artur40
271.3K

Natankowcy kontratakują - II tura wyborów , a metoda in-vitro

Przed nami II tura tak zwanych wyborów. Możemy sobie dowolnie wybierać pomiędzy dwoma kandydatami. W kwestiach politycznych, podejścia do gospodarki, suwerenności Polski, przystąpienia Polski do wojny, różnice pomiędzy nimi nie są wielkie.. Jeden głosi trochę więcej polskości, drugi nieco mniej..
Wolnej , suwerennej, bezpiecznej Polski z tego nie będzie, a istnieje zagrożenie wmanewrowania nas w konflikt ukraiński. Aby iść na wojnę to trzeba mieć jakąś armię, plany strategiczne i operacyjne, jakieś zaplecze logistyczne. Dobrze byłoby mieć też do tego uzbrojenie. A tego nie mamy.
Niezależnie zresztą, jaki kandydat by nie był, to likwidowanej przez 25 ostatnich lat Polski nie odbuduje się w 3 tygodnie.. Ale kiedyś trzeba wejść na tę drogę budowania wolnej i suwerennej Polski. Im szybciej na tę drogę wejdziemy, tym lepiej dla nas i dla przyszłych pokoleń Polaków..
W kwestii istotnej, czyli podejścia katolików do kwestii ochrony życia, wyrażonej poprzez stosunek do metody in-vitro, to różnice pomiędzy kandydatami też są niewielkie. Jeden mówi o dostępie do tej metody bez żadnych ograniczeń, drugi mówi o jakiejś bezpiecznej chroniącej życie metodzie in-vitro...
Tymczasem bezpieczna, chroniąca życie metoda in - vitro nie istnieje, to tylko slogan propagandowy, mający na celu uspokojenie sumień..
W tej metodzie zawsze jest nadprodukcja ludzkich zarodków, a potem zawsze przeprowadzana jest wśród nich selekcja..
Te które chcemy zamrozić, czy w inny sposób przechowywać są niepotrzebne i nawet jeśli przez 100 lat będą przechowywane, to już w 101 roku mogą być usunięte, bo np. wysokie są koszty mrożenia, tudzież innego przechowywania.. Bo kto będzie chciał za 100 lat z nich skorzystać?

U Stanisława Grzesiuka w "5 lat kacetu" czytamy o biegach po życie.. Więźniowie obozu startowali w biegach, kto nie dobiegał lub miał słabe wyniki był usuwany z grona społeczności ludzkiej. Ci co chcieli żyć przynajmniej mieli możliwość startu w tych "zawodach". Człowiek w fazie prenatalnej tej szansy nie ma.. Ktoś inny za niego decyduje..

Dlatego Kościół Katolicki stanowczo odrzuca tę metodę.. Są też statystyki na temat ciąż wywołanych tą metodą oraz różnych komplikacji w wyniku jej zastosowania, czyli wad rozwojowych, poronień, śmiertelności niemowląt itp..

Wskaźniki pokazują częstsze występowanie tego typu przypadków, niż w przypadku ciąż normalną drogą poczętych.. Trzeba nagłaśniać NAPROTECHNOLOGIĘ, która jest alternatywą... Ale o tej metodzie celowo nie mówi się WCALE...

I z tego powodu, znając stanowisko Kościoła Katolickiego mam prawo, a nawet obowiązek nie iść na drugą turę wyborów... I nie pójdę choćby mnie mieli za to zabić..

Jak dziś nie zatrzymamy in - vitro, to jutro nie zatrzymamy eutanazji.. Zwolennicy tejże zaraz przybiegną z tym rozwiązaniem, jako największym osiągnięciem miłości bliźniego, eliminującym definitywnie cierpienie. A potem to już poleci z automatu, a to ludzie z wadami znikną, chorzy psychicznie.. Na końcu tego procesu będzie Ziemia pełna wyłącznie zdrowych silnych niebieskookich blondynów.. Jakoś mnie nie nęci ta wizja..

