uk.news
59

Бахрейн: особистий друг Франциска засуджує «відхилення, такі як гомосексуалізм»

Під час своєї поїздки до Бахрейну 3-6 листопада Франциск очолив Євхаристію 5 листопада для 30 000 католиків переважно робітничого класу з усього Аравійського півострова.

На різних зустрічах він закликав припинити смертну кару та порушення прав людини, наголошуючи на тому, що релігійна свобода не повинна залишатися обмеженою лише свободою віросповідання.

4 листопада він звернувся до мусульманських старійшин, назвавши їх «братами по Аврааму», і сказав, що «великі релігійні традиції» [які суперечать одна одній] мають бути «серцем», яке об'єднує членів тіла людства. Він хоче «поставити реальність [нав'язану можновладцями] вище ідей [= католицького вчення], а людей [= олігархів] вище думок [= істини]».

Звертаючись до екуменічної аудиторії, він натякнув, що «всі християни» нібито належать до Церкви Христової. «На жаль, ми поранили святе тіло Господа нашими поділами», — нарікає він, але вірить, що «Святий Дух, який з’єднує всіх членів разом, більший за наші поділи за тілом» — хоча головною причиною поділу є Христос.

Великий Імам Ахмад Аль-Таїб з університету Аль-Азхар, і особистий друг Франциска, закликав сунітських і шиїтських лідерів зустрітися для спільного діалогу. Франциск назвав цю пропозицію «сміливою».

Проте Аль-Таїб став ще сміливішим, коли під приводом «свободи» та «прав людини» попередив Захід про «девіації, такі як поширення гомосексуалізму» та «третьої статі».

Зображення: Vatican Media, #newsQpqcyknhgh