Clicks1.2K
Piotr2000
18
KACZYŃSKI Jarosławie! - DLACZEGO WPROWADZASZ ZAMĘT w OJCZYŻNIE ??? Jarosław KACZYŃSKI ! Wczorajsze /26.10.2020/, twoje expose, jako v. premiera pokazało, jak mocno DĄŻYSZ do WIELKIEGO ZAMIE…More
KACZYŃSKI Jarosławie! - DLACZEGO WPROWADZASZ ZAMĘT w OJCZYŻNIE ???

Jarosław KACZYŃSKI !
Wczorajsze /26.10.2020/, twoje expose, jako v. premiera pokazało, jak mocno DĄŻYSZ do WIELKIEGO ZAMIESZANIA, a moze i WOJNY polsko-polskiej. Na nadchodzace dni zezwalasz ściągać posiłki bandytów ANTIFY z Niemiec.
NAWOŁUJESZ "do obrony miejsc świętych, kamiennych kosciołów" /nie - wiary, nie - kaplanow/ i odwolujesz sie do prostego ludu. Swiadomie podburzasz naród do niepokojów ! Wołasz, aby prosty lud wyszedł na ulice ! aby w swoje ręce wziął obronę świętości chrześcijańskich !
a jednoczesnie TY, ktory jestes PREMIEREM i pod twoimi rozkazami są WOJSKO i POLICJĄ ochraniasz zboczeńów i marksistow. Patriotow każesz aresztować, bić, gazować i obrzucać oszczerstwami medialnymi . Policja co najwyzej JEST, BIERNIE przypatrujac sie zdziczalym tlumom, calkowicie NIEREAGUJAC na bandytow, zboczencow, terrorystow rodzimych i obcych.
Czy nie aby po to, aby potem ZGNIEŚĆ go, ten naród, wojskiem, policja i bagnetami amerykanskimi ? czy unijnymi ?
Przebiegly twoj manewr.
Szatanski !

Kim jest Kaczynski ?
Rodzina Kaczynskich w bardzo bliskiej koligacji z Wielkim Mistrzem Masonerii w Polsce, Janem Józefem Lipskim. "Bracia Kaczynscy, wychowali sie na jego kolanach" - pisza historycy.
Razem ze swoim bratem, Lechem, w koncu lat 80 tych, tworzyl "okragly stol" przeciw Polakom pod pozorami patriotycznymi.
Tworzyl dziwny twór polityczny/partyjny, nazywajac go Porozumieniem Centrum, finansowane z dziwnych źródel.
Brat, bedac prokuratorem generalnym na żądania żydowskie wstrzymal ekshumacje w Jedwabnem.
W roku 2005 pozorujac patriotyzm, doszli do wladzy /on-premier, brat - prezydent/.
W r. 2007 Lech Kaczynski sprowadzil, oficjalnie/formalnie zakazaną masonerie zydowska, B'nai Brith, do Polski i wydal oficjalne tego potwierdzenie /oswiadczenie Junczyk-Ziomeckiej w imieniu prezydenta/.
13 grudnia 2007 roku w Lizbonie Lech Kaczynski /+Tusk, Sikorski/ oddal Polske i narod polski w łapy masonskiej Unii Europejskiej konczac tym aktem jej minimalna suwerennosc.
Po smierci prezydenta pod Smolenskiem /2010/ i "wygranej" wyborow przez PIS /2015/, przejeciu prezydentury i rzadu kontynuuje "wspólnotę z Unią po wieczne czasy" /odpowiednik radosnego braterstwa Polski i Swieckiego Sojuza/.
Kolejne lata to seria dwuznacznych slow i dzialan. I tak jest po dzień dzisiejszy.
Co dalej ?
Polacy ! Patrzcie temu człowiekowi na rece !
Nie jest on godny zaufania !

Niech Bóg prowadzi moją Ojczyznę, Polskę i katolicki naród polski !

