AstaV.
Wyjęte z buta ☕ ;))

W tramwaju:
- Co się pan tak pcha na chama!
- A bo to człowiek wie na kogo?

🤗 Dzionka dobrego życzę dla wszystkich ludzi dobrej woli!
ona
Niektóre osoby to powinny puknąc się w łeb, a najlepiej znależć sobie pasję w zyciu i ją rozwijać. Smieszne jest jak jedyną rolą jaką mają to pouczać i wychowywać innych w internecie.A jak to dodatkowo dotyczy biskupów , ba nawet samego Papieża to osoby te stają się smieszne i zenujace zarazem.Fachowcy z łapanki 😀 biedne istotki bez Boga i bez przyjaciół, klakierstwem nadrabiające braki 😀
wiesia2000
Tego samego dnia 27 sierpnia 2015 prezydent Duda ustawe PODPISAL
lekcewazac wszystkie zastrzezenia zwiazane z wprowadzeniem tej ustawy
a przedstawiane przez strone spoleczna/niezalezna.
wiesia2000
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

August 28 at 12:06am · Edited ·
ZMIANY NADCHODZĄ DUŻYMI KROKAMI - o spotkaniu w Kancelarii Prezydenta RP oraz konferencji w sejmie.
Dziękując za poparcie naszej petycji 20 000 zatroskanych o zdrowie i życie dzieci osób, czekamy na decyzję Pana Prezydenta, która musi zostać podjęta do 1 września.
W czwartek 27.08.2015 r. minister…More
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

August 28 at 12:06am · Edited ·
ZMIANY NADCHODZĄ DUŻYMI KROKAMI - o spotkaniu w Kancelarii Prezydenta RP oraz konferencji w sejmie.
Dziękując za poparcie naszej petycji 20 000 zatroskanych o zdrowie i życie dzieci osób, czekamy na decyzję Pana Prezydenta, która musi zostać podjęta do 1 września.
W czwartek 27.08.2015 r. minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP, spotkał się z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.
Podczas rozmowy przedstawiliśmy nasze stanowisko dotyczące ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, prosząc o veto dla ustawy oraz skierowanie przepisów nakładających obowiązek szczepień do Trybunału Konstytucyjnego, a także podjęcie skutecznych działań zmierzających do zlikwidowania problemów systemu szczepień.
Po przekazaniu petycji zmienmy.to/…/wiecej-przymuso… umieszczonej na stronie Zmieńmy.to - internetowe petycje liczymy na podjęcie skutecznych działań dla bezpieczeństwa dzieci.
Więcej informacji udzieliliśmy podczas konferencji prasowej zorganizowanej wspólnie z Przemysław Wipler na terenie sejmu. youtu.be/DDacA3Alhng
W spotkaniu w Kancelarii Prezydenta wzięli udział:
Justyna Socha – Sekretarz Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, matka czwórki dzieci. Jako wolontariusz wspiera pacjentów informując o przysługujących im prawach i działając w kierunku poprawy jakości i bezpieczeństwa usług medycznych. Zajęła się działalnością społeczną gdy sama doświadczyła, że nie może liczyć na wsparcie systemu zdrowia i państwa, gdy u szczepionego dziecka wystąpią powikłania poszczepienne.
Magdalena Kosek - mama Kamila Kosek, dziewczynki która w skutek szczepienia przeszła poszczepienne zapalenie mózgu pod kątem autoimmunologicznym. Z wykształcenia humanista, specjalizacja nauczanie wczesno-szkolne po Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Obecnie zajmuje się opieką nad dzieckiem niepełnosprawnym i działa w Stowarzyszeniu „STOP NOP” jako rodzic dziecka z powikłaniem poszczepiennym – wolontariat .
Dr n. med. inż. Jerzy Sienkiewicz - wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział w Białymstoku; ponad trzydziestosześcioletnie doświadczenia w zakresie statystyki medycznej zdobyte podczas pracy w Akademii Medycznej i w białostockich szpitalach; udział w projektach związanych z medycyną realizowanych w ramach UE i KBN. Wykonawca ponad tysiąca analiz statystycznych z zakresu nauk medycznych. Ekspert w sektorze eZdrowie w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim.
Lek. med. Dorota Staszewska - lekarz psychiatra, po wielu latach pracy m. in. w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie zetknęła się już dawno - wśród rozlicznych przyczyn zaburzeń stanu psychicznego dzieci - z nasilonymi odczynami poszczepiennymi. Współtłumaczka słynnego francuskiego dzieła Fredericka Leboyera "Narodziny bez przemocy", inicjatorka wizyty Autora w Centrum Zdrowia Dziecka w 1983 roku. Współorganizowała międzynarodową konferencję pod w/w tytułem w Instytucie Matki i Dziecka 2008 roku i w Domu Nauki w Warszawie w 2013 r. Na obu konferencjach podkreślano znaczenie troski o dziecko zarówno w czasie jego narodzin, jak i w wieku niemowlęcym - z uwzględnieniem należytego odżywiania, opieki, dbałości o dobrostan psychiczny i fizyczny, a także unikania zagrożeń, jakie dla dziecięcego organizmu stanowi nadmierne, często zbyt wcześnie stosowane wprowadzanie antygenów zawartych w szczepionkach.
Źródło zdjęć: www.prezydent.pl/…/art,30,spotkani…
One more comment from wiesia2000
wiesia2000
Prezydent Duda powiernikiem koncernów szczepionkowych...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Duda powiernikiem koncernów farmaceutycznych...

