Clicks39
ľubica
1
Miro Suja: "Vakcína nie je sloboda, pozrime sa na situáciu v Izraeli" Poslanec Miroslav Suja, ktorý je členom hnutia REPUBLIKA priblížil situáciu v štáte Izrael, ktorý je známy tým, že je v ňom …More
Miro Suja: "Vakcína nie je sloboda, pozrime sa na situáciu v Izraeli"

Poslanec Miroslav Suja, ktorý je členom hnutia REPUBLIKA priblížil situáciu v štáte Izrael, ktorý je známy tým, že je v ňom zaočkovaných vyše 60% populácie a aj napriek tomu sa idú sprísňovať opatrenia, pretože pribúdajú nové a nové prípady nakazených.
#vakcinajesloboda #REPUBLIKA #rastucepocty

💻 Vyjadrite svoj názor v diskusiách pod videom a prispievajte tak ku komunite, ktorá rada hovorí o veciach verejných
⌨️ Prihláste sa na odber alebo zdieľajte videá pre ľudí, ktorých tiež zaujíma politické dianie na Slovensku.

Ak máte dobrý námet na videá alebo záujem o spoluprácu pošlite správu na mail
◄politikanaslovensku.sk@gmail.com▶️

Politika na Slovensku je kanál s informačným zameraním, ktorý sleduje dianie v domácej politike. Politici ako Igor Matovič, Robert Fico, Peter Pellegrini, Richard Sulík, Veronika Remišová, Marián Kotleba, Boris Kollár a ďalší, ovplyvňujú život nás všetkých a je preto dôležité, aby sme vedeli o dianí v politike. Situácia, kedy vo vládnej koalícii sú strany Oľano, SaS, Sme Rodina a Za ľudí a proti nim stoja v opozícii HLAS-SD, SMER-SD, REPUBLIKA, ĽSNS a zopár nezaradených poslancov. Na čele štátu je prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá tiež má svoj priestor, aby informovala o svojom postoji. Sledujte spolu s nami politiku na Slovensku a buďte v obraze.
mimiapupu
@Politika na Slovensku