uk.news
41

Рукописний лист: Франциск фліртує з гомосексуалістом-трансвеститом

43-річний італійський активіст-трансвестит А. Нобіле, який переодягається в жінку і, як повідомляється, пройшов кастрацію, отримав рукописного листа від Франциска, в якому той називає його «любою сестрою» (InfoVaticana.com, 31 жовтня).

Франциск кілька разів зустрічався з Нобіле під час своїх щотижневих (!) аудієнцій з гомосексуальними повіями. У листі сентиментальний Франциск пише, що «був зворушений» електронним листом, який йому надіслав Нобіле.

«Я згоден з вами щодо проблеми упереджень – це дуже боляче!» – пише Франциск, провідний поборник упереджень проти католиків. «В очах Бога ми всі Його діти, і це має значення! У нас є Отець, який любить нас, який поруч зі співчуттям і ніжністю. Для всіх, не виключаючи нікого». Це твердження суперечить тому, що Христос говорить у Євангелії.

Для Франциска «Божий стиль» — це «близькість, співчуття, ніжність» — що не є стилем Франциска. «Я молюся за вас, зробіть це для мене. Нехай Господь благословить вас і Пресвята Богородиця береже вас. По-братерськи, Франциск», — закінчує він свій любовний лист.

#newsDbzdshguvn