Nieposłuszeństwo wobec głosu Magisterium Kościoła Katolickiego zawsze kończy się tym samym, milionami niewinnie pomordowanych.. Przykładem niech będzie XX wiek. Świat poradziłby sobie doskonale bez narodowego oraz międzynarodowego socjalizmu... Kościół ostrzegał przed tymi ideologiami, ale jak zwykle nikt nie słuchał głosu Kościoła..
Oczywiście mordercy zawsze każdy masowy mord pięknie i wzruszająco uzasadniają.. Ale po to Bóg dał człowiekowi rozum, by z niego korzystał..

Druga tura wyborów to obecnie wybór pomiędzy dżumą, a cholerą. To nie jest żaden wybór...

Można wybrać trzecią drogę i nie głosować na żadną z tych chorób, bo trudno ustalić, która choroba fajniejsza była, choć niewątpliwie jedni mogą wykazywać wyższość cholery nad dżumą, drudzy odwrotnie..

Można rozstrzygnąwszy te kwestie we własnym sumieniu nie głosować na żadną z tych chorób, bo najlepsze rozwiązanie to rezygnacja z obu tych przypadłości..


Pierwsza tura pokazała, że powoli, ale jednak następuje tak zwane budzenie się Polaków..
Konieczne jest pełne Polski przebudzenie i to jest program na najbliższe lata:

Polski nie podaruje Polakom nikt inny - jeśli sami się o Nią nie upomną. Tymczasem polscy rycerze śpią nie tylko pod Giewontem. Czas, by się pobudzili jak kraj długi i szeroki. Czas, by lepiej przypomnieli sobie, kim naprawdę są, kim bywali w historii i kim być mogą - jeśli odzyskają swoją dziejową formę.
Na 1050. rocznicę Chrztu Polski wszędzie tam podjąć należy program pracy organicznej: KOŚCIÓŁ, SZKOŁA, STRZELNICA. To właśnie misja budzących się rycerzy: pomóc rodakom odzyskać dumę z polskiej cywilizacji, której specjalnością i „towarem eksportowym” była przez wieki wolność.

Grzegorz Braun

www.pobudka.org

Viva Cristo Rey !!!

Ps.
Lektura różnych potyczek słownych dostarcza niesamowitych wrażeń i refleksji..
A wszyscy pomijają w nich osobę samego Boga i widzą jedyną szansę wyłącznie w kandydatach II tury.. Poza tymi kandydatami dla tych osób nic innego nie istnieje..

A może należy po prostu iść za Bogiem?

