Anton Čulen
11.7K

Sestra Miriam: Nezostáva veľa času. Šokujúce je, že pastieri a biskupi nedovolia ľuďom vstúpiť do kostola na svätú omšu, alebo nedajú im sväté prijímanie bez vakcíny

Sestra Miriam: Nezostáva veľa času. Šokujúce je, že pastieri a biskupi nedovolia ľuďom vstúpiť do kostola na svätú omšu, alebo nedajú im sväté prijímanie bez vakcíny.

Je to naozaj šialenstvo. Mnoho zla zaplavilo svet a Cirkev, ako viete.
A najväčším zármutkom a trocha i šokom je, že toľko našich pastierov, biskupov i kardinálov sa poddalo zlej, zlej agende covidu, LGBTQ a ďalších, rovnakopohlavných zväzkov.

Ale šokujúce je, že pastieri a biskupi nedovolia ľuďom vstúpiť do kostola na svätú omšu, alebo nedajú im sväté prijímanie bez vakcíny. To je šedá zóna. Obávam sa o duše týchto pastierov. Bojím sa o duše tých pastierov, ktorí neprídu k rozumu a nebudú konať pokánie na kolenách.

Čo si myslím, to je moje zhrnutie, ale nie je to môj výmysel. To sú správy, že skupina globalistov, všetci zapojení do tohto resetu, globálnej ekonomiky, nového svetového poriadku, to všetko a vynucovanie očkovania proti covidu, čo je patologická zbraň k ničeniu nášho tela. Tak to je. A pokiaľ ste to nevnímali, pokiaľ ste dostali vakcínu, a cítite sa v pohode, i tak ona pracuje vo vašom tele na jeho zničení.

Dnes bol článok na LifeNews, myslím, že to bol doktor Mc Cullough, musela by som to nájsť, kde presne vysvetľuje, čo tieto vakcíny robia. Ale čo som si zapamätala zo všetkých správ je, George Soros a Bill Gates, všetci tí, ktorí sa podieľajú na tomto tzv. resete a Svätý Otec je ich duchovný vodca. Nezdráham sa to povedať, pretože neodhaľujem nič, čo už by nebolo vo všetkých správach, vo Vatikáne a inde, a to, že chcú kontrolovať svetovú populáciu. Mať nás úplne pod kontrolou. Svetová populácia je príliš veľká, a preto bola vynájdená táto vakcína, aby nás eliminovala, aby zabila veľké percento populácie. A z toho, čo zostane, mali reálnu šancu… použijem slová biskupa Barrona… mali reálnu šancu zabiť a ovládať zvyšok z nás.

Ja si nemyslím, že by bola takáto hororová kniha napísaná. Nebola napísaná, ale je to pravda. Ja tomu verím na 100% a myslím, že náš čas je obmedzený, veľmi obmedzený. Kvôli tejto vláde zla, prenasledovania a smrti, aby sa nás skutočne zmocnili, pretože ako sme počuli od mnohých, sily zla podľa oznámenia prezidenta Bidena a podľa jeho úvah, sú čím ďalej tým viac, netrpezlivé. Sme príliš pomalí v podriaďovaní sa. Príliš pomaly im hltáme ich klamstvá, príliš pomaly počúvame ich klamstvá, príliš pomaly počúvame ich rozkazy.

Sme jednoducho veľmi pomalí a brzdíme vládu zla. Čo je to s nami? Musíme byť odstránení, umlčaní. A tak vám, moji milovaní hovorím, že zlo prichádza na nás. A myslím, že nemáme veľa času, myslím si, že to nie sú ani mesiace, keď budeme prežívať niečo nepredstaviteľné.

Tak teraz je ten správny čas, dnes je deň spásy. Pokiaľ počujeme jeho hlas, nezatvrdzujme svoje srdcia. Ak si sa vzdialil od Cirkvi, vráť sa domov. Ak sa zúčastňuješ zla, slepota mnohých našich biskupov, ich zbabelosť, ich slepota a ich spoluvina, nie všetci, ale v rámci nich. Pozrite sa na dnešné Lifesitesnews.com. Nemusíte to ani čítať, stačí si len pozrieť titulky a uvidíte, o čom hovorím. Kardináli zodpovední za vzťahy Vatikánu s LGBTQ, schvaľujú všetko. Schvaľujú rovnakopohlavné zväzky a pod. Celé zle. Toto všetko smeruje ku zničeniu rodiny.

