Clicks19
uk.news

Прощання Папи Франциска з церемонімейстром, організатором поїздок, ALITALIA, - і Євангелієм

12 вересня, під час зустрічі з лідерами протестантів і іудеїв в Будапешті, Папа Франциск заявив: "Нехай представники релігій говорять не слова, які сіють розкол, а тільки слова світу і відкритості", при тому, що Христос говорив: "Не думайте, що Я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов Я принести, а меч."(від Матвія, 10:34).

Крім того, Папа Франциск назвав юдейський Новий рік і День Спокути "моментами величі і духовного оновлення", незважаючи на те, що вони засновані на запереченні Христа.

Папа Франциск заявив, що юдеї - це "брати по вірі нашого Отця Авраама", натякаючи на те, що віри Авраама і Христа відрізняються, що не є правдою. В Євангелії від Іоанна (3:36) говориться: "Хто вірує в Сина, той має вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить а гнів Божий на нім перебуває".

Під час свого польоту в Будапешт Папа Франциск заявив, що в цій поїздці його чекає багато прощань: з його церемонімейстром монсеньйором Гвідо Маріні, організатором його поїздок монсеньйором Дьедонном Датону і ALITALIA, яка отримає нову назву вже в жовтні.

#newsYwjkbponzb