Clicks1.1K
csk.news
4

Scneider: František Se Odpoutává od Katolicismu a Jeho Předchůdci Jsou Toho Důkazem

Církev po téměř 1700 let označovala liturgické kněží níže než kněží diakonátu a to latinským výrazem "ordines," řekl Bishop Schneider pro NewLiturgicalMovement.org (20. ledna).

Teprve v roce 1972, Pavel VI zrušil tyto menší řády a subdiakonát, za účelem toho, aby je nahradil novým druhem "lektora" a "akolyta", kterým se říkalo “laické duchovenstvo”, aby se rozšířilo tvrzení, že tyto korespondovaly k běžnému kněžství laiků.

Na základě tohoto falešného předpokladu nelze uvést žádný přesvědčivý důvod pro vyloučení lektorek a akolytek, ačkoli neporušená církevní tradice zakazuje ženám takové liturgické služby vykonávat.

Proto, Schneider nazývá Františkovo nedávné rozhodnutí "umožnit" ženám přístup k nim “gestem velké a zřejmé roztržky s nepřerušovanou a univerzální tradicí východní a západní církve.”

Schneider připouští, že tento zlom byl v praxi již "proveden nebo tolerován" Pavlem VI., Janem Pavlem II. a Benediktem XVI.

#newsTmhsvaompw
Roberto 55
V Amerike a zap. Europe zeny na N.O. omsiach "funguju" uz dekady...
Libor Halik
Světící biskup z Kazachstánu Athanasius Schneider říká pravdu v tomto článku: neporušená církevní tradice zakazuje ženám takové liturgické služby vykonávat. Je to hřích. Pavel VI. byl prvním sodoským (homosexuálním) papežem a satanisti hned r.1963 jeho zvolení oslavili maskovanou satanistickou mší v kapli sv. Pavla za hradbami. Souběžně v USA probíhala otevřeně satanistická mše, jak připomněl P. …More
Světící biskup z Kazachstánu Athanasius Schneider říká pravdu v tomto článku: neporušená církevní tradice zakazuje ženám takové liturgické služby vykonávat. Je to hřích. Pavel VI. byl prvním sodoským (homosexuálním) papežem a satanisti hned r.1963 jeho zvolení oslavili maskovanou satanistickou mší v kapli sv. Pavla za hradbami. Souběžně v USA probíhala otevřeně satanistická mše, jak připomněl P. Malachy Martin, překladatel 3. fatimského tajemství do italštiny.
Unam Sanctam SK
Vy si myslíte, že nekresťan Pavol VI. mohol byť hlavou toho, čoho ani nebol členom v čase jeho "voľby" za "pápeža"? Vy si myslíte to čo pápež Lev XIII. nazval v Satis Cognitum "absurdným". Herézy antipápeža Pavla VI.: mostholyfamilymonastery.com/…holicchurch/anti-pope-paul-vi/More
Vy si myslíte, že nekresťan Pavol VI. mohol byť hlavou toho, čoho ani nebol členom v čase jeho "voľby" za "pápeža"? Vy si myslíte to čo pápež Lev XIII. nazval v Satis Cognitum "absurdným". Herézy antipápeža Pavla VI.: mostholyfamilymonastery.com/…holicchurch/anti-pope-paul-vi/
Unam Sanctam SK
A "biskup" Schneider si myslí, že moslimovia uctievajú pravého Boha ako katolíci. Toto je ten váš "katolícky" vzor? Spýtajte sa moslima, či uctieva Ježiša Krista alebo Trojicu ako Boha. Povie: "Nie!". Heretik Schneider si môže podať ruku s hereziarchom Pavlom VI., ktorý túto herézu promulgoval svojou "apoštolskou mocou" v Druhom vatikánskom koncile. Tu je dôkaz, že Schneider vyznáva túto herézu: …More
A "biskup" Schneider si myslí, že moslimovia uctievajú pravého Boha ako katolíci. Toto je ten váš "katolícky" vzor? Spýtajte sa moslima, či uctieva Ježiša Krista alebo Trojicu ako Boha. Povie: "Nie!". Heretik Schneider si môže podať ruku s hereziarchom Pavlom VI., ktorý túto herézu promulgoval svojou "apoštolskou mocou" v Druhom vatikánskom koncile. Tu je dôkaz, že Schneider vyznáva túto herézu:
youtube.com/watch?v=L7LNsFth3Rg