10:02

Aféra Pizza Gate sa dostala už aj do médií hlavného prúdu

Aféra Pizza Gate sa dostala už aj do médií hlavného prúdu
Dana22
Zločinci,ktorí nivočia nevinné deti.

www.christianitas.sk/progresivna-sex…

S tzv. sexuálnou výchovou, ako sa dnes bežne praktizuje, budú mať normálni, zdravo uvažujúci ľudia v každej krajine sveta vždy problém. Prečo? Jednoducho preto, že tí normálni, zdravo uvažujúci ľudia vedia, resp. cítia, že sexualita nie je len o technike, ktorá je úplne jednoduchá a vrodená, ale predovšetkým musí mať v …More
Zločinci,ktorí nivočia nevinné deti.

www.christianitas.sk/progresivna-sex…

S tzv. sexuálnou výchovou, ako sa dnes bežne praktizuje, budú mať normálni, zdravo uvažujúci ľudia v každej krajine sveta vždy problém. Prečo? Jednoducho preto, že tí normálni, zdravo uvažujúci ľudia vedia, resp. cítia, že sexualita nie je len o technike, ktorá je úplne jednoduchá a vrodená, ale predovšetkým musí mať v sebe aj etický, ba aj duchovný rozmer. Zodpovednosť nie je o nasadení kondómu a prehltnutí pilulky, ale o pestovaní úcty k ľudskej intimite, o potláčaní hedonistických a sebeckých sklonov, o rozvíjaní vernosti a skutočnej obetavej lásky.
Preto rodičia musia byť v ustavičnom strehu, aby im rôzni progresívci poza ich chrbát nezviedli deti. Jedna skupina rodičov v Spojených štátoch The Family Research Council (Rada pre výskum rodiny) vydala minulý piatok správu (downloads.frc.org/EF/EF20E22.pdf ) pod názvom „Sexuálna výchova na verejných školách: Sexualizácia detí a LGBT Indoktrinácia“, ktorá upozorňuje na to, ako sa sexuálna výchova vyučuje na amerických verejných školách a prečo by rodičia mali byť ostražití a znepokojení.
Táto publikácia dokumentuje radikálny, explicitný obsah a významné zmeny, ku ktorým došlo vo verejných štátnych školách v oblasti komplexnej sexuálnej výchovy v Spojených štátoch.
Medzi hodiny, ktoré sa dnes v Spojených štátoch učia na verejných školách, patria sexuálne workshopy “ako na to”, v ktorých sú mladí ľudia poučení o tom, ako súhlasiť so sexom, a o „falošnej abstinencii“ – zdržanie sa sexu až do ďalšieho stabilného priateľa alebo priateľky. Správa taktiež vysvetľuje, že súčasné učebné osnovy propagujú potraty u maloletých bez vedomia rodičov tak, aby sa títo o ničom nedozvedeli, ako sú študenti tlačení na to, aby o sebe vyhlasovali, že sú LGBT „spojenci“ a ako deti presvedčujú, že transgender sa „narodili do nesprávneho tela“.
„Dobre financované medzinárodné nátlakové skupiny boli mimoriadne úspešné pri presadzovaní učebných osnov zameraných na programy, ktoré sexualizujú deti a propagujú ideológiu „sexuálnych práv“ medzi mladými ľuďmi. Školské systémy venujú týmto programom značný čas v triede – v niektorých prípadoch 70 hodín v triede na dieťa – hoci americké verejné školy si neplnia svoje hlavné poslanie, “uviedla vo vyhlásení Cathy Ruse, vedúca FRC.
„Dnešné lekcie sexuálnej výchovy môžu byť veľmi manipulatívne – starostlivo vypracované tak, aby deti dotlačili k súhlasu s koncepciou sexuálnych práv a „tekutých sexuálnych identít“ a odmietali svoje náboženské presvedčenie, autoritu rodičov a dokonca aj samotnú fyzickú realitu.“ Je jasné, že takáto sexuálna výchova vôbec neučí sebaovládaniu a zdržanlivosti, ale podnecuje k tomu, aby sa žiaci stali obeťou vlastnej nespútanej sexuality.
Nová publikácia vysvetľuje, ako sa vzdelávanie stalo indoktrináciou a ako školské správy a predstavitelia samosprávnych orgánov zo seba spravili autority ignorujúce námietky rodičov týkajúce sa sexuality.
„Vezmime si zákony, ktoré odnímajú rodičom právo odhlásiť svoje deti z takéhoto sexuálneho vyučovania. Štáty California a Illinois podnikli tento radikálny krok,“ poznamenáva Ruse v správe.
„Keď rodičia v Illinois začali nechávať svoje deti doma počas tzv. Týždňa LGBTQ (lesbička, gay, bisexuál, transsexuál, queer), podpredseda školskej rady navrhol zatajovať pred rodičmi termín: „Neprezradiť ľuďom čas učiva je možnosť.“
Správa zdôrazňuje rolu hlavných aktérov, ako je potratový gigant Planned Parenthood a Rada pre informácie a vzdelávanie o sexualite v USA, ktorú zohrávajú pri formovaní mladých myslí a extrémnym obsahom sexualizujú deti.
SIECUS je jednou z vedúcich skupín presadzujúcich sexuálnu výchovu. Nedávno preformulovala svoju misiu sloganom „Sex Ed for Social Change“ („Sexuálnou výchovou k zmene spoločnosti“).
Ruse komentovala: „Aj keď rodičia zistia problematické hodiny a podarí sa im svoje deti z nich odhlásiť, ani toto ich neochráni pred sexuálnou propagandou, ktorá sa v škole môže objavovať kdekoľvek, napríklad v predsieni, na hodinách dejepisu, v kalendári a v knižnici. Ako rodičia by sme mali trvať na tom, čo je pre naše deti najlepšie. Požadovať sexuálnu výchovu bez rizika a chodiť na schôdze školských rád sú proaktívne spôsoby, ako môžu rodičia dať svojim školám vedieť, že sú informovaní, že všetko sledujú a sú pripravení konať. “
Samson1
Samson1
Dana22
Po podpaľovaní kostolov,rabovačkách,útokoch na nevinných ľudí,ktoré podporovala ľavičiarska Antifa v USA aj v EÚ,treba túto organizáciu vyhlásiť za teroristickú.

