Clicks222

JEZUS: Zazwyczaj Prawda jest traktowana z największą ostrożnością bądź całkowitym odrzuceniem

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 15 września 2011 roku, godz. 23.50

Moja szczerze umiłowana córko, teraz w większych szczegółach doświadczasz bólu, jakiego doznałem podczas Mojego Ukrzyżowania.

Opuszczenie. Odtrącenie. Izolacja. Odrzucenie z falą szyderstw z rąk władzy, a szczególnie przez Moich wiernych wyznawców. Odrzucili Mnie nawet Moi apostołowie – w chwili, kiedy ich potrzebowałem. Nie powinnaś się więc dziwić, że tak samo dzieje się z tobą.

Dziś wieczorem została ci także dana wizja: Ja stoję przed Moimi oprawcami, których musiałem wysłuchać, a ich podłe kłamstwa potępiały Mnie i Prawdę Mojego Nauczania. Tak samo ty i Moi wyznawcy będziecie traktowani z rąk tych, którzy nie potrafią przyjąć prawdy lub uznają ją za wstrętną.

Prawda, Moja córko, jest traktowana zazwyczaj z największą ostrożnością, całkowitym odrzuceniem, a czasami uważana za bluźnierstwo. Nigdy się nie lękajcie, bo Słowa, które Ja daję, są tylko prawdą. Nigdy nie powinniście się obawiać publikować tego, co wam daję. Dlaczego miałbym przekazywać wam nieprawdę? Dlaczego miałbym próbować podważyć te Orędzia, pozwalając w jakiejś chwili na wprowadzenie w nie nieprawdy. To byłoby sprzeczne z Wolą Mojego Ojca. Nawet szatanowi nie będzie dozwolone wpłynąć na te Orędzia, niezależnie od tego, jak bardzo próbuje.

W miarę jak te Orędzia stają się coraz bardziej intensywne, będą przedmiotem wielu dyskusji i ośmieszania. A jednak wielu zostanie do nich przyciągniętych, ponieważ w głębi zostaną dotknięci przez Ducha Świętego, Który poruszy ich dusze.

Z czasem Moje dzieci podziękują Mi za pomoc w przebrnięciu przez chaos ciernistych krzewów, które będą blokować im dotarcie do Bram Raju, ponieważ bez Mojego prowadzenia teraz, w tym czasie, byliby zgubieni. Nie znaleźliby siły, aby mogli zostać bezpiecznie przeprowadzeni przez Bramy Nowego Raju, Nowej Ery Pokoju na ziemi, czekającej wszystkich, którzy okazują posłuszeństwo względem Mnie i Mojego Nauczania.

Wasz umiłowany Zbawiciel i Nauczyciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ia-badz-calkowitym-odrzuceniem
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…aution-and-outright-dismissal/
CÓRKA MARYI
"Nigdy się nie lękajcie, bo Słowa, które Ja daję, są tylko prawdą. Nigdy nie powinniście się obawiać publikować tego, co wam daję. Dlaczego miałbym przekazywać wam nieprawdę? Dlaczego miałbym próbować podważyć te Orędzia, pozwalając w jakiejś chwili na wprowadzenie w nie nieprawdy. To byłoby sprzeczne z Wolą Mojego Ojca. Nawet szatanowi nie będzie dozwolone wpłynąć na te Orędzia, niezależnie od …More
"Nigdy się nie lękajcie, bo Słowa, które Ja daję, są tylko prawdą. Nigdy nie powinniście się obawiać publikować tego, co wam daję. Dlaczego miałbym przekazywać wam nieprawdę? Dlaczego miałbym próbować podważyć te Orędzia, pozwalając w jakiejś chwili na wprowadzenie w nie nieprawdy. To byłoby sprzeczne z Wolą Mojego Ojca. Nawet szatanowi nie będzie dozwolone wpłynąć na te Orędzia, niezależnie od tego, jak bardzo próbuje."