PREZYDENT Andrzej Duda PODPISAŁ USTAWĘ, KTÓRA ROZSZERZY LISTĘ OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ OD 1 STYCZNIA 2017 R.

Czytam dziś na stronie stopnop :

26 lipca br. Prezydent podpisał projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczani…More
Prezydent Duda powiernikiem koncernów szczepionkowych...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Duda powiernikiem koncernów farmaceutycznych...

PREZYDENT Andrzej Duda PODPISAŁ USTAWĘ, KTÓRA ROZSZERZY LISTĘ OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ OD 1 STYCZNIA 2017 R.

Czytam dziś na stronie stopnop :

26 lipca br. Prezydent podpisał projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416). Mimo dużego społecznego sprzeciwu, wyrażonego m.in. poprzez złożenie ponad 8000 podpisów pod petycją pt. „Stop przymusowi szczepień”, setki maili i telefonów do posłów, senatorów oraz prezydenta, i nasz apel o debatę, parlamentarzyści oraz prezydent nie wzięli pod uwagę kontrowersyjnych zapisów dotyczących:

- zmiany definicji choroby zakaźnej (art.2 ust 2),

- określenia obowiązku szczepień ochronnych w art. 5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli (art.5 ust.1),

- zniesienia refundacji kosztów zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9),

- możliwości zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych poprzez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do zarządzanego przez GIS systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy (art. 29a),

- przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2),

- zniesienia uprawnień Ministerstwa Zdrowia do wydawania rozporządzeń dotyczących procedur działania inspekcji sanitarnej (art. 8a Ustawy o PIS),

- rozszerzenia uprawnień Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad realizacją obowiązków przez obywateli. Nadzór ten ma dotyczyć obowiązków zawartych w art. 5 i obejmować również obowiązkowe poddawanie się szczepieniom (bez okreslenia jakim) oraz obowiązkowe profilaktyczne przyjmowanie leków (bez określenia o jakie leki chodzi). Obowiązki te mają dotyczyć wszystkich osób przebywających na terytorium RP, również osób zdrowych, nie wymagających pomocy lekarskiej

- oraz brak regulacji odnośnie odszkodowań za powikłania poszczepienne występujące po szczepieniach, których obowiązek nakłada ustawa oraz odszkodowań za działania niepożądane leków profilaktycznie i obowiązkowo przyjmowanych przez zdrowe osoby.

www.stopnop.pl/aktualnosci1/144-przymus-szc…

I dalej:

PREZYDENT Andrzej Duda PODPISAŁ USTAWĘ, KTÓRA ROZSZERZY LISTĘ OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ OD 1 STYCZNIA 2017 R.