www.patriotpetition.org/…/die-linksterror…
Dana22
Toto je z podobného súdka.
Genderizmus ničí ľudstvo.

www.lifenews.sk/31136/najvyssi-ustavn…

Najvyšší ústavní činitelia „nevedia“ ako zrušiť Istanbulsky dohovor

Parlament zamietol takmer pred rokom ratifikovať Istanbulský dohovor. Jedná sa o zmluvu, na ktorej ratifikáciu je potrebný súhlas parlamentu a následne aj prezidenta. Ak parlament zmluvu neschváli, k prezidentovi sa teda už ani …More
Toto je z podobného súdka.
Genderizmus ničí ľudstvo.

www.lifenews.sk/31136/najvyssi-ustavn…

Najvyšší ústavní činitelia „nevedia“ ako zrušiť Istanbulsky dohovor

Parlament zamietol takmer pred rokom ratifikovať Istanbulský dohovor. Jedná sa o zmluvu, na ktorej ratifikáciu je potrebný súhlas parlamentu a následne aj prezidenta. Ak parlament zmluvu neschváli, k prezidentovi sa teda už ani nedostane. Rade Európy sa len oznámi, že ratifikačný proces bol ukončený negatívne a že podpis nášho zástupcu z roku 2011 je nulitný.
Miesto toho traja najvyšší ústavní činitelia využívajú právnu nevedomosť občanov a predvádzajú pred nimi divadlo, v ktorom akože bojujú za vypovedanie dohovoru s prezidentkou, ktorá do celej veci ešte absurdne zaťahuje Ústavný súd, ktorý s celou záležitosťou nemá nič spoločné a neexistuje ani mechanizmus, na základe ktorého by sa mal touto vecou zaoberať.
Na právnu neznalosť v ich podaní sa podľa jeho slov už nemohol pozerať bývalý predseda Najvyššieho súdu, dnes líder strany VLASŤ Štefan Harabin, ktorý dotyčným polopate vysvetlil, o čom je zmluva a čo majú robiť.
„Je nenormálne, aby sa tu traja ústavní činitelia stretávali, keď je právny stav taký, že parlament nedal súhlas na ratifikáciu. Istanbulský dohovor je medzinárodná zmluva prezidentského charakteru. To znamená, že na jej pozitívnu ratifikáciu je potrebný súhlas dvoch mocí, – zákonodarnej moci reprezentovanej parlamentom a výkonnej moci reprezentovanej v tomto prípade prezidentom. Všetci dobre vieme, že parlament súhlas nedal. To znamená, že Istanbulsky dohovor sa ani nemohol dostať k prezidentovi.“
„Na základe toho, že parlament zmluvu neschválil, bol Pellegrini, (keďže to neurobil minister spravodlivosti Gál), povinný oznámiť – nie vypovedať – oznámiť generálnemu tajomníkovi Rady Európy, že Slovenská republika ukončila ratifikačný proces negatívne a že podpis Žitňanskej z roku 2011 je nulitný. Pretože tým, že nedal parlament súhlas, stratil podpis Žitňanskej z roku 2011 právnu účinnosť. To je celé, čo mal Pellegrini urobiť.“
Podľa Harabina Čaputová len prijala hru Danka a Pellegriniho a tvária sa, že po voľbách sa môže ratifikačný proces obnoviť, čo ale nie je pravda, lebo ten už ratifikovateľný nie je. Pellegrini a Danko len formálne kričia že sú proti, ale zároveň podsúvajú možnosť, že to nový parlament môže zmeniť, čo však nie je právne možné.
„Keď raz parlament nedal súhlas, jeho rozhodnutie je právne záväzné, nezmeniteľné, nezrušiteľné a vykonateľné. Oni len zavádzajú verejnosť. Liberáli v Smere hrajú na to, že po voľbách budú s ultraliberálmi v koalícii v parlamente a samozrejme neústavným spôsobom to dajú znova do parlamentu a zrušia už nezrušiteľné rozhodnutie parlamentu. Nový parlament však právne nemôže dať takúto otázku znova na rokovanie, pokiaľ bude príčetný, pretože už raz rozhodol negatívne. Tu platí takisto res iudicata – vec už rozhodnutá. Keď najvyšší súd rozhodne právoplatne, tak nemôže o rok v tej istej veci znovu rozhodovať.“
„Keď parlament nedal súhlas na ratifikáciu, tak keby aj prezidentka s Istanbulským dohovorom súhlasila, tak to nie je nič platné. Keď parlament nedal súhlas, tak táto zmluva sa k prezidentke ani nemá čo dostať a mala sa vrátiť do vlády. Tu len vidíte, akú farizejskú hru hrá celý Smer aj s SNS a s Čaputovou. Rozprávajú o tom, že je to možné oživiť cez rozhodovací proces Ústavného súdu, pritom procesný nastroj, ako to dostať na Ústavný súd, tu neexistuje.“
Harabin ďalej emotívnejšie zdôraznil, že sa už nemôže pozerať na tie „právne tupiny“, čo tu ústavní predstavitelia predvádzajú. „Pellegrini a Gál, by za to že nerešpektujú rozhodnutie parlamentu, mali byť okamžite trestne stíhaní. Ak by som bol generálnym prokurátorom, tak by som ich vzal do väzby,“ uviedol na záver líder strany VLASŤ Štefan Harabin.
Roberto 55
Uz som to videl davnejsie, je to velmi morbidne, ale velmi aktualne a je to pravda.
Toto je v podstate "ad" pre Trumpa. Ak Trump nebude zvoleny tak satanske sily v Amerike ovplyvnia cely svet a bude iba horsie.
Dana22
Áno.
Satanizmus v USA v poslednom čase nabral hrozivý objem.
Tlačia sa na školy,stavajú sochy,známe firmy predávajú satanské predmety.
Žiaľ,satanisti rozširujú svoje rady aj na Slovensku.
Roberto 55
Ano , nedavno som podpisoval peticiu proti Walmartu-predavaju nejake satanske veci...
Dana22
Satanisti sa tešia,že viac ako 50 % ich členov sú LGBT.
Preto je tu ten obrovský tlak LGBT.
Financuje to aj Soros.Je to jeho agenda,tak ako genderideológia,potraty,klimatické zmeny,podpora imigrácie.

