Libor Halik
171.6K

Homosexuální adopce v praxi

Paní Hanelie Bothová (běloška) se zamilovala do lesby Engeline De Nysschenové (bělošky)

Čtyřletý chlapeček, umučený lesbou, měl rád svého tátu
Byl za to utýrán lesbickou dvojicí. Stal se obětí dlouhodobého zneužívání lesbickým párem.
Dne 22.3.2006 krajský soud ve Vereeniging shledal lesbický pár vinným z vraždy čtyřletého dítěte.
Antidiskriminační nadržování lesbám
Následoval rozvod manželů Bothových - r.1999 v Jihoafrické republice. Dítě připadlo matce.
De Nysschenová, lesbická partnerka maminky dítěte, mívala časté záchváty zuřivosti. Při nich bila Jandreho Botha, maličkého syna své partnerky, pěstmi do tváře a dřevěným prknem po vnitřní straně stehen. Dítě pak několik dní kulhalo. To dosvědčila před soudem pomocnice v domácnosti (- která se děsí pomsty De Nysschenové, až bude propuštěna předčasně z vězení). Kvůli zraněním z výprasků, chlapeček Jandre často chyběl ve školce. Jeho tatínek, Jan Botha podal roku 2002 trestní oznámení na svou bývalou manželku a její lesbickou partnerku. V žalobě líčil, že lesby zneužívají jeho dítě od rozvodu v r.1999. Soudní dvůr v Potgietersrus však žalobu proti lesbám hned r.2002 zamítl s odůvodněním, že chybí jakýkoli důkaz. Ačkoli už tehdy existovalo množství usvědčujících důkazů, „odborníci“ nadržovali lesbám. Přimhouřili oči a pachatelky ponechali na svobodě. Antidiskriminační právní a sociální činitelé v Potgietersrus fatálně selhali. Právě sociální pracovníci doporučili soudu, že opatrovnictví dítěte musí zůstat lesbě Hanelie Bothové.
Jandreho otec Jan Botha to nevzdával. Ještě téhož roku zkontaktoval potřebné autority, aby získal svého syna do opatrovnictví. Doktor potvrdil jeho obavy a Jandre byl umístěn v jeho pěstounské péči. Nakonec však tatínek prohrál a lesba Bothová zvítězila.V lednu r.2003 Vysoký soudní dvůr Jihoafrické republiky přikázal, že 4 roky starý Jandre Botha musí být umístěn do péče matky. (O pět měsíců později byl chlapeček zavražděn.)
Dítě zůstalo normální, proto ho lesba ubila
Lesba De Nysschenová byla poté obviněna z bití dítěte do tváře golfovou holí. Chlapečkova tvář o tom jasně svědčila. On sám však byl příliš maličký na to, aby svědčil u soudu. Sadistická lesba tak byla propuštěna na svobodu. Poté, za 3 měsíce, dne 2. června 2003, lesby dopravily čtyřletého chlapečka do nemocnice. Jeho matka tvrdila, že uklouzl ve vaně. Jeho tělíčko bylo pokryté modřinami a měl mozková zranění. Soud později vyslechl svědectví Lydie Nkomo a její dcery Aletta Lesiba, které pracovaly pro pár v jejich potravinářském obchůdku. Popsaly do detailu, jak Nysschenová nutila čtyřletého chlapečka, aby jí řekl „tatínku“. Když to neudělal, začala ho mlátit. Engeline de Nysschenová (dnes 33 letá) bila chlapečka tak dlouho, dokud neupadl do bezvědomí. Doslova ho utloukla. Chlapeček podlehl smrtelnému zranění. Zemřel v nemocnici na krvácení do mozku dne 12.června 2003.
Lékaři, z nichž většina má více než 15-ti letou lékařskou zkušenost, odmítli verzi lesbického páru, že chlapeček uklouzl ve vaně. Říkali, že smrtelná zranění Jandreho vyžadovala hrubou sílu dospělého člověka. Pitva prokázalala, že chlapeček Jandre Botha utrpěl strašná zranění, zahrnující roztříštěnou lebku, poškození mozku i zlomené nohy. Jandre měl také zlomenou pánev, která nebyla nikdy lékařsky ošetřena. Jeho pravá ruka a levá klíční kost byly také zlomeny, ale nikdy mu nebyla poskytnuta lékařská péče. Šlo o jasné důkazy dlouhodobého zneužívání dítěte a následné utajování zlomenin. Zpráva úředního ohledávače mrtvol sdělovala, že bezprostřední příčinou smrti byla rána do hlavy. Soudní dvůr přijal důkaz profesora Mohammeda Dada, experta na úrazy, který říkal, že zranění chlapce Jandreho jsou podobná zraněním při pádu z dvoupodlažní budovy, nikoliv uklouznutím ve vaně.
Zatčené lesby neustále lhaly, že chlapeček uklouzl ve vaně. Lhaly v nemocnici ošetřující lékařce MUDr. Elně Gibsonové, lhaly při vyšetřování policii, lhaly u soudu. Obě ženy se vymlouvaly, že jsou nevinné ve všech bodech obžaloby. Opakovaly starou lež, že dítě uklouzlo ve vaně.
Lesba neudělala nic, aby ochránila své dítě
Matka, která se časem proměnila v lesbu, zcela selhala v mateřské povinnosti chránit vlastní dítě před zneužíváním a násilím. Ani nedokázala oznámit zneužívání dítěte jeho vlastnímu otci, svému bývalému manželovi. Udělala cokoliv, aby se líbila své milence Engeline de Nysschenové. Stala se lesbou a ztratila tím mateřské instinkty. Toho si všimli i její rodiče. Proto finančně podporovali jejího bývalého manžela v soudním sporu o opatrovnictví dítěte v letech 2002-2003.
Otec chlapce se dozvěděl o umučení svého syna až v den jeho úmrtí, 12. června 2003. Vražedkyně De Nysschenová ho kontaktovala a řekla mu, že Jandre o den dříve spadl a teď umřel.
Chlapečkova vlastní matka Hanelie Bothová neudělala nic pro ochranu života svého dítěte. Vydávaje rozsudek, dne 22.3.2006, soudce Rita Willems říkal: “Hanelie nebyla bezmocnou. Ona předem očekávala Engelinin prudký výbuch. Mohla včas přivolat na pomoc synkovi jeho skutečného tatínka, ale neudělala to. Neudělala nic pro ochranu vlastního dítěte.” Soudce Willems oznámil, že ač vlastní matka Hanelie Bothová (dnes 31 letá) se přímo nezúčastnila zabíjení, přesto je spoluvinná vraždou, neboť se ani trochu nepokusila ochránit své dítě.

