Beatus 1
Pan Bóg zatrzęsie kapłanami, którzy opowiedzieli się za fałszywymi objawieniami, orędziami i opierając swoje nauczanie na nich wiodą wiernych na skraj przepaści. Nie można dwom panom służyć. Tylko Bóg!
jac505
Pan Bóg zatrzęsie kapłanami, którzy bezkrytycznie opowiedzieli się za fałszywymi prorokami-naukowcami i politykami, którzy wmanewrowali ludzkość w wirusa i szczepionki. Najgorsze są szczepionki, których tragiczne skutki oni także odczują. Wtedy okaże się ich ufność i wiara albo w naukę (lekarze i ich terapie) albo ufność Bogu i modlitwa o uzdrowienie. Nie można dwom panom służyć. Ufajmy Jezusow…More
Pan Bóg zatrzęsie kapłanami, którzy bezkrytycznie opowiedzieli się za fałszywymi prorokami-naukowcami i politykami, którzy wmanewrowali ludzkość w wirusa i szczepionki. Najgorsze są szczepionki, których tragiczne skutki oni także odczują. Wtedy okaże się ich ufność i wiara albo w naukę (lekarze i ich terapie) albo ufność Bogu i modlitwa o uzdrowienie. Nie można dwom panom służyć. Ufajmy Jezusowi !