Clicks2.2K
Edward7
4

Nowe logo watykańskie, pogańskie i bez krzyża

Istotne zmiany w Mszale: „Błagamy Cię: uświęć te dary rosą Twojego Ducha… Które, Ty dobrowolnie oddajesz się w pasji…”

Pierwszą z herezji była oddawana cześć pogańskiemu demonicznemu bożkowi Pachamama przez Watykan Bergoglian. Teraz znajdujemy się przy „sakralizacji” Słońca, którego kult pogański był najbardziej brutalny, i składał się ofiary z ludzi. Gdzie jest obraz Krzyża? (W rzeczywistości jest to złamany i zniekształcony krzyż)

A obecny Kongres Eucharystyczny? Pojawia się brzydki komiks z mumiami i kalekami, symbolami śmierci, a nie Życia Eucharystycznego, ponurym rysunkiem, który odpycha i usuwa Pana Boga, który jest coraz częściej oferowany tylko „zaszczepionym”, stając się powodem dyskryminacji, w obecnym fałszywym kościele Franciszka (prawdziwy Kościół jest z Papieżem Benedyktem XVI).

Nick Donnelly / Maria Ferraz religionlavozlibre.blogspot.com/2021/09/nuevo-logo-vaticano-pagano-y-sin-cruz.html

Istotne zmiany w Mszale: „Błagamy Cię: uświęć te dary rosą Twojego Ducha… Które ty dobrowolnie oddajesz się w pasji…” "Te rogamos: santifica estos dones con el rocío de tu Espíritu .... El cual, cuando se rindió voluntariamente a la pasión ...."

19 maja 2019 r. Fałszywy Papież , wraz ze swoimi biskupami i księżmi, zatwierdził nowy mszał, który stał się obowiązkowy we wszystkich parafiach od 4 kwietnia 2021 r. Ta aprobata oznacza, że fałszywy papież i wszyscy, którzy akceptują te zmiany liturgiczne, zarówno wierni, jak i hierarchia, popełniają grzech bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu, ponieważ zgadzają się unieważnić PRZEISTOCZENIE. Te zmiany dotyczą:

1. Kapłana: traci autorytet i wiarygodność. Przestanie być oferentem Mszy. Oferującym jest teraz kapłan zjednoczony z ludem. W związku z tym unieważnia się osobistą intencję kapłana i komunię osoby kapłana z Boską Osobą Jezusa. Pozostaje; intencja i komunia, typowe dla wiary pogańskiej i bałwochwalczego kultu fałszywego boga.

2. Do Ducha Świętego: przeistoczenie dokonuje się tylko przez wylanie Ducha, który uświęca dary chleba i wina, aby były Ciałem i Krwią Chrystusa. Zamieniając; wylanie na rosę, Boska Osoba Ducha Świętego (wylanie) zostaje anulowany i żaden dar nie jest uświęcany, ani nie może być sprawowane Przeistoczenie. Nie trzeba więc zmieniać pozostałych słów, aby konsekracja Hostii nie była skuteczna, a wierni otrzymywali tylko kawałek chleba. (zmieniają się też słowa "za wielu" na "za wszystkich" , być może są też inne zmiany dopow.)

3. Do Jezusa: Chrystus nie ofiarowuje się już bezinteresownie jako holokaust , aby odkupić ludzi, ale raczej poddaje się cierpieniu i śmierci, której nie rozumie. Jest to bluźnierstwo wobec Krzyża i Jego Dzieła Odkupienia. I jest to typowe dla doktryny amoralnej, i rozwodnionej ideologiami satanizmu. Dlatego dla tych ludzi, którzy myślą tylko o pójściu na Mszę św. (zmienionej , obecnie w Polsce nie jest zmieniona dopow.) i przyjęciu Eucharystii, nie słuchając słów księdza ani tego, jak żyje i pracuje, i którzy wierzą, że to, co jest w Kościele, to tylko głęboki kryzys... albo że kolejny Papież rozwiąże to wszystko:

1. Kto przyjmuje te zmiany w liturgii i nie buntuje się przeciwko nim, czy jest wierny, czy jest kapłanem, biskupem czy kardynałem, popełnia grzech bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu, a tym samym żyje potępiony w życiu .

2. Wierni, którzy słuchają konsekracji, mówią: „uświęca te dary rosą Ducha”, jest zobowiązany opuścić tę Mszę, jeśli nie chce popełnić tego grzechu bluźnierstwa, że Boga włoży w rękę, aby w jakiś sposób mógł przyjąć Komunię, jest nie tylko nie mądry, ale jest letni, z dlatego Bóg go "zwymiotuje" .Te zmiany, wszystkie doprowadzą że Jezusa nie będzie już w Eucharystii ani w Msze lub w wystawionym Najświętszego Sakramencie. Wielu nie tylko dowiedziało się, że stoi w obliczu ohydy spustoszenia i że ostatnim krokiem nie jest usunięcie Mszy, ale usunięcie publicznego kultu Boga poprzez uczynienie Kościoła Katolickiego zawartego/połączonego w Kościele Światowym, gdzie oficjalnie czczony jest/będzie Antychryst.

komentarz z - religionlavozlibre.blogspot.com/2021/09/mel-gibson-los-obispos-de-eeuu-me.html
To co tu pisze wymaga jeszcze potwierdzenia, być może w Polsce nie będzie takiej zmiany ... może ktoś ma jeszcze informacje jakie będą tam jeszcze zmiany ...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
jac505
Demontowanie, neutralizacja Kościoła. Panie Jezu przyjdź !
TomUrb
A gdzie wy tam widzicie słońce i krzyż? Słońce jest okrągłe.
A to przecież jest jajko rosnące na drzewie. 🤪
I tak małymi krokami zbliżamy się do ohydy spustoszenia.