Clicks1

Коментар ВВП до інтерв’ю журналіста з пропагандистом гомосексуалізму – ватиканським радником, священиком Джеймсом Мартіном, єзуїтом (ІV частина: Конверсійна терапія)

(ІV частина: Конверсійна терапія)

Кореспондент: «Що ви думаєте про ідею направляти гомосексуалістів на конверсійну терапію?»

Мартін: «Майже всі авторитетні психіатри і психологи відкинули конверсійну терапію. Вона може завдати людині великої психологічної, емоційної і навіть фізичної шкоди. Від конверсійної терапії слід повністю відмовитися.»

Коментар: Це брехня − стверджувати, що конверсійну терапію відкинули всі авторитети, і слід додати: відкинули ті авторитети, які просувають гомосексуалізм. Необхідність конверсійної терапії випливає також з вчення Церкви і вона повинна бути плодом покаяння. Людина спочатку повинна визнати перед самим собою гріховну залежність, яка її поневолює, а потім використовувати відповідні середники для звільнення, якими є покаяння, молитва, аскеза. Перш за все, необхідно уникати близької нагоди до гріха і осіб, які до нього спокушають. Але єзуїт Мартін радикально відкидає конверсію, стверджуючи, що вона завдає людині великої психологічної, емоційної і навіть фізичної шкоди. Таке твердження − це абсурд і брехня.

Святе Письмо застерігає, що содомітів чекає покарання вічним вогнем. Відкидаючи конверсію, єзуїт Мартін прирікає їх на вічне прокляття. Він не дозволяє, щоб вони були звільнені Христом. Не дозволяє їм і те, щоб фахівець-медик співпрацював в процесі їхнього одужання. Цим єзуїт Мартін служить не Христу, а дияволу.

Мартін: «Я знаю людей, які пройшли т.зв. «терапією» і розповіли мені, що це за страхіття!»

Коментар: Свідчення навернених гомосексуалістів, які пройшли конверсійною терапією, свідчать про повну протилежність того, що стверджує єзуїт Мартін.

1 листопада 2019 року в США колишні геї зібралися перед американським Капітолієм у Вашингтоні, округ Колумбія, і просили Конгрес не просувати закони, що забороняють конверсійну терапію для ЛГБТ-осіб. Всесвітня пропаганда сьогодні, буквально, примушує людей, і навіть дітей, до сексуальних збочень ЛГБТК. Але коли людина, якою зманіпулювали і глибоко зранили, бажає повернутися до природного способу життя, її починають переслідувати.

Джим Домен, колишній гомосексуаліст, а тепер одружений батько трьох дітей, сказав на цій маніфестації: «На нас нападає місто, штат і федеральний уряд тут, в США». Джим Домен − засновник Church United, Асоціації каліфорнійських Церков, яка докладає зусилля для формування моральної культури штату.

Кен Вільямс, колишній гомосексуаліст, одружений, батько дітей − засновник зростаючого руху колишніх гомосексуалістів «Changed» («Змінені»), сказав: «Кожна людина може обрати зміну своєї сексуальної ідентичності, але ми − ні! … Хто править цією країною?»

Елізабет Вонінг, співзасновниця асоціації «Changed», 14 років заміжня і вже ніколи не повернулася до колишнього способу життя. «Ми навернулися на правильний шлях. За допомогою терапії і правдивого покаяння ми знайшли повноту життя. Більшість стверджує, що це неможливо. Але після наших свідчень багато людей прагнуть до того ж, що і ми».

Кевін Вітт мав зносини з кількома тисячами чоловіків: «Я жив невпорядкованим життям, повним словесного, фізичного і сексуального насильства. Бог змінив моє життя! Якщо Він зміг зробити це зі мною, то може зробити це з кожним!»

Ангель Колон, гомосексуаліст, який отримав шість вогнепальних поранень під час різні в нічному клубі у 2016 році, сказав: «Я відомий як той, хто вижив у цій різні, але я хотів би бути відомим, як живий доказ того, що Бог може змінити життя. Зміна можлива і ми повинні мати право на те, щоб інші могли чути наші свідчення».

Ейпріл Локхарт, колишня лесбіянка: «Я повністю повірила брехні, що ми не можемо змінитися, а якщо ми хочемо змінитися, то, мовляв, завдамо шкоди своєму здоров’ю. Це брехня! Я змінилася, у мене є чоловік і діти. Я здорова і щаслива!»

Джейсон Максвелл, колишній гомосексуаліст: «Будучи малою дитиною, я зазнав сексуального насильства. Це сформувало у мене викривлене уявлення про любов, стосунки та сексуальність». У дорослому віці він прожив 11 років як гомосексуаліст, але потім Бог торкнувся його життя, і він моментально позбувся потягу до чоловіків. Він каже: «Тепер я стою перед вами як батько, який пишається трьома прекрасними дітьми, і чоловік, який пишається люблячою дружиною. Це (гомосексуалізм) можна подолати».

(Джерело: lifesitenews.com/…ock-escape-from-lgbt-lifestyle)

Спеціалізована література, видана до 1974 року, містить велику кількість праць на тему лікування гомосексуалізму. Доктор Сатіновер представляє огляд 15 великих досліджень, що охоплюють 622 гомосексуалісти, які лікувалися, і більше половини з них вилікувалися. Ці результати суперечать твердженням, що гомосексуалізм змінити неможливо. Після вимушеного рішення Американська психіатрична асоціація (AПA) виключила гомосексуалізм зі свого списку психічних захворювань (1973р.). В результаті кількість публікацій стала поступово скорочуватися до мінімуму, оскільки вони вже були небажані. Однак деякі психоаналітики і сміливі психотерапевти не здалися в боротьбі за правду і стали у відкриту опозицію проти поглядів, представлених гомосексуальними активістами, створивши професійну асоціацію NARTH. Ця організація виникла як реакція на спробу АПА оголосити лікування гомосексуалізму порушенням професійного підходу в психіатрії, навіть в тих випадках, коли це роблять на виразну вимогу клієнта. Джозеф Ніколозі, доктор філософії − автор великого дослідження (1997р.). У ньому взяли участь 882 учасники і воно так само ясно доводить, що зміни можливі. По всьому світу існують тисячі колишніх геїв, які є доказом справжньої переміни − з людини аморально поневоленої на людину по-справжньому вільну. Твердження єзуїта Мартіна − це цілеспрямована брехня і маніпуляція.

(Продовження в наступній частині)

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат


19.09.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.