Clicks257

Broń atomowa zmierza do Polski. Europa na krawędzi. Co musi wiedzieć przyszły prezydent?

osdamen
3
PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!! Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco …More
PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!!

Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco śmieszne.
Sprawny w posługiwaniu się językiem polskim, retoryka i elokwencja wypowiedzi może zachwycać co niektórych, jak również jego umiejętność podczepiania się pod różne ważne sprawy działaczy obywatelskich takie jak np. 5G, "cenzura prewencyjna", zasoby naturalne w Polsce itp.
Ale, jak można wierzyć w słowa "eksperta od IT" kiedy niedokończone i niefunkcjonujące projekty jego działalności ewidentnie temu przeczą!?

Dowody poniższe świadczą same o tym o czym piszę.

Np. projekt bank.city2.pl przez 5 lat 259 użytkowników !? Strona niedokończona.
Ta strona to jedynie zainstalowany i nic nie zmieniony system zarządzania treścią. Nawet logo i tytuł strony nie zostały zmienione!

Strona następna niedziałająca: http://city2.pl/

Otwierana w przeglądarce Explorer nie działa - "Upewnij się, że używasz poprawnego adresu internetowego: city2.pl"

Otwierana w przeglądarce Firefox nie działa - Pętla przekierowań "Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie."

A to co pisze w temacie tzw. Banku Kooperatywny City2 dopełnia tylko goryczy zawodu tą osobą i jego ideą, jeśli tak można o tym powiedzieć.

Poniżej tekst ze strony: www.slideshare.net/neosmatjar/gold-46535561

neOS Gold

1. Bank Kooperatywny City2 to odpowiednik banku w Nowym Świecie. Suma Goldów 15mln jest to łączny kapitał wszystkich osób w City2. Każda osoba może mieć od kilku do kilkudziesięciu tysięcy Goldów.
Są przypadki na początku działania systemu, że w posiadaniu jednej osoby może być nawet 1/15 całej puli dostępnych Goldów. Jest kilka projektów i osób które są filarami w powstaniu 0neOS. Wszystkie operacje od momentu uruchomienia banku są jawne.
O rozdysponowaniu Goldów na początkowym etapie decyduje el Presidente. Jest nim MatJar który jest założycielem banku i pierwszym architektem nowego systemu. Korzysta on z rady IP.TT oraz postaci na wysokim szczeblu rozwoju zwłaszcza duchowego.
Jednym z założeń jest to by system był możliwie moralny i opierał się o zdrowe osoby i produkty. Dlatego połączony jest z Umową City2 która określa duchowe parametry działania nowej społeczności.
Z punktu widzenia starego systemu znanego ludziom jako Matrix, City2 to jest wirtualne miasto w grze LifeOnGame. Jest to gra którą gra się w codziennym życiu a która polega na graniu w rozwijanie najlepszej wersji siebie i spełnianie marzeń.
Dostępność nowych jednostek rozliczeniowych ma umożliwić interakcje które do tej pory nie były możliwe. Dać materialne pokrycie dla projektów które były zbyt abstrakcyjne by zaistnieć. Ma umożliwić współpracę osobom które są z różnych odległych światów. Jest przeznaczony na urzeczywistnienie patrzenia przez pryzmat wartości czasu poszczególnych jednostek bez rozróżnienia na stanowisko czy funkcję. Czas może być przeznaczony na spotkanie w Realu lub przez internet, może być wykorzystany do nauki bądź wspólnego myślenia lub tylko spędzenia czasu ze sobą. Każda osoba w zależności od chęci, reputacji, wiedzy, intelektu, urody może mieć wyższą cenę czasu. Ilość jednostek ma jednak zapewnić by każdy mógł nabyć wystarczającą ilość czasu innych ludzi by zdobyć niezbędną wiedzę i zasoby do dalszego rozwoju jako człowiek i jako istota duchowa.
Wartość namacalną City2 która nadaje wartość każdemu Goldowie jest to, że Gold jednocześnie jest akcją udziałową w Globalnym Ekosystemie Miejskich Systemów Operacyjnych i Coworkingu City2.0neOS. Szacowana wartość tego podmiotu w 2017 roku to 3BLN amerykańskich dolarów.
Dostępne są co miesięczne raporty z funkcjonowania banku. Na koncie społeczności City2 znajduje się na dzień 16 marca 2015 ponad 7 mln Goldów.