Nakoľko rodina je Božím kľúčom k vybudovaniu jeho kráľovstva, preto sa nepriateľ zameral na jej zničenie. A ich plán bol až doposiaľ neuveriteľne úspešný. Nerada pripisujem nepriateľovi také uznanie, ale zlu nechýba inteligencia. Chýba im správne svedomie. V duši im chýba Boží obraz, ktorý u ľudí ničia. A tak ostáva len zlo. Boh stvoril aj satana. Boh nestvoril nič zlé, ale satan sa sám stal diablom. A nebude spokojný, pokiaľ všetci nezjeme jablko, pokiaľ nebudeme všetci oslepení, dokiaľ nebudeme vedieť dokázať rozlišovať medzi správnym a nesprávnym, medzi dobrom a zlom. Či už zo strachu, pohodlia, nech je to čokoľvek.

Toľko ľudí, ktorí sa očkovali, si myslia a hovoria, že ostatní sa kvôli tomu zbláznili. Prečo by som nemal byť chránení pred smrťou na covid? A sú úplne presvedčení, zaslepení, že covid vakcína ich zachráni. Ale v skutočnosti je to tak, ako keď pri nachladnutí idem k lekárovi, aby mi dal antibiotiká. A on mi dá injekciu, ktorá ma zabije. Môže to trvať deň, dva dni, mesiace, môže to chvíľu trvať, on mi môže odporučiť booster, lebo to udržuje liečbu počas chodu. A vraj bez boosteru nie je to tak efektívne, a pod. Ale to sú diabolské klamstvá.

Milovaní, pokiaľ počúvate a ste v tom, prosím, aby ste sa modlili k Bohu, aby vás prebudil. Aby ste otvorili oči a zachránili seba a svoje rodiny. Do mnohých krajín, do Vatikánu teraz nebudeme môcť cestovať bez covid pasu, zelenej karty atď. Tak čo? Nemôžeš cestovať, to znamená, že by si sa mal zabiť? Alebo svoju rodinu, alebo svoje deti, lebo teraz nemôžeš cestovať?

Čoskoro to bude oveľa horšie. Nebudeme môcť nakupovať, obchodovať. Nebudeme môcť urobiť nič bez vakcíny.
A ľudia hovoria, je toto Znamenie šelmy? Ja neviem. Skôr si myslím, že nie. Je to tréning na Znamenie šelmy, ktoré myslím na nás dopadne veľmi skoro. A zakážu nám robiť čokoľvek, buď vstúpiť do diablovho područia, alebo si zvoliť mučeníctvo. Myslím, že sa tam dostávame veľmi rýchlo, moji drahí. Toto je čas na pevné rozhodnutie, ktoré musíme urobiť pre seba a vaše rodiny, pre vašich blízkych pre všetko ostatné dobro na svete.

A my sme povedali, ako to ide v škole? Och, ale oni nie sú katolíci, ale sú to kresťania, och, to je fajn… V poriadku. Aj keď je to kresťanská škola? Ale áno, je to v poriadku. A čo toto a tamto, sexuálna výchova. Ale áno, je tu zopár vecí, ktoré nie sú až také dobré. To sú stredoškoláci, ktorí dokážu rozlišovať a majú úprimnú kresťanskú vieru a dokážu tieto veci rozoznať. Ale deti toto nevedia. Mohli by, pokiaľ sú z domu dobre naučení. Ale dávate ich do jamy levovej.

A prečo by to rodičia robili? A niektorí povedia: „Pretože musíme pracovať“. Dobre, možno musíte, možno nie. Možno môžeme zmeniť svoj životný štýl. Možno môžeš predať svoje druhé auto a zostať doma učiť deti a urobiť všetko preto, aby si pracoval online. Žehliť ľuďom oblečenie, strážiť deti, Niečo urobiť, aby vaša rodina zostala nielen nažive, ale aj ako kresťanská.

Môžeš to odmietnuť a rozhodnúť sa pokračovať v súčasnom životnom štýle, ale potom nebudeš mať na výber. Môžeš to urobiť, ale potom už bude príliš neskoro. A najväčšia vec, ktorú teraz môžeme robiť, drahí, je odovzdávať našu vieru naším deťom.