Satanic Temple head: ‘More than 50% of our membership is LGBTQ’

www.returntoorder.org/…/protest-walmart…

www.returntoorder.org/…/homosexual-ideo…

activistmommy.com/satanic-temple-…

www.life…More
Satanisti sa tešia,že viac ako 50 % ich členov sú LGBT.
Preto je tu ten obrovský tlak LGBT.
Financuje to aj Soros.Je to jeho agenda,tak ako genderideológia,potraty,klimatické zmeny,podpora imigrácie.

Satanic Temple head: ‘More than 50% of our membership is LGBTQ’

www.returntoorder.org/…/protest-walmart…

www.returntoorder.org/…/homosexual-ideo…

activistmommy.com/satanic-temple-…

www.lifesitenews.com/news/satanic-temple-…

Satanic Temple head: ‘More than 50% of our membership is LGBTQ’
apredsasatoci
Roberto 55, Aj ty miluješ trumpa?!
Trump je globalista, ich človek. Robí iba divadielko pre plebs. Nech sa necíti tak sám a opustený.
Roberto 55
Nemilujem ho, iba moju zenu a deti a pokusam sa aj bliznych. Trump je vo svojej jednoduchosti a priamociarosti nadej pre Ameriku a svet. Nie je to dufam iba divadielko a on samozrejme nie je ziaden spasitel, ale ma rad pravdu a mozno raz bude aj katolikom....
Ostatni su viac nebezpecni, lebo bude komunizmus na celom svete az kym Pan Boh nezasiahne...
apredsasatoci
Tak tu si sa sekol s Trumpom. Dôkazy? Keď Theodorá-Máriá hovorí, že Zem je doska, to znamená, že je guľatá. Keď
Theodorá-Máriá tvrdí, že Trump je hrdina, to znamená, že Trump je zradca....
Theodorá-Máriá
Odpovím, tak jako mě odpovídá Stylita.
Nejsem tvůj automat na odpovědi.
apredsasatoci
Stylita
tisíckrát jsem ti odpověděl, i tehdy
apredsasatoci
Nežiadala som žiadnu odpoveď! 🥱
Theodorá-Máriá
Tisíckrát?
apredsasatoci
To je návod, ako sa vzájomne pozierať.
To už ani hyjena nerobí.
Theodorá-Máriá
www.denik.cz/regiony/polska-armada-z…
O co jde? Něco co je hodně hluboko pod povrchem
To zdejí pisatelé jak cz tak a zvláště z sk nemají vůbec,
ale vůbec rádi. 😇