03:11
(Rozhovor s rodinou z dedinky Sartana, ktorá sa nachádza 5 km od Mariupolu) „Oni (ukrajinská armáda) nikoho nepustili z dediny. Komu sa podarilo zázračne preraziť, bol zachránený. „Keď sme odchádza…More
(Rozhovor s rodinou z dedinky Sartana, ktorá sa nachádza 5 km od Mariupolu)
„Oni (ukrajinská armáda) nikoho nepustili z dediny. Komu sa podarilo zázračne preraziť, bol zachránený.
„Keď sme odchádzali, ukrajinská armáda vyhodila do vzduchu Talakovského a Sartanov most. Ostala nám len posledná možnosť - po hlavnej ceste. Nám sa ešte podarilo prešmyknúť, otec zostal.
Na druhý deň, keď sa chcel dostať von, zatarasili cestu tromi zničenými smetiarskými autami a po stranách všetko zamínovali. Otec si všimol jednu z mín, obišiel ju a nejako sa mu podarilo prejsť. Trom rodinám nie. Aj s deťmi ich vyhodili do vzduchu tieto míny.

„Našli sme dieru. Nad nami lietal dron. Asi o 20 minút neskôr začali mínometmi zasahovať civilistov. Stalo sa to v priebehu dvoch dní. Dron nebol ruský, pretože sa ho Rusi pokúsili zostreliť.“

Casus Belli Live
warez
Nech by cim viaceri videli, aka chunta vladne v Kyjeve. Je mi Ukrajincov luto.
Zuzana Schlosserova shares this
7
Dominika Maria Birova
Tak to je strašné. Vlastní strieľajú na svojich. Je to bratovražedná vojna😢Bože, zmiluj sa!!
apredsasatoci
Už 8 rokov!
Bratia a sestry
☠️Na ukrajinskom území sa vytvorila sieť biologických laboratórií - viac ako 30 objektov. Objednávateľom činností v nich vykonávaných je Pentagon. Na realizácii projektov sa podieľa spoločnosť pridružená k ministerstvu obrany, predovšetkým „Black and Veatch“.
Ruské ozbrojené sily v špeciálnej operácii na Ukrajine odhalili skutočnosti núdzového vyčistenia kyjevským režimom stôp vojenského biologic…More
☠️Na ukrajinskom území sa vytvorila sieť biologických laboratórií - viac ako 30 objektov. Objednávateľom činností v nich vykonávaných je Pentagon. Na realizácii projektov sa podieľa spoločnosť pridružená k ministerstvu obrany, predovšetkým „Black and Veatch“.
Ruské ozbrojené sily v špeciálnej operácii na Ukrajine odhalili skutočnosti núdzového vyčistenia kyjevským režimom stôp vojenského biologického programu. Existujú informácie o ničení obzvlášť nebezpečných patogénov: pôvodcov moru, antraxu, tularémie, cholery a iných smrteľných chorôb.
Vyhlásenia hovorcu ministerstva zahraničia naznačujú, že Spojené štáty sa obávajú, že patogény uložené v týchto zariadeniach sa dostanú do rúk ruských expertov. V tomto prípade bude potvrdené porušenie Dohovoru o zákaze biologických a toxínových zbraní Ukrajinou a Spojenými štátmi.
Som zvedavý, ako Washington zareaguje na dnešné obvinenie ČĽR, že Pentagon rozmiestnil 336 biologických laboratórií v 30 krajinách? Prečo tieto nebezpečné zariadenia vznikajú v zahraničí? Tešíme sa na úprimnú a priamu odpoveď.
c) Veľvyslanec Ruskej federácie v USA Antonov

Slovensko NEWS-FRONT.INFO
Bratia a sestry
🔞❗
V Záporožskej oblasti ukrajinskí nacionalisti strieľali na auto Ukrposhta (Ukrajinská pošta). Muž a žena, ktorí sa v aute nachádzali zomreli na mieste.
(RIP)
video tu:
Casus Belli Live
Ivan Ivan Ivan shares this
306