30:21
Libor Halik
1312.8K
Sv. Marie Egyptská, světová válka koncem 2013 Klíčové informace, homilie Libora Halíka 10.4.2011.More
Sv. Marie Egyptská, světová válka koncem 2013

Klíčové informace, homilie Libora Halíka 10.4.2011.
Public domain
TULÁK
TULÁK
když se dva perou, třetí se směje ..... a kuje plány 😈
pařez
Zdravím - dobrá práce Tuláku! 👍
Username - "...toto su proste krajiny, kde sa človek skratka nemože slobodne ani osviežit..."
Když byla aféra okolo havarovaného/sestřeleného tureckého F-4, objevilo se k tomu video z mořského břehu (letadlo žádné není vidět, jen je slyšet střelba),
theaviationist.com/2012/06/22/tuaf-f4-shot-down
v závěru se do záběru dostane jakási sešlost na břehu - nějaké koupa…More
Zdravím - dobrá práce Tuláku! 👍

Username - "...toto su proste krajiny, kde sa človek skratka nemože slobodne ani osviežit..."
Když byla aféra okolo havarovaného/sestřeleného tureckého F-4, objevilo se k tomu video z mořského břehu (letadlo žádné není vidět, jen je slyšet střelba),
theaviationist.com/2012/06/22/tuaf-f4-shot-down
v závěru se do záběru dostane jakási sešlost na břehu - nějaké koupací radovánky tam také mají, asi to nebude koedukované, ale něco tam je.
Já osobně jsem byl v šoku, když jednou přijela známá a vyprávěla, jak si udělala sama (cca 25 let) výlet po blízkém východě - také Irán. Ptal jsem se jí, jestli je zdravá, a ona říkala - "V pohodě". Ušila si takový černý přehoz, co tam ženy nosí, a neměla nikde žádný problém.

"...tak bud budeme hladat chyby na iráne alebo usa, iná cesta proste neexistuje..."
Propaganda ráda využívá tendence lidí vidět události kolem sebe perspektivou boje dobra se zlem - jedna strana se ukáže jako špatná, a ta druhá je pak zákonitě dobrá - a naopak. Tohoto pohledu je třeba se vyvarovat. Spíš je na místě otázka, jaký postup přinese klidnější život obyvatelům té které země. Tento přístup je však zcela cizí "globálním elitám", které sledují především své vlastní záměry - válka a následný chaos bude pro ně jen vítanou příležitostí k upevnění své moci. Co z toho ale nakonec vzejde, jakému zlu tím vším otevřou dveře, nemusí vědět ani oni. Já osobně se domnívám, že ani Rusku ani Číně válka nevyhovuje - jedni raději budou prodávat suroviny a druzí své výrobky. Pro koho představuje válka východisko z finačních a hospodářských problémů, je Západ. Proto "arabské jaro" - vytvořit nestabilitu a chaos s možností pozvolné eskalace konfliktů.
Je za co se modlit.
TULÁK
nejvíc mě znepokojují lidi dole, jak dychtí, už aby jim to Rusové a Írán nandali...to je hrůza....stále se přesvědčuji, jaká pohroma je, když se dostane k moci většinová společnost, co je asi v nás, že máme takové tužby po tvrdých akcích....a pak mě taky štvou katolíci, co mi vytýkají strach z války, vsadím boty, že bych tu válku snesla lépe než tihle odvážní, který nemají představu, co by to …More
nejvíc mě znepokojují lidi dole, jak dychtí, už aby jim to Rusové a Írán nandali...to je hrůza....stále se přesvědčuji, jaká pohroma je, když se dostane k moci většinová společnost, co je asi v nás, že máme takové tužby po tvrdých akcích....a pak mě taky štvou katolíci, co mi vytýkají strach z války, vsadím boty, že bych tu válku snesla lépe než tihle odvážní, který nemají představu, co by to znamenalo, samozřejmě strach nesmí ochromit, ale mobilizovat k přípravě
TULÁK
ovsem hlavny zamer je ochrana stability sveta
...kéž by.Celkem i Rusko zachovává chladnou hlavu.Chrastí všichni vzájemně zbraněmi, aby prezentovali svoji sílu, ale doufejme nikomu v hlavě nepřeskočí.Ten Netanjahu fouká do ohně.Nelíbí se mi, co podněcuje.Budou tam asi snahy jednotlivců, jak říkáš.
