Clicks923

Геноцидні злочини ООН

slovojytia
Візантійський Вселенський Патріархат від імені всіх правовірних християн світу висловлює підтримку батьківським організаціям 193 держав-членів ООН. Цими днями батьки звернулися з …More
Візантійський Вселенський Патріархат від імені всіх правовірних християн світу висловлює підтримку батьківським організаціям 193 держав-членів ООН. Цими днями батьки звернулися з радикальним протестом в Комітет ООН з т.зв. прав дитини. З 17 вересня до 5 жовтня 2012р. відбувається засідання комітету ООН в Женеві. Батьківські організації подали «Всесвітній протест проти політики ООН». Протест спрямований проти жорстокого виривання дітей з сімей. Він супроводжується інтернет-петицією.

З вини керівництва ООН вже мільйони дітей безповоротно втратили своїх люблячих батьків! Душевні та психічні травми, завдані дітям і батькам, є невимовними і незліченними!
Жахливі і шокуючі статистики:
- Щотижня одна сім'я в лише 5-мільйонній Фінляндії здійснює сімейне самогубство внаслідок психічного стресу, викликаного злочинцями ювенальної юстиції і сучасними піратами соціальних служб. У Фінляндії ці сімейні самогубства стали вже масовим явищем. Десятки батьків убили своїх дітей, їх матерів і самі себе в жахливій паніці перед ювенальниками, які, як терористи, вламувалися до їх квартир і домів. Ці статистики суворо засекречені. За оприлюднення їх в ЗМІ батьків жорстоко карають, але все ж деякі випадки не вдалося приховати і вони були оприлюднені.

- У квітні 2011р. в місті Ікаалінен батько застрілив свою дружину, сина, а потім себе, коли дикі ювенальники вламувалися до їх дому. У жовтні 2011р. в місті Варкаус батько сім’ї убив свою дружину і 10-річного сина ножем, коли державний патронат виламував двері дому. У листопаді 2011р. в тій же ситуації батько вбив своїх двох дітей у селі Тирново. У грудні 2011р. в місті Вантаа батько вбив 5-літню і 8-літню дочку в ситуації, коли соціальні працівники наближалися до їх будинку, щоб вкрасти їм дітей. У грудні 2011р., коли ювенальна служба виламувала двері, відчайдушна мати вбила 5-місячну і 3-річну дочку в місті Коувола.

- Анастасії Завгородній в місті Вантаа органи державного патронату 7 вересня 2012р. насильно викрали четверо дітей: 6-річну дочку, близнюків, які мали 2 роки і, навіть, новонароджене немовлятко. Спершу 6-річну доньку соціальні працівники відвезли в Гельсінкі, куди за нею приїхали батьки. Далі мати свідчить: «Вероніка плакала, а я її тримала. Тоді соціальні працівники викликали міліцію, і вона вирвала дитину з моїх рук. Мене спіймали за руки і насильно тягнули по коридору. Я була на дев'ятому місяці вагітності. Чекала народження четвертої дитини… Чоловіка повалили на підлогу, скрутили руки за спину і наділи наручники. Нас відвезли в міліцію і вимагали від нас штраф за те, що ми захищали своїх дітей. Таким чином, ми, начебто, чинили опір міліції, яка насправді здійснювала злочини щодо нас. Нам було повідомлено, що не мусимо поспішати до наших 2-річних близнят, тому що соціальна служба їх від нас вже забрала. Через тиждень після народження нашої четвертої дитини, соціальна служба вкрала і це немовлятко».

