Clicks963
csk.news
4

Jak Milé! Biskup Buduje Mešitu

Yola biskup Stephen Mamza (51) Nigérie, staví 86 bytových jednotek, včetně kostela, mešity a školy. Pro punchng.com (11. dubna) uvedl, že komplex bude brzy slavnostně otevřen.

Yola Diecéze pečuje o uprchlíky z Boko Haramu. V jednu chvíli žilo v církevních prostorách více než 3,000 lidí. Většina se navrátila domů, ale 86 rodin - mezi nimi 10-12 Muslimských rodin - jsou zde stále. Takže, Mamza postavil místo, kde by mohli být přesídleni.

Peníze pocházejí z humanitární agentury, která náleží Německým Biskupům. Mamza přiznává, že jeho věřící si nemyslí, že výstavba mešity je “dobrým gestem," ale odpověděl, že pro něj to je “jenom” výstavba mešity, jako když jsme postavili kostel pro křesťany.”

V Mamzově mešitě, kongreganti budou vyučováni, že Kristus nebyl ukřižován (Korán 4:157), že není Synem Božím a že ti kteří tomu věří jsou prokletí (Korán 9:30) a ti, kteří věří v Kristovo Božství jsou nevěřící (Korán 5:17), že víra v Trojici je “přemírou” (Korán 4:171, 19:35), a že Křesťané, kteří nepřijímají Islám, musí být zdoláni a podrobeni (Korán 9:29).

#newsBvpafbirmq

Joske
csk.news: Jak Milé! Biskup Buduje Mešitu

Není se čemu divit. Islám je pro novou Satanovu matrici přijatelný, kdežto křesťanství už ne. Čím dříve to tzv.křesťané pochopí, tím dříve konvertují k islámu.
Křesťanská cesta je příliš úzká pro lidi, kteří milují svět.
Unam Sanctam SK
Spustošenie Neviestky babylonskej je očividné... Už ani len pozostatky nejakého falošného kresťanstva nie je vidieť v niektorých oblastiach pod kontrolou sekty 2VK...

vatikankatolicky.com/herezy-ii-vatikanskeho-koncilu/

vatikankatolicky.com/velke-odpadnutie/
vatikankatolicky.com/babylon-padol-padol/

vatikankatolicky.com/apokalypsa/
Roberto 55
A Boko Haram= moslimovia ich za odmenu zabijaju v tisicoch...
apredsasatoci
Milujte svojich nepriateľov!