Po wczorajszym spotkaniu spodziewaliśmy się, że taka właśnie będzie decyzja pana prezydenta. Liczymy jednak na podjęcie skutecznych działań zmierzających do realizacji naszych postulatów, zaczynając od skierowania zapytania dotyczącego przepisów nakładających obowiązek szczepień do Trybunału Konstytucyjnego (o czym rozmawialiśmy na spotkaniu), a także opracowanie nowego systemu identyfikacji, kontroli i leczenia niepożądanych odczynów poszczepiennych, utworzenia funduszu odszkodowań współfinansowanego przez producentów szczepionek dla osób dotkniętych trwałym uszczerbkiem zdrowia lub utratą bliskich wskutek wystąpienia NOP i powikłań poszczepiennych, utworzenia listy biegłych ekspertów – niezależnych od koncernów farmaceutycznych, w tym producentów szczepionek – na potrzeby wydawania opinii niezbędnych w toku spraw sądowych dotyczących powikłań poszczepiennych (z obowiązkiem złożenia oświadczenia o konflikcie interesów) oraz wprowadzenia dobrowolności szczepień wzorem 16 państw europejskicch.

www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

Niech nikt nie mówi, że może prezydent Duda nie wie o szkodliwości tych szczepionek. Pan Duda został dobrze poinformowany i wiedział co robi...o poinformowaniu można poczytać tutaj :

www.facebook.com/…/110596343943108…

Szanowni Państwo, koniec złudzeń, pan prezydent Duda jest powiernikiem koncernów szczepionkowych, dzięki panu Dudzie koncerny wyrwą z budżetu NFZ (bo dzięki ustawie finansowanie ma iść z NFZ, a nie Ministerstwa Zdrowia) co roku ponad 80 milonów złotych, czyli na chłopski rozum...więcej trucia, mniej leczenia, które i tak jest mizerne.

wiadomosci.onet.pl/…/v58w29

Podziękujcie panu Dudzie rodzice córek, które dzięki szczepieniom np szczepionką gardasil nasze młode, piękne Polki mogą być trwale okaleczone, mogą zachorować na raka szyjki macicy, bo ta szczepionka powoduje właśnie raka szyjki macicy !!!

O duńskich dziewczętach zaszczepionych gardasilem można oglądnąć w tym filmiku...młode dziewczęta na wózkach inwalidzkich...

Francuscy lekarze apelują o wstrzymanie szczepień przeciw HPV !!!

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuscy-lekar…

...a w Koncentrazion Lager Polin można szprycować do woli, Polacy się jeszcze ucieszą...

Czy świątojebliwy “ratowacz Hostii” nie jest hipokrytą, czy nie wie, że najlepszą profilaktyką przeciwko rakowi szyjki macicy jest wierność jednemu partnerowi ???

Ja nie dam się już nabrać. Jako ojciec czterech córek będę musiał stoczyć prawdziwą walkę o zdrowie moich córek..nie dam się tak łatwo, ale teraz szanowne Pisiory wypowiadam wam wojnę, koniec bajdurzenia o patriotyźmie jesteście bandą hipokrytów i sługusów koncernów farmaceutycznych...jesteście zwykłymi szabesgojami na usługach obcych...

Ani jednego głosu na PIS, mało tego, będę robił kampanię, aby jak najwięcej ludzi poinformować jakie to zakamuflowane, świętojebliwe, siedzące w pierwszych rzędach przed ołtarzem w kościołach polityczne biurwy Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarka świecą...hawghk !!!
RKL25
Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w Sejmie świadomie i dobrowolnie głosowali za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowania PiS to NWO.

Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.1
www.youtube.com/watch

Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.2
www.youtu…More
Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w Sejmie świadomie i dobrowolnie głosowali za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowania PiS to NWO.

Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.1
www.youtube.com/watch

Neurobiolog prof. Maria Czajkowska-Majewska o szkodliwym wpływie szczepionek CZ.2
www.youtube.com/watch

Gardasil czyli jak uszkadzać zdrowe dzieci.
www.prisonplanet.pl/…/gardasil_czyli_…

Szczepionka Gardasil - skutki uboczne i zgony
www.youtube.com/watch