K vaší větší informovanosti vám zaslal Mgr. Libor Halík PhD., duchovní Pravoslavné církve dne 9.5.2006. granosalis.cz/modules.php Přetiskuji i na Gloria.tv jako aktuální.
Informace v angličtině bylo možno vyhledat např. na:
www.int.iol.co.za/index.php
www.int.iol.co.za/index.php
www.int.iol.co.za/index.php
www.int.iol.co.za/index.php
Irbis
kritika pravoslavných - no jak v čem. Kdo ví, co kážou popové v Moskvě (tedy v tom nejortodoxnějším kraji, řekněme)
TULÁK
pravoslavna kritika ma zdravy zaklad tu beriem

jsem moc ráda, že to píšeš, Mike.
Irbis
No když nevěříš, Redlichu, tak si najdi nějaké protestantské přednášky o katolících nebo kázání těch pastorů. Budeš se divit, co si o nás všechno myslí (možné i nemožné) :)
Irbis
Teď to nemůžu najít, ale v jednom článku byla citace jednoho vysoce postaveného zednáře, který řekl, že ke zničení katolicismu stačí poslat protestanty.
Tedy: protestantismus je dobrý nástroj zednářství.
voda44
😀 🤗
Zoša
Ano mike o tom se v jmenované knize píše. Vidět ,že ji znáš.
RKC jde o světovládu, obnovenou římskou říši celosvětově. 🤗

Co na tom, že zradí Krista Pána a jeho evangelium,hlavně dojít cíle...
Zoša
Spíš neuvidíme, protože to bude mimo náš zájem. Neboť ani oko nevidělo ,ani ucho neslyšelo ,ani na mysl lidskou nevstoupilo, co Bůh chystá těm, kteří ho milují. 👏 🙏
One more comment from Zoša
Zoša
Zde v Tajných dějinách jezuitů je to obšírně popisováno o co římské církvi od počátku/4.stoj/ jde. Něco jsem z toho přečetla se smíšenými pocity. Otřásá to základem.
Katolící z Vatikánu stojí v podstatě za vším hnusem ve světě. Je to tak tvrdé,a pro mě jako pro bývalého člena této vatikánské společnosti zatím nepřijatelné.Uvidíme na věčnosti.

