IvetaD shares this
8.9K
Filmy.

Filmy,ktoré som si zatiaľ nestihla pozrieť.
adrianicm
apredsasatoci: dobry film. taky s pointom. ani matku predstavenu netreba pocuvat, ked jedna skratovo. niekedy sa naozaj neda posluchat. a to v mene dobra a spravodlivosti.

✍️ Áno, keď matka predstavená prikazuje vykonať niečo hriešne, vtedy ju ani nesmie sestra poslúchnuť!
mjablko shares this
8.9K
Filmy.

Filmy
Coburg
Tento fim slúži aj ako výstraha pre tých čo si to nepamätajú, resp, nevedia, alebo nechcú vedieť. Pri nájazdoch ateistov, a iných "istov" je prvým cieľom vždy Katolícka Cirkev. Veľká Francúzska revolúcia, VOSR, slobodomurári v Mexiku, interbrigadisti v Španielsku, moslimovia v Bosne, Irak, Sýria, všetci napáchali zverstvá najmä v kláštoroch. V ČSR komunisti už neznásilňovali, ale aspoň …More
Tento fim slúži aj ako výstraha pre tých čo si to nepamätajú, resp, nevedia, alebo nechcú vedieť. Pri nájazdoch ateistov, a iných "istov" je prvým cieľom vždy Katolícka Cirkev. Veľká Francúzska revolúcia, VOSR, slobodomurári v Mexiku, interbrigadisti v Španielsku, moslimovia v Bosne, Irak, Sýria, všetci napáchali zverstvá najmä v kláštoroch. V ČSR komunisti už neznásilňovali, ale aspoň rehoľníkov a rehoľníčky vyhnali z kláštorov do väzení, do fabrík a na polia. A čo kresťania - "civili"? Nebudú to mať o nič lepšie, ak sa to opäť rozpúta.
apredsasatoci
dobry film. taky s pointom. ani matku predstavenu netreba pocuvat, ked jedna skratovo. niekedy sa naozaj neda posluchat. a to v mene dobra a spravodlivosti.