Kto da więcej? :D
tvmn.pl

Socjalne pomysły Donalda Tuska. Tak zamierza zachęcić kobiety do porzucenia macierzyństwa

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk kontynuuje "rajd" po województwie śląskim. Podczas czwartkowego …
Kazimierz Henryk Sprawiedliwy
PAMIĘTAMY i NIE ZAPOMNIMY!!! Chcieli berbeluchą zaszczepić ustawowo wszystkich, oprócz siebie, ale na szczęście opaczność Boża nie pozwoliła na to i odstąpili.
Kazimierz Henryk Sprawiedliwy
Wg nich, to polityka prorodzinna będzie taka, że całymi rodzinami będziemy chodzić w pobliże torów i szukać szczawiu i mirabelek.
Franek Skoczylas Zielony
Ale pan Tusku juz pokazał ,jak się prowadzi politykę prorodzinną ! I wiele innych pomysłów jego partii . Ja podziękuję ! Stawki po 3.5 zł za godzinę i na "czarno" !
Kazimierz Henryk Sprawiedliwy
Nie mogę zrozumieć, skąd tak wielu chętnych (na zdjęciu) do słuchania jego bajek. Do roboty by się lepiej wzięli, zamiast słuchać bzdur, które po wyborach będą hxxa warte. Był już przy korycie i pokazał jak realizuje swoje obietnice!
Kwal .
@Kazimierz Henryk Sprawiedliwy...Szanowny Panie Kazimierzu ! Nie ma już jednolitego Narodu Polskiego i brak jest jakichkolwiek Autorytetów. Naród Nasz żyje w rzeczywistości podstawionej myśląc, że wszystko co się dookoła dzieje to jest prawda. Naród Polski jest bardzo ogłupiały bo jest poddawany codziennej indoktrynacji na masową skalę przez media, które są w żydowskich łapach i robią krecią …More
@Kazimierz Henryk Sprawiedliwy...Szanowny Panie Kazimierzu ! Nie ma już jednolitego Narodu Polskiego i brak jest jakichkolwiek Autorytetów. Naród Nasz żyje w rzeczywistości podstawionej myśląc, że wszystko co się dookoła dzieje to jest prawda. Naród Polski jest bardzo ogłupiały bo jest poddawany codziennej indoktrynacji na masową skalę przez media, które są w żydowskich łapach i robią krecią robotę z czego Polacy również nie zdają sobie sprawy. Ale przede wszystkim Naród Polski jest Narodem spontanicznym i bardzo naiwnym. Z Nami nikt inaczej nie będzie postępował bo głupcami zawsze się tak postępuje. Polacy są postrzegani na świecie od dawna jako Naród bardzo dobrych i szlachetnych ludzi ale niestety bardzo naiwnych. Naiwność ta przechodzi wręcz w stan klinicznego ogłupienia co szczególnie widzimy dzisiaj ! Naszą naiwność, spontaniczność, łatwowierność, bierność, uległość i tolerancję wykorzystują inni ! A My zawsze z ręką w nocniku !
Kwal .
Socjalizm zawsze się źle kończy i ten obecny też się skończy katastrofą...
Ale cóż zrobić ! Polacy Socjalizm uwielbiają !