JEZUS i MARYJA
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
ktoz jak Bog1
BRUTALNE ATAKI na obrońców kościołów! Ranni w szpitalach! Przegląd Mediów
polcja KACZYNSKIEGO cynicznie do obroncow kosciolow:
"Pzrestancie sie modlic, bo prowokujecie dzicz lewacka!"
wacula25wp.pl
Fatalna figura kacz-prezesa, wyglada jak worek kartofli. Tylko worki może nosic .l PiS z całą swoja ferajną usiłuje wmówić całemu światu a Unii Europejskiej w szczególności swoje ideowe kłamstwo ,przy tym wszystkim podpierając się zasadami chrześcijańskimi. Ale, kłamstwo to jedno A Nie wspominając nic o zadłużeniu Skarbu Państwa i przy tym potwornie się spasł .Jarek musiał być ładniejszy i …More
Fatalna figura kacz-prezesa, wyglada jak worek kartofli. Tylko worki może nosic .l PiS z całą swoja ferajną usiłuje wmówić całemu światu a Unii Europejskiej w szczególności swoje ideowe kłamstwo ,przy tym wszystkim podpierając się zasadami chrześcijańskimi. Ale, kłamstwo to jedno A Nie wspominając nic o zadłużeniu Skarbu Państwa i przy tym potwornie się spasł .Jarek musiał być ładniejszy i zgrabniejszy a na posadzie prezesa wskazana zmiana stanowiska i garderoby proponuję syrop na przeczyszczenie o nazwie RELAX - Łagodnie przeczyszcza nie przerywając snu a i tak nikomu nie przeszkodzi przecież sam mieszka z starym kotem
franciszek44
Zarowno lewackie rozbuchane, rewolucyjne, przetaczajace sie przez Polske walce/hordy i za tym BIERNIE stojace POLICJA I WOJSKO pod rozkazami Kaczynskiego, jak i tzw. pandemia
sa tego samego chowu. Ich zrodlo jest w rozkazie/dyrektywie MASONERII swiatowej, dla ktorej Duda, Kaczynski, Morawiecki, Ziobro, Gowin, Tusk, Sikorski itd. sa tylko PIONKAMI, PAJACAMI godnymi jedynie pociagania "za …More
Zarowno lewackie rozbuchane, rewolucyjne, przetaczajace sie przez Polske walce/hordy i za tym BIERNIE stojace POLICJA I WOJSKO pod rozkazami Kaczynskiego, jak i tzw. pandemia
sa tego samego chowu. Ich zrodlo jest w rozkazie/dyrektywie MASONERII swiatowej, dla ktorej Duda, Kaczynski, Morawiecki, Ziobro, Gowin, Tusk, Sikorski itd. sa tylko PIONKAMI, PAJACAMI godnymi jedynie pociagania "za sznurki".
Szatan postanowil ten czas ustanowic SWOIM.
Nasza rola, rola ludzi wiary i zawierzenia Bogu oraz Matce Najswietszej, jest stanac odwaznie wobec tego, co nadchodzi.
Badz WIERNY ! Badz DZIELNY ! Walcz BRONIA PRAWDY i nie daj sobie pacholkom, nawet tym w czerwonych szatach, wmowic, ze z szatanem trzeba "dialogowac".