Czy Bóg nie jest potężniejszy od wszystkich partii świata razem wziętych i zsumowanych, a nawet podniesionych do potęgi n-tej ? No pytam się ?
Dla Niego to marność nad marnościami i wniwecz obrócić może wszelkie ludzkie działania i to w każdej chwili..
Popierając w tej konkretnej sprawie stanowisko Kościoła, opowiadamy się za Bogiem..
Bóg ZAWSZE wspiera wyłącznie tych, co pełnią Jego wolę..
Pismo Święte pełne jest opisów, co dzieje się, gdy odrzucamy Wolę Bożą...
Ostatnie 25 lat naszej historii to wyraźnie ukazuje, ze opisy Pisma Świętego pokazują prawdziwe zależności.
Ludzie uwaga!!! Każda Wieża Babel runie... ZAWSZE..
Nie wiadomo tylko czy pogrzebie pod swymi gruzami wszystkich budowniczych..
Od nas zależy na ile Bóg pomoże Polsce, od naszych wyborów. Może też wcale nie pomóc. Ale może On również też zesłać karę za brak posłuszeństwa Jego Woli
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jak dziś nie zatrzymamy in - vitro, to jutro nie zatrzymamy eutanazji.. Zwolennicy tejże zaraz przybiegną z tym rozwiązaniem, jako największym osiągnięciem miłości bliźniego, eliminującym definitywnie cierpienie. A potem to już poleci z automatu, a to ludzie z wadami znikną, chorzy psychicznie.. Na końcu tego procesu będzie Ziemia pełna wyłącznie zdrowych silnych niebieskookich blondynów.. Jakoś …More
Jak dziś nie zatrzymamy in - vitro, to jutro nie zatrzymamy eutanazji.. Zwolennicy tejże zaraz przybiegną z tym rozwiązaniem, jako największym osiągnięciem miłości bliźniego, eliminującym definitywnie cierpienie. A potem to już poleci z automatu, a to ludzie z wadami znikną, chorzy psychicznie.. Na końcu tego procesu będzie Ziemia pełna wyłącznie zdrowych silnych niebieskookich blondynów.. Jakoś mnie nie nęci ta wizja...
22Cecylia
@Martyna1 22:27
Ponadto.... Warto posłuchać. Ba, katolicki obowiązek!!!
Rano
W południe
Wieczór
Jak przyjmować Komunię Świętą? - Ks. Guz lub z innego źródła
*****************************************************************************************
Pewno wtedy jak Ty przyjmowałaś Pana Jezusa do łapy, ja przyjmowałam Go tak, jak mówi ks. Guz, więc chybiona złośliwość.
22Cecylia
Warto zapoznać się przed II turą
m.facebook.com/…/827722043982606
Martyna1
A gdyby tak "Baranie łby !!! ( Twój cytat) - zagłosowali w I turze na Brauna, to teraz NIE mielibyśmy żadnych dylematów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
notatnik 16:19
"Baranie łby !!! Gdybyście oddali głosy na Andrzeja Dudę,może nie byłoby II rundy."
notatnik
VRS przecież według gloriańskiej komisji wyborczej Grzegorz B. wypadł całkiem dobrze,a żydo-masony kłamią. To gdyby to bardzo duże poparcie Brauna było skierowane ku Andrzejowi Dudzie,to ho...ho 🙂
Agata.B
To ty notatnik jesteś barani łeb do kwadratu tak jak ci wszyscy co nie głosowali na Grzegorza Brauna
-----------------------------------------------
notatnik 16:19
Baranie łby !!! Gdybyście oddali głosy na Andrzeja Dudę,może nie byłoby II rundy. Toście psy wieszali na nim,a z głosami pognaliście na Brauna.More
To ty notatnik jesteś barani łeb do kwadratu tak jak ci wszyscy co nie głosowali na Grzegorza Brauna
-----------------------------------------------
notatnik 16:19

Baranie łby !!! Gdybyście oddali głosy na Andrzeja Dudę,może nie byłoby II rundy. Toście psy wieszali na nim,a z głosami pognaliście na Brauna.
notatnik
ZBM zmieniam zdanie i zagłosuję w II turze na A. Dudę.
LovVal najchętniej oddałabym na P. Brauna, ale.... niestety nie mamy wyboru. Nie głosując teraz oddajemy głos walkowerem KOMOROWSKIEMU.
================================================
Baranie łby !!! Gdybyście oddali głosy na Andrzeja Dudę,może nie byłoby II rundy. Toście psy wieszali na nim,a z głosami pognaliście na Brauna.More
ZBM zmieniam zdanie i zagłosuję w II turze na A. Dudę.
LovVal najchętniej oddałabym na P. Brauna, ale.... niestety nie mamy wyboru. Nie głosując teraz oddajemy głos walkowerem KOMOROWSKIEMU.

================================================
Baranie łby !!! Gdybyście oddali głosy na Andrzeja Dudę,może nie byłoby II rundy. Toście psy wieszali na nim,a z głosami pognaliście na Brauna.
ona
farbowane lisy 😀
ona
Wszyscy są zniewoleni Danka, tylko ty jedna swieta i przemodlona , jak to dobrze ze chociaz ty, bo cała reszta to cmoki i wykolejeńcy 😀
artur40
w przeciwieństwie do "Tylko prawda wyzwala" który jednoznacznie i wielokrotnie typuje tu na glorii.tv grzeszników, wysyła ich do spowiedzi, ja ich nie wskazuję, ani nie wysyłam... Sądzę tylko , że konkretnie jemu lektura tego fragmentu Dzienniczka na pewno by nie zaszkodziła, a może byłaby owocna??
Martyna1
Rafał_Ovile 13:36
Kara odebrania rozumu jest jedną z najgorszych. Jest to dar Ducha Św.
👍
To znaczy, że 90% społeczeństwa ma odebrany rozum. No tak, 90% społeczeństwa, to zniewoleni udzie.
To by się zgadzało.More
Rafał_Ovile 13:36

Kara odebrania rozumu jest jedną z najgorszych. Jest to dar Ducha Św.

