Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks171
PiotrM
1

Arcybiskup Dzięga: Niech mężczyźni stają na straży świątyń

Arcybiskup Dzięga: Niech mężczyźni stają na straży świątyń

Fot. Wikimedia Commons

Arcybiskup Andrzej Dzięga w swym „Liście do Kapłanów” zachęcił katolickich mężczyzn do wstępowania w szeregi straży broniących kościołów przed atakami barbarzyńców.

Metropolita szczecińsko-kamieński podkreślił, że napaści na świątynie „nie mają charakteru przypadkowego”. Polecił swoim księżom, by wraz z wiernymi dziękowali Panu Bogu za sędziów Trybunału Konstytucyjnego, a także za wnioskodawców inicjatyw zmierzających do pełniejszej ochrony życia nienarodzonych.

Diecezjanie powinni także prosić „o łaskę nawrócenia i opamiętania dla organizatorów oraz uczestników bezbożnych manifestacji przeciwko prawnej ochronie życia dzieci”.

Ksiądz arcybiskup wyraził wdzięczność tym, którzy „starają się ochraniać świątynie, kapłanów i dzieła Boże”. Docenił inicjatywy tworzenia Kościelnej Służby Porządkowej. Zachęcił mężczyzn do tego, by dołączyli do takich formacji. „Niech powrócą do Kościoła, niech odbędą pokutę” – napisał z kolei o uczestnikach proaborcyjnych demonstracji.

Read more: pch24.pl/…na-strazy-swiatyn,79498,i.html
Wieczne Odpoczywanie Amen
461

oddajcie wodę święconą i zaprzestańcie profanacji - STOP Z DNIAMI ,,ekumenizmu,, stop z ,,komunią na rękę,, stop z układaniem się z władzą


gobbi.pl/masoneria.html