Clicks446

Niepojęta Wartość Mszy Świętej!

Jak często powinniśmy uczestniczyć we Mszy Świętej? Wielu, być może,będzie bardzo zdziwionych, gdy usłyszą, CODZIENNIE, ale aby zbliżyć się do Boga, musimy z pewną dyscypliną ofiarować Mu swój czas.

Bóg jest Panem naszego czasu, od Niego go dostaliśmy i powinniśmy tak nim dysponować, aby oddać Mu codziennie jakąś niemałą część.

Nie martwmy się, że nam zabraknie na coś czasu, ponieważ Bóg sam się zatroszczy, abyśmy właściwie wykorzystali go na rzeczy najważniejsze, bo na rzeczy błahe szkoda czasu.

Do Św. Faustyny Pan Jezus powiedział (parafraza): Rób wszystko bez pośpiechu tak, jakbyś miała dużo czasu. To Ja będę decydował o tym, co masz dzisiaj wykonać, jeśli z czymś nie zdążysz, to znaczy, że było mało ważne.

Zapewniam Cię, że jeśli zaczniesz codziennie uczestniczyć we Mszy Świętej, Bóg da ci radość, siłę, pokój i pomoc w codziennych sprawach i sam zaczniesz dziwić się, jak mogłeś wcześniej egzystować.

Oto świadectwo Marii Simmy, która miała kontakt z Duszami Czyśćcowymi.

Pewnego razu przyszła do niej dusza pewnej niewiasty, która powiedziała, że będzie zbawiona, jeśli dzieci zamówią za nią 75 Mszy Świętych i będą w Nich uczestniczyć. Maria Simma skontaktowała się z rodziną zmarłej i przekazała życzenie. Dzieci chętnie zgodziły się na zamówienie 75 Mszy Św., ale miały duże opory, żeby w Nich brać udział. Maria S. powiedziała im, że jest to warunek, żeby matka poszła do Nieba, ponieważ nie nauczyła ich wartości codziennych Mszy Świętych. Gdy dzieci spełniły życzenie matki, nadal uczestniczą w prawie codziennej Mszy Świętej. Bóg zatroszczył się i o matkę i o dzieci. Wie, co dla nas jest najlepsze. Matka jest w Niebie, a dzieci poznały wartość Mszy Świętej.
(Wywiad Nicky'ego Eltza z Marią Simmą: ,,Uwolnijcie nas stąd ".)

Kolejne świadectwo Marii Simmy z tej książki:

Pewna niewiasta dowiedziała się, że dla Dusz Czyśćcowych
największą pomocą jest Msza Święta.
Postanowiła więc, że w każdą niedzielę będzie uczestniczyła w dwóch Mszach Św. i jedną będzie ofiarowała za Dusze w Czyśćcu. Kapłan z tej parafii, widząc ją dwa razy na Mszy Świętej, powiedział, że ta druga Msza jest nieważna i że niepotrzebnie marnuje czas. Zraniona i zdezorientowana niewiasta od przyszłej Niedzieli uczestniczyła już tylko w jednej. W niedługim czasie Kapłan zmarł i ukazał jej się. Oznajmił, że nie dostąpi zbawienia, dopóki ona nie pójdzie na tyle Mszy Świętych, od ilu ją odwiódł przez swoje nietrafne rady.

Ojciec Pio stwierdził, że świat mógłby istnieć bez słońca, ale nie mógłby bez Mszy Świętej.


źródło: Isidorium