Clicks5

Роздуми над Словом життя Ів. 15,7

«Коли ж ви в Мені перебуватимете, і Мої слова в вас перебуватимуть, просіть тоді, чого лиш забажаєте, і воно здійсниться для вас»

Це надзвичайно велика обітниця! Ісус каже: «Просіть, чого лиш забажаєте, і воно здійсниться для вас». Звичайно, це прохання обмежується тим, що не будемо просити про речі злі чи шкідливі. Далі тут подані дві умови: ми повинні перебувати у Христі і Його слово має перебувати в нас. Якщо це виконаємо і дійсно вірою будемо з’єднані з Христом та, згідно з Божим словом, віддані Божій волі, то звісно ж, будемо просити про те, що є Божою волею. Божою волею є наше спасіння, тобто наше найвище добро. Те, що Бог вислухає нашу молитву з цього погляду, дано в обітниці. Слід знати, що часто для нашого вічного добра, коли ми про щось просимо, служить, наприклад, і важке випробування, тобто певне зло. Але якщо ми залишимося вірними Христу в цьому терпінні, то на кінець це випробування принесе ще більше благословення і добра, ніж те, про що ми просили. Тому важливо, щоб просячи Бога про певну річ, ми знаходились у позиції повної згоди з нашим найвищим добром і з добром для тих, хто є для нас дорогий.

Ісус дав кілька обіцянок про вислухання прохань. Головна умова ‒ зректися власної волі, прийняти Божу волю для цієї ситуації та просити про її виконання. Якщо просимо за навернення, наприклад, якогось члена нашої сім’ї, то знаємо, що вислухання таких прохань може тривати довгі роки. Але як би довго це не тривало, якщо стоятимемо у вірі, то Бог неодмінно (якщо не раніше, то в годину смерті даної особи) вислухає наші молитви. А те, що ми довго молилися і нічого не відбувалося, було випробуванням нашої віри, і завдяки цьому ми змогли здобути велику благодать не лише для інших, але й для себе. Прикладом для нас може служити свята Моніка, яка багато років молилася за навернення свого сина Августина.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8