4 more comments from TULÁK
TULÁK
Čtu třeba zde:
Patriarcha Řehoř III. Laham k situaci v Sýrii
Damašek. Melchitský patriarcha Řehoř III. Laham komentoval současnou situaci v této blízkovýchodní zemi pro agenturu Fides. Vyslovil se jednoznačně pro dialog a smíření, jako jediné možné východisko. „Největší hrozbou pro Sýrii, řekl katolický patriarcha Damašku, je anarchie, absence bezpečnosti a masivní přísun zbraní z mnoha stran. …More
Čtu třeba zde:
Patriarcha Řehoř III. Laham k situaci v Sýrii
Damašek. Melchitský patriarcha Řehoř III. Laham komentoval současnou situaci v této blízkovýchodní zemi pro agenturu Fides. Vyslovil se jednoznačně pro dialog a smíření, jako jediné možné východisko. „Největší hrozbou pro Sýrii, řekl katolický patriarcha Damašku, je anarchie, absence bezpečnosti a masivní přísun zbraní z mnoha stran. Násilí plodí násilí, které zasahuje všechny občany bez rozdílu rasy, náboženství či politického přesvědčení,“ říká patriarcha Řehoř III. Laham. Dodává však, že „navzdory všemu nejde o konflikt mezi křesťany a muslimy. Nedochází k perzekucím. Křesťané se neocitají na mušce proto, že jsou křesťané, ale jsou oběťmi chaosu.“ Podle nejvyššího katolického představitele řecko-melchitského ritu dochází v Sýrii k „vměšování cizích mocností, arabských i západních, které přinášejí zbraně, peníze a informace v jediném směru. Toto vměšování poškozuje i samu opozici a ničí národní jednotu, neboť oslabuje umírněné hlasy.“ Damašský patriarcha Řehoř III. Laham už poněkolikáté kritizuje mediální přístup Západu, který příliš snadno zaměňuje projevy terorismu za činy politické opozice.

no taky myslím, že se k moci dostávají divoši a mocnosti se vměšují a mají svoje záměry
TULÁK
ten autor třeba vyvodil z toho nesprávné závěry, to já nedokážu posoudit, ale zaujaly mě ty zprávy a posouzení situace místními duchovními Církve.To "osvobozování" přineslo nestabilitu.Před lety jsem viděla dokument o Syrii a hodně jsem byla překvapena, že je to docela klidná země.Myslíš, že to bylo zapotřebí a že se to vymklo kontrole?Tedy, že to nebyl záměr způsobit chaos, který nyní vládne?
TULÁK
Proč vláda USA financuje islámské teroristy, kteří vraždí křesťany?
Napsal uživatel AC24
Pondělí, 06 Srpen 2012 07:07
A proč křesťané v Americe podporují vládu, která podporuje vraždění křesťanů?
Vládní politika vedoucí k persekucím křesťanů
Většina Američanů jsou křesťané. Ale jen málo z nich ví, že akce Americké vlády vedou v mnoha zemích k persekucím křesťanů.
Podle oficiálního zpravodajskéh…More
Proč vláda USA financuje islámské teroristy, kteří vraždí křesťany?

Napsal uživatel AC24
Pondělí, 06 Srpen 2012 07:07
A proč křesťané v Americe podporují vládu, která podporuje vraždění křesťanů?
