego.Ma pokore i w sobie,nie nosi sie w przepychu.Szatan ,nie działaby przeciw sobie,kierując ludzi na …More
Watykański egzorcysta ks.Gabriele Amorth nie stwierdzil ,ze ma w sobie moce piekielne,a jest On autorytetem w sprawach zniewolen i opetan.Kobieta mowi ludziom o Bogu i wskazuje gdzie jest uzdrowienie.Ja myślę,ze to dar od Boga i pomaga ludziom w ich utrapieniu,czyni to z milosci do Boga i blizniego.Ma pokore i w sobie,nie nosi sie w przepychu.Szatan ,nie działaby przeciw sobie,kierując ludzi na drogę Zbawienia.
piuro
śmierdzi boi-energią 🤮