Clicks106
Ahael
1
ks. Piotr Natanek - 17.10.2020r. ChristusVincit-Tv YoutubeMore
ks. Piotr Natanek - 17.10.2020r.

ChristusVincit-Tv Youtube
Wieczne Odpoczywanie Amen
218

Bp Athanasius Schneider ostrzega: To dla mnie ostatni etap satanizmu. Musimy temu stawić silny opór.

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie udzielonym portalowi „Life Site News” przypuszcza, że restrykcje związane z epidemią koronawirusa mogą być wykorzystane do legalizacji zabijania nienarodzonych w skali światowej. Biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie zwraca także uwagę na absurdaln…More
218

Bp Athanasius Schneider ostrzega: To dla mnie ostatni etap satanizmu. Musimy temu stawić silny opór.

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie udzielonym portalowi „Life Site News” przypuszcza, że restrykcje związane z epidemią koronawirusa mogą być wykorzystane do legalizacji zabijania nienarodzonych w skali światowej. Biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie zwraca także uwagę na absurdalność różnych restrykcji związanych z COVID-19 oraz na dążenie do podporządkowania obywateli rządom na zasadzie niewolniczej i skupieniu się na rzeczywistości cielesnej, materialnej, z pominięciem świata nadprzyrodzonego.

„Może się mylę – mówi bp Schneider – ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja związana z COVID-em została stworzona nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i kontrolę ludności, ale w pewien sposób, by zalegalizować w skali globalnej aborcję – mordowanie nienarodzonych – aby cała planeta współpracowała w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, która będzie wykorzystywać części abortowanych dzieci”.

Kontynuując swoje przypuszczenia, bp Schneider stwierdza: „Szczepionka będzie narzucana i obowiązkowa – tak, że nie będzie można pracować, podróżować, iść do pracy bez niej, zobowiązując całą ludność do przyjmowania szczepionki, ale jedyną szczepionką będzie szczepionka stworzona z komórek abortowanych dzieci”.


Podkreślając, że jest to jego przypuszczenie, a nie stwierdzenie, że tak faktycznie się stanie, bp Schneider uważa, że to bardzo „realistyczny” scenariusz. „Jest to dla mnie ostatni etap satanizmu: że szatan i światowy rząd – ostatecznie masoński rząd światowy – zobowiąże wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia w ten sposób aborcji. A zatem musimy temu stawić silny opór, jeśli do tego dojdzie. Musimy nawet zaakceptować męczeństwo”.

Jednocześnie bp Schneider ostrzegał przed słuchaniem „sofistyki” niektórych hierarchów, „nawet dobrych biskupów i księży”, którzy próbują w pokrętny sposób usprawiedliwiać korzystanie ze szczepionki przeciwko koronawirusowi, wykorzystującej komórki dzieci zabitych w wyniku aborcji. Zdaniem duchownego musimy być „bardzo ostrożni, by nie dać się wprowadzić w błąd”, choćby argumentacja była przedstawiana przez „dobrych, tradycjonalistycznych księży”.

Bp Schneider wyraził nadzieję, że jednak taki scenariusz nie zostanie zrealizowany na „poziomie globalnym”, gdyż oznaczałoby to „wkroczenie w czas apokalipsy”. Przypomniał też, że w takich chwilach należy przywoływać wsparcia aniołów i św. Michała Archanioła.

Wśród poruszonych w wywiadzie tematów hierarcha zwrócił uwagę na groźbę wprowadzenia światowego rządu i traktowania obywateli jak posłusznych niewolników pod pretekstem walki z pandemią. Nie negując zagrożenia koronawirusem i potrzeby zachowania ostrożności w przypadkach zakażenia, jednocześnie podkreślił nieproporcjonalność stosowanych środków w stosunku do faktycznego zagrożenia. Podał m.in. przykład nakazu nieustannego noszenia masek, nawet wówczas, kiedy nikogo w pobliżu nie ma czy komunikat w małym samolocie o nakazie zachowania dystansu jednego metra wówczas, kiedy wszyscy siedzą ramię w ramię, a stewardessa roznosi napoje: „I nikt się nie zaśmiał”. Jak stwierdził: „Jest to rodzaj prania mózgu: przyzwyczajamy się do oczywistego absurdu”.
jjf/LifeSiteNews.com
====================
Anonim2020.10.5 14:51

Z dokumentacji otrzymanej od NCOW wynika iż w latach 2009-2010 szczepionki przeciwko grypie, podawane ciężarnym zwiększyły zgłaszaną liczbę zgonów płodów [poronień] do bazy VAERS o 4250%. „Kontynuowanie programu szczepień bez powiadamiania opinii publicznej i pracowników służby zdrowia o poronieniach lub urodzeniach martwych dzieci pochodzących z bazy VAERS było zdecydowanie celową decyzją. CDC zdając sobie sprawę z napływających negatywnych efektów ubocznych na wczesnym etapie szczepień, wyraźnie zdecydowało się pozwolić lekarzom położnikom na kontynuację nieświadomego mordowania i powodowania uszkodzeń u nienarodzonych dzieci, tak aby błędy CDC dotyczące zaleceń szczepienia dwoma szczepionkami ciężarnych kobiet, mogły pozostać niezauważone.” 27 września 2012 czasopismo Human and Environmental Toxicology Journal opublikował badanie dr Gary Goldmana, które potwierdziło dane NCOW o 4250% wzroście liczby poronień i martwych urodzeń dzieci zgłaszanych do VAERS w sezonie grypowym 2009/2010.[4] Badanie to wskazuje na zdumiewający fakt, że nikt tego nie widział aż do publikacji Goldmana w czasopiśmie HET:

CDC zalecało podawanie podwójnego szczepienia ciężarnych kobiet – szczepionki przeciw grypie sezonowej i nieprzetestowanej szczepionki przeciw szczepowi grypy H1N1 z których obie zawierały rtęć.