Clicks7
NewsLetters

BВП: «Папа» Франциск поїхав. Що далі? Покаяння, покаяння, покаяння!

Матір Божа під час усіх своїх появ повторювала одне: Покаяння... Сьогодні, у свято Семиболісної Діви Марії, досягло кульмінації зловживання церковним авторитетом з метою духовного та фізичного самознищення не тільки Церкви, але й словацького народу. Розп’ятому Ісусові Христові завдали 4 рани: першу ‒ в Братиславі, другу ‒ в Прешові, третю ‒ в Кошицях, а четверту ‒ в Шаштіні.

Запитуєте: Чим? І за що каятися після чотириденного престижного візиту до Словаччини? Треба признати: Ми не шукали правду, не любили її і проміняли її на вигідну брехню і дорогу смерті. Але недостатньо лише визнати провину, потрібно також здійснювати вчинки покаяння за наслідки, які принесла брехня. Наслідки цієї брехні – не тільки дочасні, але й вічні. Що стосується вічності, то всі ми пройдемо через браму смерті, тоді буде Божий суд, а потім буде або пекло, або небо.

Хто повинен каятися? Нехай каються:

1) єпископи та священики за пропаганду мРНК-вакцинації і за зловживання церковною урочистістю;

2) продажні політики;

3) ті, які повірили у брехню, пов’язану з експериментальною вакцинацією, або її пропихали чи прийняли.

Нехай каються єпископи та священики, які нав’язали католикам експериментальну вакцинацію і досі замовчують перед Божим народом, ким насправді є «папа» Франциск і з якою метою він приїхав у Словаччину. Люди мусять знати, що Франциск промовляє побожні фрази, але накликає прокляття через інтронізацію демона Пачамами, тобто через гріх проти Першої Божої заповіді, а також через пропаганду легалізації шлюбів содомітів та усиновлення ними дітей, і через те, що нав’язливо пропихає експериментальну мРНК-вакцинацію. Цими злочинами проти Бога та людей він сам себе виключив з Церкви, тобто накликав на себе Божу анатему – прокляття – згідно з Гал. 1,8-9. Згідно з догматичною буллою «Cum ex apostolatus officio», все, що робить єретик – апостат ‒ є недійсним. Отож недійсною була і урочиста Літургія в Шаштіні. Люди не приймали живого Спасителя, а лише звичайний оплаток ‒ хліб, а з ним не благословення, а протилежне. Це духовна реальність. Вина за лавину прокляття лягає на словацьких єпископів та багатьох священиків.

Каятися повинні політики за злочини проти словацького народу, за те, що тероризували його через незаконний тиск і таким чином діяли проти Конституції та проти совісті.

Каятися повинні усі, які дозволили себе обманути і вакцинувати. Ступінь їхньої провини різний, їх часто можна виправдати, але ніхто з них не є без провини. Тут діє Ісусове слово: «Якщо не покаєтеся, усі загинете» (Лк. 13,3). Каятися повинен і я, якщо в чомусь занедбую виконувати Божу волю.

Щодо Словаччини, то я люблю словацький народ, кілька років я тут «орав борозну», засівав Боже насіння і підливав його молитвою та сльозами. Сьогодні, 15 вересня 2021 року, на свято Семиболісної Діви Марії, під час святої Літургії в інтенціях я з глибини душі перед Божим обличчям промовляв прохання та заступницькі молитви, поєднані з болісним взиванням за порятунок і спасіння словацьких дітей Семиболісної Матері. Потім, після обіду, я, усім єством з’єднаний зі силою Божого імені, в дусі стояв з апостолом Іваном під хрестом. Я усвідомлював Ісусову смертельну боротьбу за душі словаків і вірою входив до глибини таїнства святого Хрещення, яким ми були занурені до Христової смерті (Рим. 6,4). Під хрестом, подібно як апостол Іван, я усвідомлював близькість Ісусової Матері та її єдність із розп’ятим Сином. Тоді у цій єдності я промовляв екзорцизм над єпископами, священиками, продажними політиками і над обманеним словацьким народом, щоб вони були звільнені з-під влади темряви та смерті. Тоді з мого нутра спонтанно вирвалося єдине слово до Небесного Отця: «Прости!», а невдовзі ‒ «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять!» А за якийсь час: «Отче, прости нам наші провини…».

В період візиту я написав чотири викривальні листи. Якби я мовчав, то на мене лягла би провина згідно з Єзекиїлом 3,17-21.

На питання, як Бог ставиться до Пачамами і до поганських культів, уже була дана відповідь через пророків. Бог застерігає через пророка Єзекиїла у 5-й, 6-й і 8-й главах, а також на інших місцях. Це Боже засудження повністю стосується демона Пачамами, інтронізованого Франциском у Ватикані (2019).

Від вакцини застерігають справжні фахівці, яких змушують замовчати, яких переслідують і життя яких у небезпеці через те, що вони говорять правду. Багато словаків не хотіли чути цих експертів і радше повірили брехливим мас-медіа ‒ як світським, так і церковним продажним мейнстрім-медіа. Обманювання вірних єпископами розпочалося зі закликів та зі співпраці церковних організацій у підозрілому тестуванні. Організовування парафіяльних центрів вакцинації ‒ це злочин, на який поширюється Нюрнберзький кодекс.

Експерти прогнозують, що вакцини призведуть до високої смертності протягом 2-3 років. Проте будуть несправедливо звинувачувати невакцинованих людей, хоча реальність така, що саме тіла вакцинованих на наступному етапі стануть лабораторіями для продукування смертельних вірусів. Факти про побічні ефекти, пов’язані з вакциною, включають безпліддя, рак, тромбоз, розлади центральної нервової системи тощо. У молитві я просив Бога, щоб чудесним способом врятував багатьох, навіть якщо вони й прийняли вакцину, і щоб хоч деякі молоді люди могли мати дітей. Коли я пригадав собі реальність пекла, згадуючи видіння, пов’язане з об’явленням у Фатімі, я просив насамперед про усунення духовної сліпоти і про дар спасительного покаяння для тих, які помруть внаслідок мРНК-вакцини. Найсумніше те, що недійсний папа Франциск знає, які наслідки приносить вакцина, а все ж участь у його недійсній Літургії була обумовлена тим, що кожен учасник мав дозволити ввести у своє тіло цю фатально небезпечну вакцину. Ніхто на світі ще ніколи не дозволив собі холоднокровно встановити таку умову для зустрічі!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

15.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8