Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks696
Czubaka
2

Masońska III wojna światowa by stworzyć NWO

Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni: The Anglo-Saxon Mission była szczegółowym raportem informatora, który w wyniku zaproszenia znalazł się w na spotkaniu wysokich rangą Masonów w londyńskim City. W trakcie spotkania omawiano plany odnośnie III Wojny Światowej.

Dyskusja na forum The Avalon dotycząca tego tematu znajduje się w tutaj.

Moje wideo otrzymało chińskie napisy -- doskonale zdawałem sobie sprawę, że zostanie wyłapane przez chińskie służby wywiadowcze. CHCIAŁEM żeby wiedzieli co jest przeciwko nim planowane. Moim celem było aby przekazali to do najwyższego możliwego szczebla. Przekazanie byłoby ich obowiązkiem i powinnością.

Teraz robię to ponownie. Drugą połowę niniejszego posta stanowi tłumaczenie na rosyjski. CHCĘ żeby dotarło to do rosyjskiego wywiadu. Więc [*żart*] -- możecie mi podziękować. Ten wątek będzie uważnie obserwowany.

CHCĘ żeby był uważnie czytany -- przez Rosjan. Wysłałem już e-maile do grona bardzo zdolnych, świadomych przyjaciół Rosjan (informacja może być także opublikowana w rosyjskiej gazecie) i jeśli rosyjski odpowiednik NSA dobrze wykonuje swoją pracę, treść e-maila będzie odnotowana i odczytana z wielkim zainteresowaniem. Ma wszystkie słowa kluczowe, o których można pomyśleć:
Ukraine, Crimea, Syria, Israel, Iran, Putin, World War III, nuclear, the 76th Air Assault Division, wargames, the US Naval War College, Seals, NATO, South Ossetia, EMP.

A poniżej podsumowanie,

--------------------------------------------------------

Drogi _____, i wszyscy moi Przyjaciele, gdziekolwiek się znajdujecie:

Gorąco dziękuję za email z 14 marca dotyczący bardzo poważnej sytuacji na Ukrainie.

Dysponuję dodatkowymi informacjami, którymi chcę się podzielić. To, co się wydarzyło i to, co jeszcze może się wydarzyć, jest częścią znacznie większego planu.

W załączniku znajdują się dwa pliki audio. Pierwszy z nich to 9-minutowe nagranie rozmowy pomiędzy Aleksem Jonesem (amerykański dziennikarz i prezenter radiowy, który, jak wielu z nas, podjął się misji ujawnienia prawdy na temat tego, co naprawdę dzieje się na świecie) oraz emerytowanym oficerem wojskowym, który pracował kiedyś w US Naval Intelligence. Ten oficer zadzwonił do Aleksa 16 marca w trakcie audycji radiowej i szczegółowo przedstawił kontekst mających obecnie miejsce wydarzeń.

To 9-minutowe nagranie jest cenne i ważne. Ponieważ wielu czytających tą wiadomość (po angielsku lub rosyjsku) może mieć trudność ze zrozumieniem angielskiego, podsumowałem zawartość nagrania poniżej:

* Wydarzenia mające obecnie miejsce na Ukrainie są dokładnym odzwierciedleniem ćwiczeń przygotowanych w 2008 i 2009 roku przez US Naval War College. Całość rozgrywa się dokładnie tak, jak zaplanowano.

* Intencją jest tutaj związanie wojsk rosyjskich na Krymie i Ukrainie, a w szczególności uziemienie tam dywizji 76th Guards Air Assault Division (76-я гвардейская десантно-штурмовая Черниговская Краснознаменная дивизия)
en.wikipedia.org/wiki/76th_Ai...vision_%28Russia)
ru.wikipedia.org/wiki/76-я_гв...ия

* Gdy to się stanie, USA będą miały wolne pole do zaatakowania Syrii - bez oporu ze strony rosyjskiej armii. Gdy Syria upadnie, Izrael zaatakuje Iran. To Iran jest właściwym celem.

* Aby mogło się to stać, uwaga Rosji musi być rozproszona problemami na Ukrainie.

