„2023 będzie rokiem z piekła rodem” – Martin Armstrong ostrzega.

Legendarny analityk finansowy i geopolityczny Martin Armstrong mówi, że nadszedł czas, aby przygotować się na to, co nadejdzie w 2023 roku.

Program komputerowy Armstronga Socrates przewiduje: „2023 będzie rokiem z piekła rodem”.

Armstrong wyjaśnia: „Nasz komputer przewiduje »cykl wojny« w 2023 roku, ale także niepokoje społeczne…”

...więc oczekuje się rewolucji itp. ze względu na inflację. Nasza prognoza dla ropy jest taka, że do 2023 r. gwałtownie wzrośnie. Uważam, że to samo dotyczy cen benzyny. To jeszcze nie koniec. Euro wygląda jak odgrzany trup…..

Nasz komputer przewiduje dalszy spadek euro i wzrost cen surowców. W związku z sankcjami wobec Rosji szef rządu Węgier powiedział właśnie, że Europa popełnia samobójstwo. Sankcje ranią bardziej Europę niż Rosję. To jak strzał w płuca. Na tym etapie nie mogą nawet oddychać.

Armstrong mówi, że nie trzeba czekać do przyszłego roku, aby zobaczyć ekstremalne napięcie w systemie finansowym. Armstrong przewiduje, że w sierpniu i wrześniu pojawią się zakłócenia finansowe. Tak więc ból ekonomiczny już istnieje i narasta, zwłaszcza w Europie. Armstrong mówi

Myślę, że sytuacja dojdzie do punktu kulminacyjnego. . . . Trend spadkowy zdecydowanie się nasila. . . . Co gorsza dla świata, dolar rośnie, a nie spada. To dlatego, że wszystkie te rynki wschodzące emitowały swój dług w dolarach...

Pożyczyli w dolarach, bo oprocentowanie było tańsze i nie mieli pojęcia o ryzyku kursowym... To było w Australii. Waluta się zmienia i nagle jesteś winien 20% więcej….

To samo stało się ze wszystkimi rynkami wschodzącymi. . . . Teraz dolar rośnie, a banki uciekają.

Armstrong twierdzi, że nie tylko euro dramatycznie traci na wartości, ale także obligacje euro są unikane przez amerykańskie banki. To kolejny zły sygnał finansowy dla UE.

Armstrong kontynuuje...

Wszystkie te rzeczy są prawdziwym kryzysem. Jeśli rozmawiam z trzema największymi bankami w Nowym Jorku, mogę powiedzieć, że odmawiają one przyjęcia europejskich obligacji rządowych jako zabezpieczenia – bez wyjątku. To był katalizator całego kryzysu repo w 2019 roku.

Wchodzimy więc w kryzys zadłużenia z systemem finansowym UE na celowniku. Armstrong mówi

Dlatego są na wojnie…. naciskać. Wierzą, że mogą stworzyć nowy system monetarny, a do tego potrzebują wojny.

Myślą, że mogą po prostu zachować konwencjonalność. Wtedy ONZ może udawać białego rycerza i rozjemcę.

Więc dostaniemy nowy Bretton Woods. Możesz zmienić kształt wszystkich walut, a kiedy to zrobisz, możesz zlikwidować wszystkie długi. To jest na porządku dziennym….

Nie ma innego wyjścia niż niewypłacalność. Jeśli zbankrutują, obawiają się, że miliony ludzi zaatakują europejskie parlamenty...

Naprawdę mamy do czynienia z ogromnym kryzysem finansowym. Pożyczali rok po roku od II wojny światowej bez zamiaru spłacania czegokolwiek.

W prawie 40-minutowym wywiadzie jest o wiele więcej.

2023 will be Year from Hell – Martin Armstrong

Dołącz do Grega Huntera z USAWatchdog.com i udziel wywiadu twarzą w twarz z Martinem Armstrongiem, ekspertem od cyklów i autorem nowej książki Manufacturing World III, 19.07.22.
Biały Obłok
Jesień 2023 to 3.5 roku od ogłoszenia pandemii koronawirusa oraz ,,czas i połowa czasu,, od rozpoczęcia pontyfikatu Franciszka. Oczywiście jeżeli jeżeli dobrze rozumiem ,,biblijny czas,, jako siedem lat.
jac05
Wywołanie wojny między Rosją a Ukrainą ma coraz wyraźniejsze oznaki zemsty. Za co ? Za wygnania. Gospodarki europejskie i euro będą się walić bo nie poradzą sobie bez taniego rosyjskiego gazu. Dolar pójdzie w górę i pewien naród, który zdobył władzę nad USA, a nie zdobył jej w krajach europejskich ucieszy się z powodzenia swojego planu. Nie pieniądz ale Jezus Królem Polski albo zginiemy. Panie …More
Wywołanie wojny między Rosją a Ukrainą ma coraz wyraźniejsze oznaki zemsty. Za co ? Za wygnania. Gospodarki europejskie i euro będą się walić bo nie poradzą sobie bez taniego rosyjskiego gazu. Dolar pójdzie w górę i pewien naród, który zdobył władzę nad USA, a nie zdobył jej w krajach europejskich ucieszy się z powodzenia swojego planu. Nie pieniądz ale Jezus Królem Polski albo zginiemy. Panie Jezu przyjdź !