Clicks2
NewsLetters

Скасування монашого ордену Товариства Ісуса /Єзуїтів/

відео: www.youtube.com/watch
Потреба часу вимагає проголошення авторитетного вердикту проти багатократно повторюваної апостатичної діяльності монашого ордену Єзуїтів. Теперішній напрям діяльності єзуїтів і дух, який панує в цьому монашому ордені, повністю суперечать програмі засновника та нормам віри. Хоча в минулому цей орден мав великі заслуги у відновленні Церкви, все ж в останні десятиліття дух і програма змінилися. Замість того, щоб захищати віру та мораль і прикладати зусилля для духовного відродження, єзуїти чинять цілком протилежне. Вони вже не мають права називати себе Товариством Ісуса, бо виступили проти Ісуса Христа і Його Духа. «Хто не має Духа Христового, той Йому не належить» (Рим. 8,9). В минулому цей орден був скасований Папою Римським. Тоді підставою не були єресі. Однак сьогодні цей монаший орден просуває єресі, і тим самим сам виключив себе з Церкви Христової. Яскравим прикладом є єзуїти Мартін, Черни та теперішній генеральний настоятель Соса, а особливо апостат Бергольйо, який незаконно окупує папський уряд. Сьогодні єзуїти заперечують основні істини віри і Традиції та пропагують поганство і єресі: тейярдизм, неомодернізм, синкретизм та аморальність. Цілком зрозуміло, що цей монаший орден завдає великої шкоди Церкві. На жаль, він не чинить ніякого покаяння за свою апостатичну діяльність.
Хто сьогодні, коли папський уряд окупував єретичний єзуїт, повинен оприлюднити перед Божим народом реальність їхньої апостазії? І хто в Церкві повинен захищати спасительні істини та Божі закони?
Церква побудована на апостолах та пророках (Еф. 2,20). Пророче служіння у цей кризовий час унаочнює Візантійський Вселенський Патріархат. Сьогодні він оприлюднює, що на апостатичний орден єзуїтів, згідно Святого Письма, впала Божа анатема ‒ прокляття і виключення.
В апостольському і пророчому авторитеті, в Ім’я Триєдиного Бога ‒ Отця, Сина і Святого Духа ‒ проголошуємо і оприлюднюємо, згідно Гал. 1,8-9, Божу анатему на монаший орден Єзуїтів за проповідування фальшивої Євангелії. Цей монаший орден є скасований перед Богом і перед Церквою.
Закликаємо щирих членів, щоб заради спасіння своєї душі покинули апостатичну структуру, яка вигнала Духа Христового, і яку відкинув Бог.
Хтось може запитати: Чи не є це авторитетне скасування монашого ордену несправедливим?
Відповідаємо: Якщо б сьогодні воскрес його засновник, святий Ігнатій з Лойоли, то сам негайно радикально скасував би цей апостатичний орден! Ці апостати і єретики виступили проти Бога та Його Заповідей і масово зводять душі до вічної погибелі.
В минулому цей орден мав і багатьох святих, але вони мали Божого Духа, а не духа апостазії, який сьогодні панує серед єзуїтів. Господь перестерігає через пророка Єзекиїла: «Коли праведник відступить від своєї праведності й учинить зло… то помре в своїм грісі, і не згадаються більше його справедливі вчинки, що він учинив» (див. Єз. 3,20).
Апостол Юда був обраний Христом. Коли Ісус посилав апостолів по двоє, то і він слухняно проповідував Євангелію і виганяв демонів. Але коли у нього увійшов сатана, він виступив проти Христа і Його Євангелії. Сам Ісус називає його сином погибелі (Ів. 17,12).
А якщо б переважна більшість єзуїтів не брала під увагу це пророче проголошення про скасування і продовжувала проповідувати єресі та просувати шлях апостазії ‒ це не є визначальним. Що вони будуть чи не будуть робити ‒ це вже інша справа. Пророчий уряд має завдання захищати віру і мораль. Він оприлюднює духовні реалії, і це є визначальним. Патріархат зобов’язаний застерігати віруючих від прихованої духовної інфекції, яка не тільки шкодить, але й стягує до вічної погибелі!
Також інші монаші ордени, на жаль, перебувають у подібному стані, як єзуїти, але не в такій силі та затятості. В них ще є монахи, що боряться проти духа світу, який вже «отруїв» багато орденів.
Сьогодні монаші ордени цілеспрямовано глобалізуються. До них через різні психології, псевдомістику, відкритість для поганства, для єресей та для деморалізації увійшов дух відступництва. Багато монахів стали працівниками Нью Ейдж на шкоду Церкві. Тому напрошується питання: Чи в такому випадку не було б найкраще скасувати всі монаші ордени?
Це питання є дуже болючим і на нього важко відповісти, оскільки в питанні є велика частина правди, а реальність неможна ігнорувати. Ватикан надає монашеству і тим, які формують молоде покоління монахів, єретичний напрям і запроваджує деморалізаційні програми. Таким чином поступово «отруює» всіх богопосвячених осіб. Справді, є питанням, чи багато монаших орденів не виконує вже службу Юди, так що замість Христу служить антихристу.
Але це, безперечно, не означає, що ми виступаємо за повне скасування усіх монаших орденів і монашого життя так, як їх скасувала німецька Реформація у 16-му столітті. Навпаки, ми бачимо, що повернення до євангельської радикальності мало би знову розпочатися якраз в обновлених монастирях. На перше місце необхідно поставити програму молитви і дороги постійного покаяння, тобто дороги очищення. Тоді може слідувати дорога просвітлення і з’єднання. Вершиною і центром повинен бути Христовий хрест і особисте відношення до Розп’ятого. А це неможливо без правдивої молитви.
Що сьогодні могли б сказати засновники монаших орденів про своїх духовних синів та дочок, які прийняли духа антиєвангелії?
Перш за все, існувала б загроза, що ці духовні сини та дочки виключили б своїх святих засновників з орденів та відвезли б їх у психлікарню. З іншого боку, ці засновники, безперечно, проголосили б прокляття над такими орденами, оскільки вони не мають нічого спільного ні з духом Євангелії, ні з харизмою, яку Бог їм довірив. Тому необхідна віднова кожного ордену без винятку. Кожен монах повинен розпочати її від себе самого, а для того необхідно надати умови. Якщо нема умов і Духа, то духовне життя загасне. Необхідно знову почати наголошувати на суті монашого життя, якою є щоденне зречення свого его та наслідування Христа. Без цього монахи закінчать у поганських медитаціях, синкретизмі, матеріалізмі, в єресях, у нечистоті, а на кінець в пеклі.
Ісусове слово ясне: «Якщо не покаєтеся, усі загинете!» (Лк. 13,3).
Питання на завершення: Що на цю нашу позицію і на проголошення анатеми на монаший орден Єзуїтів сказав би сам Ісус, якби стояв тут замість нас?
Він не сказав би нічого іншого, ніж те, що говоримо ми, бо ми виконуємо Його волю і від Нього отримали пророче слово. Тепер ми відстоюємо Його слово перед Богом і перед Церквою.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

2.12.2019