Maja 21
5941
yagu
yagu
Proponuje Panu tego przyjaciela ,moze jest czas ,ze Pana wysłucha i nawruci sie . Powodzenia .
yagu
Do Pana jac05 ,niech się Pan modli ile wlezie za ; banderowca,gestapowca,ubowca ,enkawudzistę,Polpota ,Berie ....itd ,to jest Pańska prywatna sprawa ,Pański krzyż . Natomiast manifestacja "módlmy się za naszych nieprzyjaciół" zrównuję ofiary i ich prześladowców , a tak nie można .
jac05
Jeżeli jesteś mądrzejszy/a od Pana Jezusa to wiedz o tym, że teraz jesteśmy narodem, który nie ma szans z uzbrojonymi, doświadczonymi Ukraińcami, gdy zostaną skierowani na podbój naszego kraju. Dostaną wsparcie od Niemców aby zlikwidować nasze roszczenia, wsparcie od opanowanej przez pejsatych si aj ej, a nawet od Rosji, która z radością zobaczy upadek naszego narodu za pomoc Ukrainie. Potem …More
Jeżeli jesteś mądrzejszy/a od Pana Jezusa to wiedz o tym, że teraz jesteśmy narodem, który nie ma szans z uzbrojonymi, doświadczonymi Ukraińcami, gdy zostaną skierowani na podbój naszego kraju. Dostaną wsparcie od Niemców aby zlikwidować nasze roszczenia, wsparcie od opanowanej przez pejsatych si aj ej, a nawet od Rosji, która z radością zobaczy upadek naszego narodu za pomoc Ukrainie. Potem rozwalą nam elektrownie, ciepłownie, wodociągi i co wtedy ?
jac05
Będę pisał to do znudzenia - módlmy się za naszych nieprzyjaciół ! Ofiarujmy Komunię św. za wysoko postawionych ludzi zarówno w Rosji jak i na Ukrainie, którzy chcą zniszczenia naszego narodu !