Clicks268

O CO BOGU CHODZI ?! - ks P. NATANEK w cyklu Nikodemowicza: "POROZMAWIAJMY OBA", odc.1

osdamen
Potępiony przez Kościół ks Piotr Natanek, jest pierwszą postacią nowego cyklu programów telewizji ATN pt.: "POROZMAWIAJMY OBA". Materiał zawarty w tym programie ma tylko przedstawić poglądy ks Piotra…More
Potępiony przez Kościół ks Piotr Natanek, jest pierwszą postacią nowego cyklu programów telewizji ATN pt.: "POROZMAWIAJMY OBA".

Materiał zawarty w tym programie ma tylko przedstawić poglądy ks Piotra Natanka na aktualną sytuację w Polsce i na świecie oraz w najwyższych władzach Kościoła Katolickiego co absolutnie nie czyni naszą Telewizję stroną duchową jakiekolwiek religii czy kościoła.

Dziękujemy za zrozumienie.
Ks Piotr Natanek – polski suspendowany prezbiter rzymskokatolicki archidiecezji krakowskiej, kaznodzieja i rekolekcjonista. Doktor nauk teologicznych i doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie historii. Nauczyciel akademicki, były wykładowca Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.
Pustelnia Niepokalanów w Grzechyni ks. Piotra Natanka to niezwykłe miejsce przed którym ostrzega Episkopat Polski. A dlaczego ostrzega oraz kim jest obecnie ks. Piotr Natanek znajdziecie Państwo w