Vládní politika vedoucí k persekucím křesťanů
Většina Američanů jsou křesťané. Ale jen málo z nich ví, že akce Americké vlády vedou v mnoha zemích k persekucím křesťanů.
Podle oficiálního zpravodajského servisu Vatikánu – Fides – a mnoha dalších křesťanských zpravodajských zdrojů útočí syrská opozice na křesťany. Kněží a biskupové na místě v Sýrii tyto zprávy potvrzují.

Jak píše do Guardianu jeden syrský kněz:
Přes vše, co se můžete dočíst ve většina západních médií, je Sýrie osvícenou, sekulární společností s hluboce duchovním jádrem a společnou vírou, že Sýrie je pro všechny. Fundamentalistický stát by zničil tuto tradicikoexistence a harmonického soužití různých náboženství, která tu existuje už od pádu Otomanské říše před téměř 100 lety. Syrská nezávislost byla vybojována společně prolitou krví všech Syřanů – muslimů, křesťanů, drúzů, alawitů a Kurdů.
Jak poznamenává BBC:
Sýrie má po většinu tohoto století výraznou křesťanskou menšinu tvořící přinejmenším 10% populace.
***
V posledních letech byla Sýrie považována za jednu ze zemí Středního východu, kde se křesťanům žije nejsnadněji. Moc je tu soustředěna v rukou alawitské menšiny – šiítské sekty, kterou mnozí muslimové považují za kacíře – která tvrdě zasahuje proti veškerým extrémním formám islámu.
A opravdu, PBC hlásí, že syrští křesťané dostávají od vlády zbraně, aby se mohli sami bránit proti islámským teroristům.
Podobně, přes všechny svoje chyby, byl Saddám sekulárním vládce, který křesťany toleroval, avšak křesťané byli pronásledování post-Saddámovským režimem.
Jak uvádí ten syrský kněz:
Západní spojenci přiznali, že pro poválečný Irák neměli žádný plán, a mnozí za to těžce zaplatili – zvláště irácké menšiny; od pád Saddáma, z Iráku utekly statisíce křesťanů i muslimů čelících sektářskému násilí a terorismu. Nyní jsou tu lidé volající po změně režimu v Sýrii, aniž by měli jasný plán, co by se mělo dít pak. Měly by menšiny zaplatit stejnou cenu i v Sýrii?
BBC poukazuje:
Vzestup útoků na křesťany po invazi vedené US v roce 2003 vedl k odchodu až poloviny křesťanské populace, ač o tom není žádná oficiální statistika.
Guardian hlásí:
V roce 2003 … byl počet chaldeanů – iráckých křesťanů – mezi 800 000 a 1,4 milionem. V letech 2009-2010 byl jejich počet odhadnut mezi 400 000 a 500 000 a rychle klesá. Při násilných represích v Káhiře se ukazuje, že i v Egyptě probíhá podobný proces, kde tito pořád ještě představují zhruba 10% obyvatelstva.
Podobně byli křesťané chráněni – nebo přinejmenším tolerováni – libyjským sekulárním vůdcem Kaddáfím. Jistý římsko-katolický kněz řekl Christian News Service:
Za Kaddáfího jsme byli pod ochranou.
A křesťanství je oficiálně uznaným a chráněným náboženstvím v Iránu. BBC k tomu poukazuje:
Tradiční iránskou křesťanskou populaci uznávají v ústavě, má zaručenou svobodu vyznání a přidělená křesla v parlamentu …
Ale vláda USA v mnoha zemích podporujepenězi, zbraněmi a logistickým zázemím – Al-Káidu a další islamistické teroristické skupiny.
USA:
Podporují Al-Káidu a další teroristy v Sýrii,
Financují teroristické skupiny v Iránu,
Podporují teroristy z Al-Káidy v Libyi (a tady)
A USA podporují Saúdskou Arábii jako jednoho z nejužších spojenců, ač:
Saúdská Arábie uvalila restrikce na všechna náboženství kromě islámu, včetně vlastnictví náboženských předmětů jako jsou Bible, krucifixy a Hvězdy Davidovy.
