Clicks341
PiotrM
17

Na Kovid umarli a są puste trumny. Ciekawe co?-Chyba zmartwychwstali.

Robert Brycki
4 dni

Wrzucam jeszcze raz coś co bardzo nie spodobało się tak zwanym "niezależnym weryfikatorom" pejsbuka.

Członkowie parlamentu brazylijskiego postanowili potwierdzić podejrzenia i włamać się do szpitala, który nie został jeszcze ukończony, a twierdził że leczy 5000 osób na Covid-19, a 200 już nie żyje. Urzędnicy włamali się by sprawdzić doniesienia i odkryli że w szpitalu panuje absolutny bałagan i nie było w nim żadnych pacjentów.
Gubernator oszukuje państwo i naród oraz kłamie na temat statystyk, które mają pomóc w wepchnięciu szczepionek na podstawie zawyżonej liczby zgonów związanych z Covid-19.
Natomiast bardziej szokująca była decyzja o otwarciu trumien ofiar koronawirusa, które rzekomo czekają na transport do pochówku. Otwierając trumny deputowani byli zszokowani, ale nie zdziwieni. Okazało się że trumny są puste!
Na anglo-jezycznych stronach jest (byl?) film z tego zdarzenia. Oczy na świecie otwierają się coraz szerzej. Tylko w Polsce lemingi nadal wierzą w to, co usłyszą w telewizji.
olek19801
Polska to Lemingrag - pozostałość po PRLu, wszak niektórzy za nim tęsknią.
trio plus
Trzeba by to info podesłać do Elkama, chyba wcześniej się interesował cowidem w Brazylii 😊
olek19801
On i tak już podaje info z całego globu a wkrótce covida znajdzie w kosmosie 😂 😷
PiotrM
Gorzej będzie jak stwierdzi i znajdzie go u siebie! 😷 🥳
PiotrM
V.R.S.
To jest tzw. "test kolekcjonerski".
trio plus
Niestety też dałem się nabrać, ale nie wiemy czy pierwotnie nie były takie. Jak zaczęło być głośno mogli zmienić opakowanie