Wpychają nas pod ciężarówkę z gruzem

USRAEL ZDETONUJE BOMBĘ ATOMOWĄ NA UKRAINIE ABY ZDYSKREDYTOWAĆ MOSKWĘ I WEPCHNĄĆ POLAKÓW POD WYWROTKĘ Z GRUZEM

Jak się rysuje obecny scenariusz?

Dość ponuro. Wkrótce możemy spodziewać się żydowskiej prowokacji nuklearnej na Ukrainie. Wszystkie wysiłki aby odbić elektrownię atomową na Zaporożu z rąk rosyjskich spełzły na niczym, więc ten scenariusz będzie trudny do realizacji, choć przy udziale żydowskich mediów rozprzestrzeniających kłamstwa po świecie wciąż jest możliwy. Niedawny sygnał z Francji, kiedy nominat podłej rodziny Rothschildów aktualny prezydent Emmanuel Macron oświadczył, że Francja nie zaangażuje się w konflikt nuklearny z Rosją, pozornie otwiera Rosji opcję nuklearną. Wzmacnia ją wczorajszy komunikat gen. Davida Petreusa dla L”Express, o „sankcjach, akcjach prawnych i dyplomatycznych” USA, jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę atomem. NATO niezaatakowane również nie zamierza interweniować.
Powstaje więc niejako zachęcające przyzwolenie Zachodu na rosyjski atak nuklearny i żydzi zamierzają w tę lukę, którą sami umyślnie stworzyli wejść oraz wykorzystać ją dla swych partykularnych, plemiennych celów aranżując prowokację nuklearną pod fałszywą flagą. Oczywiście nie zbombardują zachodniej Ukrainy atomem, ponieważ chcą tam żyć, ale jako właściciele Hollywood stworzą globalny show, w którym pokażą ciemnemu ludowi świata rzekomy rosyjski atak nuklearny na Ukrainę, atomowy grzyb, wielki błysk, falę uderzeniową oraz chmurę pyłu radioaktywnego zmierzającego uparcie pod wiatr z zachodu Ukrainy nad wschodnią Polskę. Miliony Polaków uciekną w popłochu z rejonów na wschód od Wisły, łykając garściami jodek potasu, a ci, którzy zechcą się oprzeć i zakwestionować kolejny, żydowski humbug, zostaną wysiedleni siłą, oczywiście dla ich dobra.

Nastąpi mobilizacja wojskowa, polska młodzież zostanie wysłana na front ukraiński, gdzie będzie umierała za niewolę waszą i naszą od friendly fire wojsk ukraińskich, które potem przeproszą za pomyłkę, mówiąc w języku US-manów że to „collateral damage”, a także od ognia rosyjskiego, jako agresorzy. .......

Według niemieckiej gazety Der Spiegel oraz rosyjskiego Ministerstwa Obrony sytuacja na Ukrainie coraz bardziej zmierza w kierunku „eskalacji poza kontrolą”, co nie do końca odpowiada rzeczywistości, ponieważ wszystko, co od samego początku ma miejsce na Ukrainie odbywa się pod pełną kontrolą, wg starannie przygotowanego, wielowariantowego scenariusza, który można przyrównać do symultanicznej rozgrywki szachowej pomiędzy Rosją, a prowadzącym atak na granicy przegrzania obwodów Deep Blue 2.0 z drugiej strony, grającym zażarcie w imieniu współczesnych państw nazistowskiej osi, utworzonej przez Izrael oraz pożytecznych idiotów z USA, UK, UE, Kanady i Australii.
Na samym końcu jest oczywiście Ukraina, jako wystawiona na widok publiczny scena tej krwawej, potencjalnie śmiertelnej dla wszystkich rozgrywki, która sama z siebie nie ma kompletnie nic do powiedzenia, jako sztuczny twór, apriorycznie tymczasowy kraj na dzikich polach, stanowiący żerowisko dla żydowskich oligarchów, w pełni zależnych od globalnej finansjery tej samej proweniencji, jednak realizującej projekt stricte religijny, judaistyczny, kabalistyczny, a więc anty-religijny, quasi-mesjanistyczny, absolutnej dominacji narodu wybranego przez diabła nie nad Rosją, a nad całą resztą świata....
całość tutaj:

USRAEL ZDETONUJE BOMBĘ ATOMOWĄ NA UKRAINIE ABY ZDYSKREDYTOWAĆ MOSKWĘ I WEPCHNĄĆ POLAKÓW POD WYWROTKĘ Z GRUZEM; GENERAŁ PETREUS ŻĄDA WOJNY. CO ZROBI XI JINPING? (noweateny.com)

anthony
anthony - Tylko prawda jest ciekawa