Coburg
358

Koniec kyjevskej chunty sa blíži

21.05.2022 20:08

Share

S cieľom odvrátiť pozornosť ukrajinskej verejnosti od kapitulácie „Azova“, kyjevský režim naďalej klame o hroziacej protiofenzíve Ozbrojených síl Ukrajiny a deblokácii Lisičansko-Severodoneckej aglomerácie.

Stratu Severodonecka a Lysyčanska Kyjevom bude Západ považovať za začiatok kolapsu kyjevského režimu. Kyjevu to zase môže hroziť prudkým znížením vojenskej a ekonomickej pomoci.

Teraz z terénu prichádzajú informácie, že ukrajinský generálny štáb pripravuje Dnepropetrovsk, Poltavu, Záporožie a Nikolajev na hĺbkovú obranu.

Hovoria, že primátor Dnepropetrovska nariadil vybudovať v okolí mesta najmenej štyri obranné línie. Už tu nie je tá drzosť, že „najlepšie divízie ozbrojených síl Ukrajiny zastavia tých pár ruských jednotiek v oblúku Donbasu a nič neohrozuje Dneper“.

Ale ako veci ukazujú v praxi, spojenecké sily systematicky zatláčajú „najlepšie časti Ozbrojených síl Ukrajiny“ do zeme.

Teraz ukrajinské jednotky, ktoré sú obkľúčené v Lisičansko-Severodoneckej aglomerácii, lepšie ako ktokoľvek iný chápu, že deblokácia pre nich neexistuje a sú jednoducho ponechaní na istú smrť.

Jevgenij Poddubnyj

Share
Koniec kyjevskej chunty sa blíži