NewsLetters
5

ВВП: Необхідність визнання віри папою, єпископом та священиком

відео: ВВП: Необхідність визнання віри папою, єпископом та священиком ВВП: Необхідність визнання віри папою, єпископом та священиком ВВП: Необхідність визнання віри папою, єпископом та священиком ugetube.com/watch/5amVoAIT1eXH8T9 ВВП: Необхідність визнання віри папою, єпископом та священиком

Ще у 2017 році кардинал Брандмюллер наголошував на необхідності публічного визнання віри папою. Він нагадав, що така практика існує з незапам’ятних часів.

В даний час надзвичайно актуальною є потреба відновити цю практику і поширити її також на єпископів та священиків. Віруючі повинні знати, чи їхній священик або єпископ є правовірним, чи єретиком, який виключив себе з Церкви.

Кардинал також звернув увагу на документ від 26 червня 684 року, який підтверджує практику визнання віри. Константинопольський Собор (680-681 рр.) посмертно виключив з Церкви папу Гонорія I за співучасть у єресі монотелетизму.

Сьогодні є багато єпископів і священиків, які ipso facto виключені з Церкви за єдність з єресями неомодернізму, синкретизму або за проповідування ковідного антиєвангелія (Гал. 1,8-9). Папський уряд і єпископський авторитет мають гарантувати правовірність вчення. Якщо єретики при владі, замість того, щоб захищати віру, захищають і пропихають єресі, віруючі не сміють їх слухатися. Догматична булла «Cum Ex Apostolatus Officio» Павла IV (1559 р.) встановлює ставлення до єретиків: все, що робить єретик – священик, єпископ або папа – є недійсним, і ніхто не сміє його слухатися. Боже слово ясно каже: «Хто би проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий» (Гал. 1,8-9).

Сьогодні проповідується модерністське, содомітське, пачамамське та ковід-вакцинаційне антиєвангеліє, за яке падає Божа анатема, прокляття, виключення з Церкви.

Тому віруючі повинні вимагати від свого священика, щоб він публічно прочитав у храмі актуальне визнання віри і при цьому відрікся єресей та антиєвангелія. Те саме повинні вимагати від свого єпископа священики та віруючі (найкраще у формі петиції).

У Церкві приховано впроваджуються нові антитаїнства, такі як вакцинаційне антихрещення, псевдотаїнство шлюбів содомітів, псевдотаїнство єлеопомазання хворих перед евтаназією (тобто самогубством) і т.д. Якщо священик виключив себе з Церкви через єдність з єресями, то віруючі не можуть приймати від нього сумнівні таїнства, бо цим би творили з ним єдність в апостазії. Вони мусять відділитися від нього, навіть ціною катакомб.

Слід усвідомити основну реальність, що єретики, відступники сьогодні окупують багато церковних урядів. Вони мають у своїх руках механізм влади – церковну структуру. Вони зловживають нею, змушуючи своїх підлеглих ставати на шлях апостазії, на широку дорогу до вічної погибелі. Досі католики вважали, що вони зобов’язані послухом авторитету, який, однак, був зловжитий. Це була велика помилка! Хто хоче залишитися в Церкві Христовій і хоче бути спасенним, той не сміє слухатися єретика і проповідника антиєвангелія.

Сьогодні відлякуючим прикладом є апостатичний Ватикан, який прийняв сатанинське антихрещення через так звану мРНК-вакцину. Непідкупні експерти застерігають від неї, а з духовного погляду вакцинація мРНК-вакциною є сатанинським антихрещенням. Чому? Тому що вона виготовлена з тканини, вирваної з ненародженої дитини перед її убивством.

Що робити для віднови парафії та цілої єпархії?

Потрібно, щоб на парафії знайшлося хоча б двоє правовірних сміливих чоловіків, чи жінок, які підуть до священика з вимогою, щоб той публічно визнав віру. Хай ці активісти збираються на молитву один чи два рази на тиждень. Нехай поступово залучають інших віруючих з метою відродження парафії. Це ядро має вести до пробудження місцевої Церкви. Рух відродження, який з цього постане, згодом, наче закваска, просякне усю Церкву. Ці правовірні активісти з різних парафій можуть зустрічатися чи спілкуватися між собою і підбадьорювати один одного.

Від правовірних активістів залежить відродження Церкви. Тоді Бог дасть і пробудження серед священиків, а згодом і серед єпископів.

Вимагаючи визнання віри, ці активісти стають до боротьби за Царство Боже проти царства темряви, брехні та смерті.

Визнання віри:

1) Чи відрікаєшся содомітського, пачамамського та ковід-вакцинаційного антиєвангелія?

Відповідь: (Відрікаюся)

2) Чи відрікаєшся історично-критичного методу в теології, тобто єресей неомодернізму та духа атеїзму, який є за ним?

Відповідь:(Відрікаюся)

3) Чи відрікаєшся єресей II Ватиканського Собору та духа аджорнаменто зі світом?

Відповідь:(Відрікаюся)

4) Чи відрікаєшся духа синкретизму за жестом Івана Павла ІІ в Асижі та духа Нью Ейдж?

Відповідь:(Відрікаюся)

5) Чи відрікаєшся духа гендерної ідеології, що легалізує усі форми сексуальних збочень ЛГБТК?

Відповідь:(Відрікаюся)

6) Чи відрікаєшся магії, віщування та спіритизму, які приховано діють також у певних формах альтернативної медицини?

Відповідь:(Відрікаюся)

7) Чи відрікаєшся духа масонства та Нового світового порядку, який програмує моральний, духовний і фізичний автогеноцид Церкви та людства?

Відповідь:(Відрікаюся)

8) Чи відрікаєшся сатанинського антихрещення, пов’язаного з прийняттям мРНК-вакцини?

Відповідь:(Відрікаюся)

9) Чи відрікаєшся духовної єдності з єретиками в церковній ієрархії?

Відповідь: (Відрікаюся!)

1) Чи віриш, що за тебе і за твої гріхи Господь Ісус Христос помер на хресті і на третій день воскрес, і то реально та історично?

Відповідь: (Так, вірю)

2) Приймаєш Господа Ісуса за свого Спасителя і віддаєш Йому своє життя?

Відповідь: (Так)

3) Чи приймаєш заповіт з хреста, виражений словами Христа до учня: «Ось Мати твоя»?

Відповідь: (Так)

4) Чи приймаєш в повноті Святого Духа, щоб бути Христовим мартирем, як апостоли?

Відповідь: (Так)

Примітка до пункту 8: Хто з єпископів і священиків прийняв мРНК-вакцину або спонукав до вакцинації вірних, для того недостатньо відректися цього сатанинського антихрещення, але як покаяння має слідувати семирічна епітимія.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

23.12.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8