Křesťané jsou za veřejné praktikování své víry zatýkáni a veřejně bičováni.
Muslimům je zakázáno konvertovat k jinému vyznání. Když to někdo udělá a nezřekne se toho, může být popraven.
Člen komise k 11.9 a spolupředseda kongresového vyšetřování k 11.9 v deklaraci pod přísahou vyhlásil, že saúdská vláda byla s útoky 11.9 spojena.
Poznámka: Tento článek se zaměřuje na křesťany, ale podobná analýza by se dala uplatnit i na Židy. Např. Irán – který má největší židovskou populaci v muslimském světě – má ústavu, která oficiálně Židy chrání.
Překlad: Miroslav Pavlíček
Zdroj: globalresearch.ca


www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/869-proc-vlada-…
TULÁK
Moc zajímavý článek.I ty související.Takže po smrti Mubaraka kopští křesťané zažívají pronásledování?Byla tedy narušena stabilita země po tom arabském jaru.Tak vida, co přinesla rebelie.Vtírá se mi myšlenka, že vyvolat chaos v těchto zemích byl záměr.Snad to i mnozí muslimové taky tak chápou, když bránili křesťanský kostel.www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Plus starší článek.www.radiovaticana.cz/…More
Moc zajímavý článek.I ty související.Takže po smrti Mubaraka kopští křesťané zažívají pronásledování?Byla tedy narušena stabilita země po tom arabském jaru.Tak vida, co přinesla rebelie.Vtírá se mi myšlenka, že vyvolat chaos v těchto zemích byl záměr.Snad to i mnozí muslimové taky tak chápou, když bránili křesťanský kostel.www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Plus starší článek.www.radiovaticana.cz/clanek.php4
svetlospasy
Hříšné ženě dána svatost i proroctví konce času-stojí za připomenutí.
svetlospasy
Svatá Marie Egyptská, narozena 344 po Kristu. Je považována za jednu z nejkrásnějších světic všech dob,její krása učarovala mnoha mužům a to i ve vyšších vrstvách společnosti tehdejší Alexandrie,kam odešla ze svého rodiště.Její život symbolizuje jedno z nejsvětějších pokání, pokání Marie Magdaleny. I Marie Alexandrijská neunesla tíhu své krásy a v pýše přijímala za svou krásu dary, posléze i …More
Svatá Marie Egyptská, narozena 344 po Kristu. Je považována za jednu z nejkrásnějších světic všech dob,její krása učarovala mnoha mužům a to i ve vyšších vrstvách společnosti tehdejší Alexandrie,kam odešla ze svého rodiště.Její život symbolizuje jedno z nejsvětějších pokání, pokání Marie Magdaleny. I Marie Alexandrijská neunesla tíhu své krásy a v pýše přijímala za svou krásu dary, posléze i peníze a její lehkost ji vřadila mezi prostituující ženy té doby.Jednoho dne měla sen, že na ni čeká v daleké zemi velké štěstí.Odešla tedy do Izraele a zde přišla až na místo,kam jí neobyčejně živý sen zavedl.Místo bylo kousek od hrobu Ježíše Krista.Když chtěla vstoupit,srdce jí řeklo,že toho není schopna,nenalezla k tomu sílu,aniž si to uměla vysvětlit.Následující noc se jí zjevila svatá Matka Boží a promluvila k ní v slzách nad jejími hříchy.S lítostí jí řekla: drahá Marie,pomni na svou cestu,tvé hříchy již nejsou dále snesitelné, pro lásku svého Syna ti říkám,učiň pokání a budeš převelmi milována". Marie se natolik vyděsila a roznemohla zjevením,že nebyla schopna jíst ani pít až do chvíle,než se v ní srdce s obrazem Boží Matky obrátilo k pokání.Odešla do pouště,kde od té chvíle strávila 47 let svého zbývajícího života.Zde ji nalezl mnich Zosimus,který ji seznámil s eucharistií tak,jak ji Ježíš svěřil svým apoštolům.Zemřela rok na to s očima prozrazujícíma,že Panna Maria naplnila svůj slib Marii.Její požehnaný konec obracel na víru mnohé.Příběh Marie,překrásné světice jíž nebylo v kráse rovno zatřásl vírou celé církve a přes mnohý odpor byla prohlášena svatou.Ctí ji především pravoslavná církev. V Římě v roce 872 zasvětili Marii Egyptské chrám Portunův,kde je její památka slavena.Slaví se dodnes 1.dubna.
