Clicks838
csk.news
1

Jednota s Oligarchy: Vatikán Bodá Americké Biskupy Do Zad

Jak by se dalo očekávat, Vatikán, který je ve službách oligarchů, bodl do zad ty Americké Katolické biskupy, kteří se zastávají popření Prezidenta Bidena a ostatních pro-smrt “Katolických” politiků Svatého Přijímání.

Potrat je Svatou Krávou oligarchů jejich médií. Kardinál Luis Ladaria, poslušný Prefekt Kongregace Pro Nauku Víry 7. května napsal dopis, publikovaný agenturou amerických biskupů CatholicNews.com, ve kterém vyzval biskupy, aby pokračovali "s opatrností" ve svém kriticismu "Katolických" politiků, kteří podporují potraty, eutanazii a další morální zlo.

Tvrdil, že samotný biskup nemusí "usurpovat" jeho autoritu v jeho diecézi, pro politiku, která by vyžadovala "téměř jednomyslnost" - jako by o tom rozhodla Pravda.

Podle Ladaria, je to “zavádějící” prezentovat potrat a eutanazii jako "pouze" závažné záležitosti katolické morálky, které "vyžadují plnou úroveň odpovědnosti na straně Katolíků” - ale nikdo tak neučinil.

Varoval, že národní politika by byla “pouze” užitečná “pokud by to pomohlo biskupům udržet jednotu.”Vatikán je má zájem o takovou "jednotu" pouze při jednání s oligarchy a jejich mocnými médií, o které se Vatikán bojí .

Starost Vatikánu o "jednotu" najednou mizí, když František a ostatní Modernisté zahájili své časté polemiky, jako v případě Amorise Laetita a útoky proti bývalému pro-život Americkému Prezidentovi Trumpovi.

#newsNxgxmsuhxp

Glockner ...
Zřejmě herec ve službách Trumpovy velké hry