Obecnie prowadzone są działania popularyzujące tą jednostkę wśród twórców. Gold jest reklamowany jako Polska Waluta przyszłości, Polska Waluta Cyfrowa.
Ma on wspomóc niewydajny system finansowy w złotówkach i dodać Globalny aspekt złotówce. W przyszłości będziemy dążyć do ustanowienia korelacji ze złotem i powstania skarbca narodowego w którym składowane będą cenne kruszce. Można wyprodukować monetę która będzie 1 Goldem z wartością Cyfrową. Ilość Goldów jest proporcjonalna do zaangażowania w dobrobyt wspólnoty City2. Jest też wyznacznikiem reputacji i rekomendacji jakie otrzymuje osoba wewnątrz wspólnoty. Kapitał na koncie całej społeczności może być wykorzystany na inwestycje w Startupy. Przyjmujemy cały czas zgłoszenia na projekty które potrzebują zasobów do realizacji. Gold można używać na telefonach poprzez aplikację Cyclos4 na Androida i iOS. Wszędzie jest dostępny na przeglądarce Internetowych. W przyszłości może działać na nowych platformach i własnych urządzeniach City2.0neOS.
osdamen
PROSZĘ UWAŻAĆ na tego człowieka !!!

Moim zdaniem stwierdzam i to z przykrością, że jego tzw. "osiągnięcia" jak na polityka, cybernetyka, eksperta od Smart City, jak o sobie sam mówi - są żenująco śmieszne.

Poniżej screenshot jednej z wielu krytycznych wypowiedzi youtuberów, które są "starannie" przez zainteresowanego kasowane.

Jeden z komentarzy:
osdamen
Ewa Wójcik
Widzę, że najcenniejsze komentarze znikają, dlatego postanowiłam wklejać je ponownie...Mateuszu Jarosiewiczu, gdzie Etyka i Prawda, o której tyle "gadasz"???...puste frazesy wypełniają usta TWE :D. ... "Goldy to TYLKO wirtualna gra, w której sam sobie wyznaczyłeś "wartość" uzależnionej od "widzimisię" czyli własnego systemu oceny wartości.Twoja CAŁA wartość CAŁOSCI równa się ZERO, bo …More
Ewa Wójcik
Widzę, że najcenniejsze komentarze znikają, dlatego postanowiłam wklejać je ponownie...Mateuszu Jarosiewiczu, gdzie Etyka i Prawda, o której tyle "gadasz"???...puste frazesy wypełniają usta TWE :D. ... "Goldy to TYLKO wirtualna gra, w której sam sobie wyznaczyłeś "wartość" uzależnionej od "widzimisię" czyli własnego systemu oceny wartości.Twoja CAŁA wartość CAŁOSCI równa się ZERO, bo nie stoi za tym żadna wartośc poza wirtualną..... chyba , że znajdą sie chętni na PIRAMIDĘ CHĘCI..To tak jakbym ja napisał sobie na kartce, że mam 1.000.000.000 DUPÓW , a jedem DUP miał wartość 1000 USD lub 100kg złota i uważał , że w moim NOWYM świecie to bedzie miło w końcu takie przełożenie....Nasza waluta PLZ nie jest wymyślona, tylko jest to wartość , która ma przełożenie na wartości materialne państwa itd.
Gdzie ty uczyłeś sie podstaw ekonomi...Cwanie kombinujesz, dlatego promujesz siebie gdzie tylko można...celem jest znaleźć frajerów co to NIC wymienią na własne wartości starego systemu, a ty powoli wymienisz swoje goldki na złoto = waluty, te stare niby wartości:)Tak tak już jest nasz wielu . bajki bajki...... jeszcze szybciej mów , nakręcasz się próbując omamić ludzi... bardzo cwanie...Taki pusty bezsensowny słowotok, tylko po to aby wciągnąć nieświadomych w swój plan PIRAMIDY.Łaskawie dajesz nam zagubionym owieczkom NOWY SYSTEM, plując na"stary system"ty nas ratujesz, nawet POLSKĘ, ofiarowując "nowy" o wartości ZERO i dopiero frajerzy jak dadzą jakąś obecną wartość /a widzę, że już tacy są/ to może w tej PIRAMIDZIE powstać wartość. oparta na obecnym systemie..Przez takie kombinacje doprowadzi się do totalnego załamania rynku walut, złota, wartości materialnych ito itd.. coś dotarło?Na początek, abyś zrozumiał w co wciągasz wypisz sobie jakie są wartości , w tym według ciebie świecie" stary system" na które masz chrapkę... a jakie masz twoja PIRAMIDA...Dokładnie wyszło szydło z worka o co tobie chodzi, stworzenie wartości z NICZEGO... i samemu zmienić ją po cichu na wartości obecnego systemu :)Twoje sprinterskie "Gładkie słówka" nie mają realnego pokrycia w obecnym świecie.... i są puste...Cwanie, nikt nie będzie mógł pozwać ciebie do sądu, ani Urząd Skarbowy sprowadzić na ziemię...uważaj bo skończsz jak Lech Grobelny....!I nie: "cześć kochani... " bo jak słyszę takie przymilanie to wiadomo , że coś śmierdzi...Ps, oczywiście dla ciebie jestem hejterem ;-) bo twoja PYCHA zaszła już tak daleko, że nie dociera już logika i to co piszę... miliarderze z kapelusza :)"
JANKESI DO DOMU !