JEZUS i MARYJA
Piotr2000
GDZIE JEST GRZEGORZ BRAUN ? Od minionej soboty, od czasu manifestacji polskich patriotow - nie wiemy co sie z nim dzieje ? Patrioci polscy ! Nie wolno wam zostawic go LEWAKOM i sprzymierzonej z nimi wladzy.
Weronika....S
Kaczyński sprowokował obecną sytuację. Wykombinował, aby protesty antycovidowe zastąpić wystąpieniem feministek, czego był pewien, a świadczą o tym jego wypowiedzi, gdy w bardziej spokojnej atmosferze wzbraniał się przed lepszą ochroną życia poczętego, odwołując się do stanowiska feministek. Wykorzystał to teraz i zmotywował podstępnie feministki do ataku na kościoły, kapłanów i wiernych, …More
Kaczyński sprowokował obecną sytuację. Wykombinował, aby protesty antycovidowe zastąpić wystąpieniem feministek, czego był pewien, a świadczą o tym jego wypowiedzi, gdy w bardziej spokojnej atmosferze wzbraniał się przed lepszą ochroną życia poczętego, odwołując się do stanowiska feministek. Wykorzystał to teraz i zmotywował podstępnie feministki do ataku na kościoły, kapłanów i wiernych, usuwając jednocześnie w cień antycovidowców.
Katarzyna_M
Nic dodać nic ująć.
POLSKA2020
Tak tez trzeba naszym wladcom i niewiernym pasterzom wyrzucic z naszych gardel...
Piotr2000
28 pazdziernika 20:10 ...Reportaz wRealu24.pl na zywo z warszawy /kontynuacja bandyckich HORD przy nieobecnosci/BIERNOSCI/BEZ reakcji POLICJI/: youtube.com/watch?v=87VdVt85AlI
Zdaje sie ze Kaczynskiemu, odpowiedzialnemu za policje i wojsko chodzi o wojne domowa....

JEZUS i MARYJA
JezusMaryja1
Organizowac sie TRZEBA ! I to na GWALT. Bronic swiatyn i kaplanow TRZEBA ! ale... ale nie wolno dac sie wciagnac "wladzy" w wojne z niewiernymi. Panie Bakiewicz ! Dziekuje za wspaniala postawe.
franciszek44
Vice premier Kaczynski, majacy pod soba oba resort silowe RP, policje i wojsko, odwoluje sie nie do tychze organow tylko do ludu ? Smieszne to i tragiczne, bo wg wszelkich oznak, obliczone na wojne pomiedzy Polakami, katolikami i walczacymi z Kosciolem. Kolejnym krokiem bedzie wkroczenie "wladzy" z wojskiem i policja i TEROR.
POLSKA2020
Stojacy na narodu czele zaprzedali sie masonerii swiatowej /sludzy szatana/ i dzis spelniaja tylko swoja role w wielkim swiatowym planie TOTALNIACTWA. Przemowienia na Jasnej Gorze w ramach spotkan Rodziny Radia Maryja, rozdmuchiwane informacje o pobycie tego czlowieka na Jasnej Gorze w czasie wyborow, udzial we mszach swietych za ofiary tragedii smolenskiej, wreszcie ostatni "apel do narodu"…More
Stojacy na narodu czele zaprzedali sie masonerii swiatowej /sludzy szatana/ i dzis spelniaja tylko swoja role w wielkim swiatowym planie TOTALNIACTWA. Przemowienia na Jasnej Gorze w ramach spotkan Rodziny Radia Maryja, rozdmuchiwane informacje o pobycie tego czlowieka na Jasnej Gorze w czasie wyborow, udzial we mszach swietych za ofiary tragedii smolenskiej, wreszcie ostatni "apel do narodu" o obrone miejsc swietych i szereg innych podobnych sytuacji zdaje sie byc swiadomą GRĄ na uczuciach religijnych katolikow i zyskiwanie ich poparcia politycznego.
V.R.S.
Polski katolik ma podżyrować NWO.
➕ NON POSSUMUS ➕
franciszek44
Zaden z rzadow, od czasu pozornej transformacji w roku 1989, nie byl prawdziwie polski czy pro-polski, nawet rzad Olszewskiego /on sam byl masonem/.
piotr2019
Nie mamy dzis panstwa. Nie mamy polskiej wladzy...
"Ojczyzne wolna racz nam wrocic Panie !"
JezusMaryja1
Niespojny to czlowiek - najmniej powiedziane...
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....jego ojczyzną jest synagoga szatana z USraela !