Libor Halik
Největší banka Goldman Sachs, která vlastní i USA centrální banku, plánuje velkou globální válku a radí svým lidem, aby se včas do poloviny r.2012 zbavili cenných papírů. Pak bude platit už jen zlato a stříbro, ne bankovní papíry, ne dolary, ne eura. Současně říká, že bída bude trvat ještě i r.2013, 2014, neboť velká válka, která začne koncem roku 2012 se protáhne i na r.2013 a 2014. Viz zde v …More
Největší banka Goldman Sachs, která vlastní i USA centrální banku, plánuje velkou globální válku a radí svým lidem, aby se včas do poloviny r.2012 zbavili cenných papírů. Pak bude platit už jen zlato a stříbro, ne bankovní papíry, ne dolary, ne eura. Současně říká, že bída bude trvat ještě i r.2013, 2014, neboť velká válka, která začne koncem roku 2012 se protáhne i na r.2013 a 2014. Viz zde v židovské čapce: Major War Coming End Of 2012 Ex-Goldman Sachs Analyst i s komentáři, a jinde baptistický pastor: Chaplain Lindsey Williams - Double-Cross the Arabs
Válku naplánovaly špičky zednářů z největších bank (vojenská technika je drahá), ale dle proroctví pravoslavných řeckých starců Paisije Athoského a Josifa Vatopedského se jim konec války vymkne z ruky - místo jednotné světovlády se ti tajní nepřátelé Krista sami navzájem vyvraždí. Pak bude ještě přibližně 30 letá éra křesťanství, než nastoupí třiapůlletá éra Antikrista. USA, které měly dle plánu zednářů ovládnout svou armádou celý svět, se dle proroctví sv. starce Aristoklije Moskevského (prorokoval než nastoupil bolševismus) navdory plánu zednářů, rozpadnou. Po té válce nebude nikdo na zeměkouli nevěřícím a homosexualita už nebude propagována.
Proroctví Rusko, Západ: "Будет шторм...". Пророчества и предсказания о грядущих судьбах России После “перестройки” в России начнется “перестройка” и на Западе, и там откроется невиданный раздор: междоусобица, голод, смута, падение властей, развал, анархия, моры, голод, людоедство – невиданные ужасы накопленного в душах зла и разврата. Господь даст им жать то, что сеяли много веков и чем угнетали и развращали весь мир. И поднимется на них все злодейство их. Россия выдержала свое искушение, ибо имела в себе мученическую веру, милость Бога и избрание Его. А Запад этого не имеет и потому не выдержит… Господь попустит страдания для уничтожения нечестивых и богоборцев – всех тех, кто сделал современные беспорядки, вылил грязь и заразил народ. Господь попустит, что они с ослепленными умами будут уничтожать друг друга. Много будет жертв и крови. Но верующим бояться не надо, хотя и для них будут скорбные дни, скорбей будет столько, сколько Господь попустит для очищения. Ужасаться этого не надо. Потом будет всплеск благочестия в России и во всем мире. Господь своих покроет. Люди вернутся к Богу. Мы уже стоим на пороге этих событий. Сейчас все начинается, потом у богоборцев будет следующий этап, но они не сумеют осуществить свои планы, Господь не допустит. Старец сказал, что после всплеска благочестия будет близок конец земной истории”. Будут войны, и мы будем испытывать большие трудности. Сейчас власть во всем мире захватили евреи, и цель их – искоренить христианство. Гнев Божий будет таков, что все тайные враги Православия будут уничтожены. Специально для