Clicks3K
pl.news
3

Bez czytania! Nanci Pelosi wybiega z Mszy

Spikerka Izby Reprezentantów USA i polityk aborcyjna, Nancy Pelosi (81), i jej mąż nagle opuścili mszę w rzymskim kościele San Patrizio Amerykańskiej Wspólnoty Katolickiej w sobotę wieczorem z powodu "incydentu bezpieczeństwa".

"Miała wykonać nasze drugie czytanie, ale oczywiście jej bezpieczeństwo jest najważniejsze" – próbował odwrócić uwagę od prawdziwego problemu rektor kościoła, ojciec Steven Petroff (wideo poniżej). Fałszywe "obawy o bezpieczeństwo" wynikały z demonstracji antyszczepionkowych, które były oddalone o 1,7 kilometra i otoczone przez policję.

W sobotę, Pelosi (roczna pensja: 223'000 dolarów) i jej mąż, biznesmen Paul Pelosi (wartość netto: 120 milionów dolarów), spotkali się z Franciszkiem i innymi urzędnikami Watykanu.

#newsZorpbcibyv

CÓRKA MARYI
jac505
To zły duch, który do niej mocno przylgnął nie wytrzymał obecności świętej osoby, która tam musiała być na mszy i nakazał jej ucieczkę z kościoła.
niewolnicaMaryi
Rzymski kościół San Patrizio ??? to ma być kościół , a gdzie Tabernakulum , nie widzę , to nie jest kościół to budynek biskupa , a może księdza, który postawił swój fotel w centrum , zamiast Boga .....