www.b-a-n.cz/tdj2.html
TULÁK
Ti se našich dětí veřejně nezastanou.Kdo ví proč.Žijí asi v přesvědčení, že úkolem církve je udržet majetky a své postavení ve společnosti, udržet si své zaměstnání potažmo platy a své jistoty.V Německu posílá církev lidem SMS, že neodevzdali daně.Jejich biskupové žijí v nestoudném komfortu.Tady se arcibiskup o lidech vyjadřuje jako o lůze.V pravoslavné církvi české vrcholí doslova boj o koryto.…More
Ti se našich dětí veřejně nezastanou.Kdo ví proč.Žijí asi v přesvědčení, že úkolem církve je udržet majetky a své postavení ve společnosti, udržet si své zaměstnání potažmo platy a své jistoty.V Německu posílá církev lidem SMS, že neodevzdali daně.Jejich biskupové žijí v nestoudném komfortu.Tady se arcibiskup o lidech vyjadřuje jako o lůze.V pravoslavné církvi české vrcholí doslova boj o koryto.Merklová vystupuje za křesťanskou stranu a k sexuální výuce a jiným zvrácenostem je hluchá.Dočista se ti nahoře zbláznili, ale nejsme opuštěni Pánem Bohem.To je naše naděje.Vytrváme až do konce.
Zoša
Zde je možno si ověřit jak tito mniši svatého Bazila Velikého,pravdivě a nebojácně svědčí o tom co vatikánská nevěstka zamlčuje.Nebojí se pojmenovat hřích!!!

vkpatriarhat.org.ua/cz
Zoša
Stana myslí římskouvatikánskou církve a těmi co pod jejím praporem pochodují. Tam vládne bůh universal s universalním náboženstvím a světovládou.

Znám však katolickou církev pravěrnou na UK a SK , která už několik let varuje,
píše, upozorňuje, nebojí se nevěstky Antikrista ani světským moci panů.

Pán Bůh jim mocně žehná,pro věrnost radostné zvěsti! 👏
Stanabargerova
Škoda, že mlčí naše římskokatolická církev a hlavně KDU_ČSL, ti by měli jít v čele celonárodních protestů, a zatím se bojí ceknout, en aby dostali majetky.
TULÁK
Hrozné!Kdo může ublížit malému děcku a tolika lidí nepomohlo a jen ze strachu, že budou nařčeni z diskriminace.To je strach jako za války.
Jindriska
Zoša 11.10.2013 18:23:11
odůvodněním, že chybí jakýkoli důkaz. Ačkoli už tehdy existovalo množství usvědčujících důkazů, „odborníci“ nadržovali lesbám. Přimhouřili oči a pachatelky ponechali na svobodě.
.....Stala se lesbou a ztratila tím mateřské instinkty. .
.

TOHLE UZ JE VRCHOL. PRESAHUJE TO MEZE.
Zoša
Co tě 🙄 nemá Jovan? Dnes veřejně protestuje proti sodomitům jen ten ,kdo ctí Boží zákony.
alino
Jovana súhlasí? Že jo
Zoša
V žalobě líčil, že lesby zneužívají jeho dítě od rozvodu v r.1999. Soudní dvůr v Potgietersrus však žalobu proti lesbám hned r.2002 zamítl s odůvodněním, že chybí jakýkoli důkaz. Ačkoli už tehdy existovalo množství usvědčujících důkazů, „odborníci“ nadržovali lesbám. Přimhouřili oči a pachatelky ponechali na svobodě.
.....Stala se lesbou a ztratila tím mateřské instinkty. .
.

Tak to vidíte lesby …More
V žalobě líčil, že lesby zneužívají jeho dítě od rozvodu v r.1999. Soudní dvůr v Potgietersrus však žalobu proti lesbám hned r.2002 zamítl s odůvodněním, že chybí jakýkoli důkaz. Ačkoli už tehdy existovalo množství usvědčujících důkazů, „odborníci“ nadržovali lesbám. Přimhouřili oči a pachatelky ponechali na svobodě.
.....Stala se lesbou a ztratila tím mateřské instinkty. .
.

Tak to vidíte lesby nemají mateřský cit a přesto se jim umožňuje adopce. 🤦