Prirovnanie o varení žaby
Dáš veľký hrniec na šporák a naplníš ho teplou vodou. Dáš do nej malú žabu a ona je naozaj šťastná. Pretože to miluje, je to izbová teplota. Naozaj jej to sadne, je to šťastný plavec. A potom pomaly zapnete varič, na minimum, takže trvá veľmi dlho, než sa voda začne ohrievať. A ako sa voda pomaly zohrieva, telo žaby sa jej jednoducho prispôsobí. Ďalej sa prispôsobuje teplote, dokiaľ sa neuvarí na smrť. To je každý z vás, kto odmieta otvoriť oči, kto nechce vidieť zlo.
Pokiaľ ho nevidíš, pokiaľ ho nedokážeš vidieť, už sa varíš na smrť. Momentálne si ty tá žaba v teplej vode a teplota sa zvyšuje. A hovoríš dobre, keď uvidím, že už je to veľmi nebezpečné, keď naša škola začne meniť učebný plán, vezmem deti preč… keď, keď… keď… keď…

Ale dovtedy môžeš byť uvarený na smrť, bude už príliš neskoro. Bude veľmi neskoro, pretože už ste varení na smrť, a neviete o tom. To je tá jedna analógia.
Druhú, ktorú používam je francúzske prirovnanie. Vezmete malé lekno a vložíte ho do stredu rybníka. Povedzme, že ten rybník je vo veľkosti vášho domu. A lekno je maličké. Ale každý deň sa zväčší dvojnásobne. Jeho rast je exponenciálny. Nie je to teda 2, 4, 6, 8, 10, 12… Je to 2, 4, 8, 16, 32, 64… Je to exponenciálny rast.

A tak je na mieste otázka: Keď to trvalo 30 dní, než lekno zakrylo polovicu rybníka, povedzme tú polovicu vášho domu, trvalo to 30 dní. Koľko dní zostáva, než lekno zakryje úplne celý váš dom? Niektorí z vás to vedia ihneď správne. A niektorí si povedia, no 30 dní trvalo zakrytie polovice domu, tak o ďalších 30 dní sa zakryje ostatok. Máme čas. Povedzme, že dni sú roky. Máme ďalších 30 rokov. Máme čas. Ale odpovedal správne ten, kto povedal, že už len jeden deň.

Pretože keď za 30 dní lekno pokrylo polovicu rybníka, ale ono sa zdvojnásobí každý deň. Z polovice je celok za jediný deň. A celé jazero je zarastené. Čo znamená, že už nezostáva čas. Je to nula. Ja neviem, kde sme, nie som prorok. Čítam proroctvá len príležitostne, aby som mohla vedieť, čo ľudia hovoria, ktorí si myslia že sú moderní proroci. Ale sú aj cirkevne schválené proroctvá. Mária Jaheny, biskup Fulton Sheen, páter Pio. A už nám nezostáva čas drahí, už nemáme čas.

A pokiaľ niekto na tieto veci kašle, je len sám pre seba. Snaží sa získať čo len môže, pokiaľ to ide. Čo ti mám povedať? Ničíš samého seba a svoju rodinu. Volíš si cestu smrti. A ako povedal Ježiš, až sa vrátim, a ja si myslím, že to nie je príliš ďaleko, bude to ako za dní Noemových, keď ľudia jedli a pili a hovorili, aká že potopa. Daj pokoj s potopou. A rebélia a pod. A potom boli vyhladení… Ale Pán Ježiš povedal, že to bude presne tak, keď sa vráti. Tak, ako bolo za dní Noema.

Ľudia sa posmievajú tým, ktorí ich varujú. No tak vy nerozumní ľudia, vy smiešni katolíci, ste hlupáci. Nie si súčasťou nášho sveta. Nie, nie sme, sme súčasťou Božieho sveta. A chceme žiť tak, aby tí, neveriaci, popierači, tí, kto sa zúčastňujú ničenia života, sa mohli obrátiť. Musíme žiť tak, aby sme boli svetlom sveta, ale musíme byť chytrí. Musíme chrániť rodinu, ktorú nám dal Boh, aj našich rodičov. Pokiaľ to odmietate, zapreli ste Boha a svoje povolanie a zničili ste svoje deti. Je to veľmi vážne.

Pripravil Anton Čulen
alianciazanedelu.sk/archiv/10605