CÓRKA MARYI
1666

BÓG OJCIEC: Te Orędzia są wyjątkowe. Są przedstawiane światu przez Trójcę Świętą. Uważam je za najważniejszą Misję na ziemi

God the Father: These Messages are unique. They are presented to the world by the Blessed Trinity. They are deemed by Me as being the most important Mission on Earth

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 27 stycznia 2014 roku, godz. 17.18

Moja najdroższa córko, jakże bardzo się boisz, a przecież jest to w ogóle niepotrzebne. Kiedy daję światu Dar tej wielkości, czynię to z poczucia obowiązku, który rodzi się z Mojej wielkiej Miłości do wszystkich Moich dzieci.

Ostrzegam was, aby was wszystkich ochronić. Odkrywam wam część Siebie w każdym Orędziu, które daję światu. Tobie, Moja córko, ukazuję Moje wielkie pragnienie, by stać się bliskim dla Moich dzieci. Ukazuję wam Moje współczucie, radość, oburzenie, Gniew, Miłość i Miłosierdzie. Dlaczego więc, kiedy kontaktuję się w ten sposób, boicie się Mnie? Nigdy nie powinniście się bać Ojca, Który kocha całe Swoje potomstwo, a szczególnie grzeszników, którzy otwarcie bezczeszczą każde przykazanie dane wam przeze Mnie, by przyciągnąć ludzkość do Mojej czułości.

Dzieci, bądźcie gotowe przyjąć Moje wielkie Miłosierdzie. Otwórzcie swoje serca na przyjęcie Mnie, waszego umiłowanego Ojca. Przygotujcie się na powitanie Mnie i wzywajcie Mnie za każdym razem, gdy strach zakrada się do waszych myśli, kiedy próbujecie pogodzić się z tymi Orędziami.

Te Orędzia są wyjątkowe. Są przedstawiane światu przez Trójcę Świętą. Uważam je za najważniejszą Misję na ziemi od czasu, gdy wysłałem Mojego Syna Jedynego, by was odkupić.

To Moje Słowo powinno być przyjmowane łagodnym i wdzięcznym sercem. Przyjmijcie Moje Słowa. Cieszcie się, wiedząc, że wszystko, co jest, pozostaje i zawsze pozostanie pod Moją władzą. Jestem wszystkim, co jest i będzie.

Wszystkie decyzje co do przyszłości ludzkości i przyszłego losu świata należą do Mnie. Nigdy bym was celowo nie doprowadzał do strachu, dzieci. To, co będę czynił, to jedynie przygotowywał was do Mojego Nowego Królestwa, abyście były godne do niego wejść – tam, gdzie nie będzie już żadnego bólu i smutku.

Trwajcie w pokoju, Moje wspaniałe, pożądane dzieci. Jesteście dla Mnie wszystkim. Mam tu na myśli wszystkich z was. Wszystkich grzeszników. Wszystkich, którzy Mnie nie uznają. Wszystkich, którzy ubóstwiają szatana. Wszystkie Moje wierne dzieci. Tych, których dusze zostały porwane. Należycie tylko do Mnie. Nie pozwolę, aby ani jakakolwiek dusza została zignorowana w tej Mojej ostatniej próbie przygotowania świata na Powtórne Przyjście Mojego Syna umiłowanego.

Nikt z was nie pozostanie niedotknięty Moją miłosierną Ręką. Pozwólcie Mi otworzyć wasze serca, tak byście zostali pobłogosławieni Moją Ręką.

Powiedzcie do Mnie:

Najdroższy Ojcze, wyciągnij Swoją Rękę Miłosierdzia i dotknij nią mojego ciała i duszy. Amen.

Natychmiast odpowiem na wasze wołanie.

Idźcie naprzód, Moje maleństwa, i trwajcie w pokoju, bo Moja Interwencja będzie waszą zbawczą Łaską, nieważne, jak trudny będzie ten okres, który jest przed wami. Będę czekał, aby otworzyć drzwi do Mojego Nowego Raju z Miłością w Swoim Sercu, przywołując was, abyście przyszli do Mnie, waszego Ojca.

Czekam cierpliwie już przez bardzo długi czas, aby ponownie zgromadzić Moje dzieci w Moją Świętą Wolę. Ten Dzień jest bliski, a Moje Serce raduje się w oczekiwaniu na tę chwilę, kiedy człowiek powróci do należnego mu miejsca przy Mnie.

Wasz kochający Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ponownie-zgromadzic-moje-dzieci-w-moja-swieta-wole
God the Father: I have waited patiently a very long time to gather My children, again, into My Holy Will

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

BÓG OJCIEC: Tylko cud może uratować rodzaj ludzki

______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
Najdroższy Ojcze, wyciągnij Swoją Rękę Miłosierdzia i dotknij nią mojego ciała i duszy. Amen.