этого посылается гнев Божий, чтобы их уничтожить. Россия пойдет на помощь Греции, американцы и НАТО постараются воспрепятствовать этому, чтобы не было воссоединения, слияния двух православных народов. Поднимут и еще силы – японцев и другие народы. На территории бывшей Византийской империи будет большое побоище. Только погибших будет около 600 миллионов человек. Во всем этом будет активно участвовать и Ватикан, чтобы воспрепятствовать воссоединению и возрастанию роли Православия. Но это обернется полным уничтожением ватиканского влияния, до самого основания. Так повернется Промысл Божий... Будет попущение Божие, чтобы были уничтожены те, кто сеет соблазны: порнографию, наркоманию и т. п. И Господь так ослепит их умы, что они будут уничтожать друг друга с ненасытностью. Господь попустит это специально, чтобы провести большую чистку. Что касается того, кто управляет страной (Путин), он недолго будет, и то, что теперь творится, будет недолго, а потом сразу война. Но после этой большой чистки будет возрождение Православия не только в России, но и по всему миру, большой всплеск Православия. Так, еще в 1871 году “черный папа” мирового масонства Альберт Пайк (а точнее говоря – демон, вещавший через него) пророчил так: “Для полного торжества масонства понадобятся три мировые войны; в третьей из них будет уничтожен мусульманский мир. www.zaistinu.ru/articles
Libor Halik
O rozpadu USA prorokuje i Rumun baptista Dumitru Duduman od r.1984, že v USA nenapraví-li se, dojde k občanské válce, kterou využijí okolní středoamerické a jihoamerické národy a podaří se jim shodit atomové bomby na USA (zatím není známo, že by už měly atomové bomby, ale kdo ví - po zkušenosti s přepadením neatomové Libye a Iráku si budou ke své bezpečnosti chtít zajistit atomové zbraně - …More
O rozpadu USA prorokuje i Rumun baptista Dumitru Duduman od r.1984, že v USA nenapraví-li se, dojde k občanské válce, kterou využijí okolní středoamerické a jihoamerické národy a podaří se jim shodit atomové bomby na USA (zatím není známo, že by už měly atomové bomby, ale kdo ví - po zkušenosti s přepadením neatomové Libye a Iráku si budou ke své bezpečnosti chtít zajistit atomové zbraně - nakoupí je třeba od Severní Koreje). Mně po mnoha modlitbách za nešíření homosexuality přišla při sv. liturgii v únoru 2008 myšlenka, že USA prezidentem bude zvolen černoch Obama a že za něj dojde k velkým rasovým bojům, po nichž už se nebude propagovat homosexualita. Zvolen byl, ale zatím k velkým rasovým nepokojům nedošlo. Prý z rasového důvodu Obama propustil z prezidentské kanceláře své hlavní židovské - chazarské - aškenázské bělošské poradce na podzim r.2010 a od té doby už ho začala hlavní mezinárodní i USA masmédia (všechna jsou židovská - chazarská - aškenázská) kritizovat. Předtím ho jen vychvalovala, díky nim se stal prezidentem. Prý se plánuje proto jeho násilné sesazení z úřadu a nahrazení lesbou Clintonovou. Je logické, že miliony černochů nebudou chtít dopustit, aby byl sesazen černoch. K sesazení stačí málo - stačí ukázat, že se Obama narodil v Keni a ne v USA, a tak neměl právo stát se USA prezidentem. Svůj rodný list Obama tají od doby svého zvolení. Zatím nebyl k jeho zveřejnění soudem donucován.