* Intencją jest sprowokowanie Rosjan do użycia broni jądrowej na Ukrainie. Po tym USA wykorzystają broń jądrową przeciwko Rosji, odpalając pociski z łodzi podwodnych na Morzu Czarnym.

* NATO nie dba o Ukrainę. Jest uważana za "kraj jednorazowego użytku"

* Już teraz US Navy SEALs dokonują identyfikacji celów dla uderzenia nuklearnego za pomocą łodzi podwodnych z Morza Czarnego.

* Sytuacja w Gruzji (Południowa Osetia) w sierpniu 2008 roku była testem mającym na celu sprawdzenie jak Rosjanie zareagują. W tamtym przypadku również posłużyli się żołnierzami z 76th Guards Air Assault Division. USA przewidują że Rosjanie postąpią dokładnie tak samo na Ukrainie.

* Poszukując wsparcia, Rosjanie mogą poprosić o pomoc Chiny.

* W międzyczasie Iran posiada broń nuklearną od lat i może mieć również zamiar zaatakowania USA za pomocą broni elektromagnetycznej (Electro-Magnetic Pulse).

* Jest to oczywiście szalenie niebezpieczna sytuacja, która z łatwością może eskalować do ram globalnego konfliktu.

* Niezmiernie ważnym jest to aby Rosjanie zrozumieli co się przeciwko nim rozgrywa i nie dali się sprowokować do konfliktu w taki sposób, jak chcą Amerykanie. Podsumowując, jest to pułapka mająca przechytrzyć Rosjan do uwierzenia, że Ukraina jest miejscem, gdzie leżą ich najważniejsze problemy.

(To nie jest ujęte w 9-minutowym nagraniu, jest jednakże omówione w drugim pliku - 8-minutowym nagraniu rozmowy pomiędzy Aleksem Jonesem i Joelem Skousenem. Plik ten również jest dołączony.)

* Iran jest właściwym celem z powodu długoterminowego planu, rozciągającego się na ostatnie 20-30 lat, który zakłada stworzenie gigantycznego wroga na Środkowym Wschodzie. Dokona się to poprzez zjednoczenie się wszystkich środkowo-wschodnich państw (z wyłączeniem Izraela) pod sztandarem jednego dużego, anty-amerykańskiego sojuszu. Wyjaśnia to strategię USA prowadzoną Środkowym Wschodzie oraz wobec wszystkich islamskich państw przed pierwszą wojną w Iraku.

* Gdy ten duży, zjednoczony wróg zostanie stworzony, rozpocznie się właściwa wojna. III Wojna Światowa, zaplanowana jako wojna nuklearna. Wyjaśniłem to w szerszym kontekście w wideo "The Anglo-Saxon Mission". Zostało ono przetłumaczone na rosyjski tutaj:

projectavalon.net/lang/ru/ang...ission_ru.html projectavalon.net/lang/ru/ang...script_ru.html

(dla moich niemiecko-języcznych przyjaciół):

projectavalon.net/lang/de/ang...ission_de.html projectavalon.net/lang/de/ang...script_de.html

* Celem jest sprowokowanie Rosji do uderzenia na USA. Wtedy USA odpowiedzą (jako "ofiara"). Całość zostanie użyta przez Amerykanów i ich zachodnich sojuszników do przekonania swoich obywateli, że, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości, musi istnieć Jeden Rząd Światowy ("One World Government", "New World Order").

* W wyniku tej zaplanowanej wojny:
** Wszystkie wolności zostaną poświęcone [na rzecz bezpieczeństwa - przyp. tłum.]
** Wszyscy obywatele będą totalnie inwigilowani
** Wszystkie transakcje finansowe oraz podróże podlegać będą mocnym restrykcjom
** Wszyscy dysydenci (ludzie mający inne zdanie lub protestujący) zostaną zamknięci w obozach jako "aspołeczni, niebezpieczni, antyrządowi terroryści"

* Na tym etapie, ich cel totalnej kontroli nad światem zostanie osiągnięty.

Pozdrawiam Was, oddaję cześć i dziękuję za całą dobrą pracę, jaką wykonujecie.