Ця злочинна система т.зв. державного патронату за наказом ООН була вже в примусовому порядку впроваджена у всіх європейських країнах. Статистики показують, що у Франції ювеналка має на сумлінні вже 2 мільйони штучних сиріт. Норвегія має тільки 1 мільйон дітей. З них вже було вкрадено 200 000 – це кожна п'ята дитина. У Норвегії щодня викрадають 33 дитини. Щорічно здійснюють самогубство в середньому 59 дітей, які були відірвані від своїх сімей.
Статистики самогубств матерів вже навіть не подають. У Фінляндії у 2011 році лише з повних сімей було відібрано 16 500 дітей. Дітей, відібраних у люблячих батьків, сексуально зловживають, соціальні служби торгують ними і отримують великі суми грошей від держави на кожну викрадену дитину.
За жорстоке поводження з дітьми після їх піратського викрадення в люблячих батьків несе головну відповідальність найбільш злочинна організація в історії людства, якою сьогодні є ООН. В цих масових злочинах проти людства також бере участь всесвітня масонська ложа, світові банкіри, міжнародні т. зв. благодійні організації, судові системи, соціальні служби та організації з т.зв. захисту дітей.

20 вересня 2012р.в Німеччині відбувалась маніфестація і похід проти ювенальної юстиції і т.зв. соціальних служб (див.www.youtube.com/watch). Німецькі борці закликали громадськість: «Люди, повстаньте!»
Президент Бразилії 26 серпня 2010 р. підписав антиювенальний Закон 12318/10, який захищає дітей і батьків, а карає соціальні служби, якщо б вони викрадали дітей у батьків. Нехай це буде прикладом і для президентів Росії, України і всіх держав світу. Президенти, повстаньте!
Є міжнародним обманом і цинічним висміюванням називати ці найжорстокіші злочини, які є гірші від злочинів фашизму, «правами дитини». Насправді йдеться про найбрутальніше безправ’я і злочини проти дітей, злочини проти людства. Ці масові вбивці ООН мали б стати перед міжнародним судом у Гаазі, так як військові злочинці у Нюрнберггу.

Цими днями батьківські організації світу вперше вказали на справжнього винуватця сучасного геноциду дітей, яким є сатанинська та геноцидна організація ООН.
Візантійський Католицький Патріархат закликає цю антигуманну організацію: Негайно скасуйте злочинні ювенальні проекти геноциду беззахисних дітей! Негайно скасуйте наднаціональну злочинну і піратську систему ювенальної юстиції! Негайно зупиніть геноцидні злочини соціальних служб над дітьми та їх батьками.
Візантійський Вселенський Патріархат також закликає всі країни світу: якщо ООН не зупинить цю геноцидну машинерію – то радикально відділіться від цієї злочинної системи! Закликаємо усі держави: не приймаєте від ООН жодних програм, жодних рекомендацій чи конвенцій. Не змінюйте відповідно до них свої закони і Конституції! Не приймайте жодних «юдиних» дотацій! Міжнародна організація ООН стала злочинною і сатаністичною організацією, яка веде народи до масового геноциду. Злочини проти людства, найважчі беззаконня і брутальні викрадення дітей ООН приховує за позитивними фразами про «права» дітей і їх «захист».

Як батьки мають відноситися до вбивць своїх дітей? Дорогі батьки і матері, в будь-якому випадку, не вбивайте у відчаї своїх дітей і не чиніть самогубства! Об’єднайтеся і засновуйте проти терористів з цих т.зв. соціальних служб озброєні групи порятунку. За жодну ціну не дозвольте вкрасти ваших дітей! Якщо будете захищати своїх дітей, а ювенальні пірати при тому вас вб’ють, то ви умиратимете як герої і вам належить честь. Виступіть проти злочинів сатанізації ваших дітей цією звірячою ювенальною системою. Тоді вас стосується Христове слово: «Ніхто не має більшої любові, ніж той, хто віддає своє життя за друзів своїх» – за своїх дітей. (Ів.15,13). Тут ідеться про вічне життя для вас і для ваших дітей. Не бійтеся віддати життя за Божі закони і за своїх дітей. Бог в годину смерті дасть вам вічне життя у своїй славі. Девіз: «За Бога і за дітей!»

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

Львів, Україна, 1.10. 2012

Копії:
- Представникам християнських Церков
- ЗМІ