👍

To znaczy, że 90% społeczeństwa ma odebrany rozum. No tak, 90% społeczeństwa, to zniewoleni udzie.
To by się zgadzało.
ona
artur40 12:44
ciekawe co robi "Tylko prawda wyzwala". Jakoś tu nie przyleciał jeszcze. Jemu też chętnie poleciłbym lekturę tego fragmentu Dzienniczka.. Bo za wszystko odpowiemy kiedyś przed Bogiem, za każde kłamstwo, nienawiść, każde złe słowo.. Może dałoby to do myślenia
----------------------------------------------------------------------------------------
WSZYSCY ODPOWIEMY bo nie ma miedzy …More
artur40 12:44

ciekawe co robi "Tylko prawda wyzwala". Jakoś tu nie przyleciał jeszcze. Jemu też chętnie poleciłbym lekturę tego fragmentu Dzienniczka.. Bo za wszystko odpowiemy kiedyś przed Bogiem, za każde kłamstwo, nienawiść, każde złe słowo.. Może dałoby to do myślenia

----------------------------------------------------------------------------------------

WSZYSCY ODPOWIEMY bo nie ma miedzy nami NIKOGO KTO BYŁBY wolny od GRZECHU, zatem nie ma sensu wskazywać tych co "bardziej grzeszą, "warto swoją belkę z oka wpierw wyjąć
Rafał_Ovile
ZBM Nie tylko Komorowskiego usprawiedliwiają ale ułaskawiono cały PIS za storpedowanie zmiany Konstytucji celem wprowadzenia pełnej ochrony życia w zgodzie z prawem Bożym. Co więcej, koncern Toruński odegrał rolę głównego generała dowodzącego zmanipulowanym elektoratem katolickim stosując kamuflaż fałszywej aksjologii chrześcijańskiej PISU. Ponoć bunt przeciw obłudzie zaczyna kiełkować. Jeśli …More
ZBM Nie tylko Komorowskiego usprawiedliwiają ale ułaskawiono cały PIS za storpedowanie zmiany Konstytucji celem wprowadzenia pełnej ochrony życia w zgodzie z prawem Bożym. Co więcej, koncern Toruński odegrał rolę głównego generała dowodzącego zmanipulowanym elektoratem katolickim stosując kamuflaż fałszywej aksjologii chrześcijańskiej PISU. Ponoć bunt przeciw obłudzie zaczyna kiełkować. Jeśli nie wzejdzie to nasz Mistrz sobie poradzi i wyzwoli Katolików Polaków w Prawdzie.
artur40
ciekawe co robi "Tylko prawda wyzwala". Jakoś tu nie przyleciał jeszcze. Jemu też chętnie poleciłbym lekturę tego fragmentu Dzienniczka.. Bo za wszystko odpowiemy kiedyś przed Bogiem, za każde kłamstwo, nienawiść, każde złe słowo.. Może dałoby to do myślenia
biniobill
@artur40
czytałem.
artur40
polecam ci biniobill Dzienniczek Siostry Faustyny, gdzie w dniu śmierci Piłsudskiego miała następującą wizję:
„Pewnej chwili dnia 12 maja 1935 r. wieczorem, natychmiast po położeniu się do łóżka zasnęłam, ale jeżeli prędko zasnęłam, to jeszcze szybciej zostałam obudzona(…). Nieoczekiwanie ujrzałam pewną duszę, która oddzielała się od ciała wśród okropnych męczarni. O Jezu, pisząc to, drżę …More
polecam ci biniobill Dzienniczek Siostry Faustyny, gdzie w dniu śmierci Piłsudskiego miała następującą wizję:

