Clicks3
NewsLetters

BВП звертається до Сенату Чеської Республіки: СТОП Пандемічному закону 1158

Шановні сенатори Чеської Республіки!

24.02.2021 ви повинні остаточно вирішити, чи буде ухвалено, чи відхилено Пандемічний закон 1158. У цій ситуації від імені всіх щирих християн до вас звертається Візантійський Вселенський Патріархат, який є пророчим голосом у Церкві.

Сьогодні брехня викликає панічний страх, який, однак, не веде до порятунку, а до самогубства через Пандемічний закон. Якби його затвердили, то Чехії загрожувало б встановлення постійного виняткового та надзвичайного стану!

Що стосується штучної пандемії, то вірус завжди тут був, є і буде, але заходи є непомірними. Не бавмося у піжмурки. Ми знаємо, що мета т.зв. пандемії ‒ запровадження тоталітаризму, великого перезавантаження, небезпечної вакцинації, чіпування і на кінець ‒ геноциду 6 мільярдів людства. Це ще раніше видали члени Римського клубу. Білл Гейтс уточнив, яким буде геноцид, пов’язаний з вакцинацією, кажучи: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Отож Пандемічний закон є частиною процесу автогеноциду чеського народу. Народ, який повірить брехливим мейнстрім-медіа, закінчить, як Єва у раю. Пекельний змій через професійну брехню спричинив смерть. Сьогодні ми стоїмо перед реальністю запрограмованого вбивства. Вірити продажним мас-медіа та відкидати застереження моральних і нескорумпованих фахівців у сфері медицини, лицемірно називаючи їх теоріями змови ‒ це ознака самогубної дебільності. Той, хто це робить, стає на дорогу, яка закінчується у вічному пеклі. Необхідно каятися, сміливо назвати правду правдою, а брехню брехнею, та відділитися від системи замаскованого геноциду.

Цитата з Пандемічного закону: «Міністерство охорони здоров’я з метою ліквідації епідемії Covid-19 або запобігання небезпеки її повторного виникнення може проголосити надзвичайні заходи загальнодержавного масштабу…» (§2).

Відповідно до цього формулювання, закон може встановлювати жорсткі обмеження будь-коли і будь-де. Все можна обґрунтувати т.зв. небезпекою повернення Covid-19. І навіть якщо б усі віруси остаточно зникли, міністр може далі стверджувати, що все ще існує небезпека повернення Covid-19, продовжувати диктатуру та запроваджувати безглузді обмеження лише на підставі своїх власних міркувань. Тоді надзвичайний стан ніколи б не припинився.

Від чого зобов’язаний застерігати BВП? Закон № 1158 згодом повинен послужити передусім для примусової вакцинації населення, яка в даному випадку пов’язана з чіпуванням. Це означає втрату вільної волі, а отож і можливості чинити покаяння і спасти свою душу. Біблія застерігає від чіпування карою у вогняному озері (Одкр. 14).

Неперевірена та небезпечна мРНК-вакцина після другої вакцинації, як виявили американські лікарі, спричиняє синдром ADE та появу т.зв. супервірусу, коли відбувається повна ліквідація імунітету, гірша, ніж при СНІДі. Нова мРНК-вакцина змінює геном людини і так призводить до поступового винищення людського роду.

Візантійський Вселенський Патріархат звертається до вас, шановні сенатори Чеської Республіки, щоб ви діяли відповідно до вашої совісті та усвідомлювали відповідальність за катастрофічні наслідки. Покарання для винуватців масової смерті будуть не лише дочасними, але й вічними. Згадайте прислів’я: «Божі млини мелють повільно, але вірно». Ми знаємо, що ви перебуваєте під надзвичайно сильним тиском наддержавних сил. Тому нагадуємо вам слова для підбадьорення з гуситського хоралу: «Не лякайтесь ворогів, на їх многоту не дивіться!» Станьте Божими борцями за Його закон, який забезпечує життя. Тому відхиліть геноцидний закон 1158!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


20.02.2021

Копія:

Президенту Чеської Республіки

Депутатам Парламенту Чеської Республіки

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3