Clicks61
uk.news

Архієпископ Вігано: суд Божий чекає на єпископа Сан-Рафаеля

Архієпископ Вігано розповів про те, що був розчарований закриттям найбільшої семінарії Сан-Рафаеля в Аргентині. Він назвав те, що трапилося "злочином".

У своєму листі від 30 липня Вігано звинуватив єпископа Сан-Рафаеля Едуардо Тауссіга у використанні відмови священиків виконувати його вказівку про відправлення Святого Причастя тільки в руки у якості "приводу" для закриття семінарії і розпуску семінаристів.

Вігано вважає, що Тауссіга засмучений тим, що не дивлячись на присутність ультрамодернистів у всіх шарах церкви, сьогодні все ще можна зустріти хороших священників, які "не готові мовчки підкорятися" дивним указам. По суті, Тауссіга є ще одним "консерватором", який замінює Христа і віру "слухняністю" і "статусом єпископа".

Вігано попередив Тауссіга про те, що його чекає суд Божий, незважаючи на оплески противників церкви.

Вказуючи на улюблений слоган Тауссіга "Використовуйте батьківську і братерську єдність", він зазначив, що в покаранні священиків за спробу врятувати церкву від святотатства, немає нічого "батьківського".

Вігано хотів би, щоб аналогічні покарання були прийняті в єпархії Базеля в Швейцарії, де жінки симулюють месу, яка настільки ж "огидна", як і наруга над обрядом Святого Причастя.

#newsDrwvqvhjvx