„Pewnej chwili dnia 12 maja 1935 r. wieczorem, natychmiast po położeniu się do łóżka zasnęłam, ale jeżeli prędko zasnęłam, to jeszcze szybciej zostałam obudzona(…). Nieoczekiwanie ujrzałam pewną duszę, która oddzielała się od ciała wśród okropnych męczarni. O Jezu, pisząc to, drżę cała, po zobaczeniu okropności świadczących przeciwko tej duszy.
Zobaczyłam wychodzące jakby z błotnistej przepaści dusze dzieci małych i nieco większych, koło 9 lat. Te dusze były odrażające i okropne, podobne do najbardziej przerażających potworów, do rozkładających się zwłok. Lecz te zwłoki żyły i świadczyły przeciwko konającej duszy. A dusza, którą widziałam w agonii jest duszą, którą świat czcił i uwielbiał, czego rezultatem jest próżnia i grzech. Wreszcie na koniec wyłoniła się jakaś niewiasta, która w czymś podobnym do fartucha niosła łzy, i ta niewiasta świadczyła wiele przeciwko tej duszy. O, straszna chwilo, w której trzeba będzie ujrzeć swe czyny w ich istocie i nędzy. Żaden z tych czynów nie będzie zapomniany i będą towarzyszyć wiernie przed sądem Bożym. Brak mi słów i porównań, aby wyrazić rzeczy tak okropne, i, chociaż wydaje mi się, że ta dusza nie będzie potępiona, to jednak jej męki nie różnią się niczym od męczarni w piekle. Jedyną różnicą jest to, że się w pewnej chwili skończą.”

Gorąco polecam ci ten fragment do przemyśleń... To tak w temacie twojej wizji Sądu w wersji jeden na jeden
artur40
wiem wiem, ale poza różnymi uniesieniami, przeżyciami wewnętrznymi, ekstazami jest jeszcze oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego w tej konkretnej sprawie... Co z nim, z tym stanowiskiem? Dobro NIGDY nie może iść na KOMPROMIS ze ZŁEM.. I Jezus to pokazywał..
biniobill
artur40 napisał:
Jak kiedyś stanę przed Nim to Go o to zapytam.. Na ile wycenił ciebie
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Będziesz się wtedy martwił jedynie o siebie. A Boga nie zapytasz - będziesz odpowiadał.More
artur40 napisał:

Jak kiedyś stanę przed Nim to Go o to zapytam.. Na ile wycenił ciebie
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Będziesz się wtedy martwił jedynie o siebie. A Boga nie zapytasz - będziesz odpowiadał.
ona
Katolicyzm moi drodzy parafianie to jest OSOBOWA RELACJA z Bogiem. a cóz znaczy osobowa relacja z Bogiem ? to jest dokładnie taka fascynacja Chrystusem która prowadzi czlowieka do PODAZANIA CAŁKOWICIE JEGO SLADAMI, az do całkowitego szaleństwa.Osobowa relacja z Bogiem , to nawet na chwilę nie zaniechanie uczestnictwa w Eucharystii, to natychmiastowe korzystanie z sakramentu pokuty w przypadku …More
Katolicyzm moi drodzy parafianie to jest OSOBOWA RELACJA z Bogiem. a cóz znaczy osobowa relacja z Bogiem ? to jest dokładnie taka fascynacja Chrystusem która prowadzi czlowieka do PODAZANIA CAŁKOWICIE JEGO SLADAMI, az do całkowitego szaleństwa.Osobowa relacja z Bogiem , to nawet na chwilę nie zaniechanie uczestnictwa w Eucharystii, to natychmiastowe korzystanie z sakramentu pokuty w przypadku upadku.To wreszcie swiadectwo takiego zycia o jakie ludzie bedą pytać, jakie ludzie bedą nasladować, jakie ludzie bedą dawać innym za wzór.
Osobowa relacja z Bogiem to wreszcie zaczerpniecie miłosci u Zródła i ogromna chęc dzielenia się nią z BLIZNIM, to Dary Ducha Swietego jakie towarzyszą tej miłosci a z nich najwieksza jest POKORA.
Zatem , jak juz wiecie czym jest WYZNAWANIE JEZUSA, zwazajcie w ocenach siebie jako katolików, bo wielokrotnie balansujecie na granicy kpiny i bluznierstwa 🤗
Martyna1
Posłuchajcie kazania Ks. Romana. Całe kazanie wspaniałe, ale zwracam uwagę na jego końcówkę ( 15:44 min). O taką prezydenturę walczył Pan Braun.
Kazanie elekcyjne