Clicks2K
vraj zvážajú mŕtvych, aby bol dojem že covid.. vie niekto o tom niečo???
forthetruth333
Divadlo začlo v Nitre vakcína,krčmery,herci,riťolezy,kamery
Divadlo pokračuje v Nitre ,kopec navozených mrtvych ale LEN COVIĎAKOV ,,,,ostatní zomreli len na covid,PITVY zakazané
PREČO ASI??? všetko ma scenar a režiu totiž,,€,,a zas len ,,€,,
gejbika shares this
2K
falošný kovid
Bratia a sestry
..
Bratia a sestry
Pokud stále věříte v to, že veškerá propaganda strachu z Covidů je chrlena po celý den korporátními propagandistickými médii, můžete provést některé kontroly faktů: Čínská laboratoř biologických zbraní ve Wuhanu v Číně, kde vznikl takzvaný virus Covid, je vlastněná Sorosovou nadací, jak je patrné z podání nadace u SEC. Stejná nadace vlastní výrobce vakcín. Sorosova nadace je záštitou pro …More
Pokud stále věříte v to, že veškerá propaganda strachu z Covidů je chrlena po celý den korporátními propagandistickými médii, můžete provést některé kontroly faktů: Čínská laboratoř biologických zbraní ve Wuhanu v Číně, kde vznikl takzvaný virus Covid, je vlastněná Sorosovou nadací, jak je patrné z podání nadace u SEC. Stejná nadace vlastní výrobce vakcín. Sorosova nadace je záštitou pro chazarskou mafii.

Další věc, kterou je třeba lidem připomenout, je, že západní medicína je založena na vojenské medicíně a má vojenskou hierarchii. Pokud lékaři nebudou poslouchat rozkazy, přijdou o lékařské průkazy. Objednávky pocházejí od lékařských sdružení ovládaných chazarskou mafií.

Ruské zdroje FSB potvrzují, že některé z vakcín Covid-19, které jsou nyní prosazovány, obsahují mikročipy. „Nyní se je snažíme dekódovat,“ říká jeden zdroj.

Reakce chazarské mafie na každé nové krutosti však nestačí, a proto pokračují velké útočné operace. Nyní ruské, americké, izraelské a další speciální síly aktivně pronásledují všechny vedoucí pracovníky spojené s tímto lékařským terorismem prováděným na Západě, většinou skupinou chazarských otrokářských skupin G7.

Dokonce i propagační zprávy jako Washington Post připouštějí největší mobilizaci Národní gardy od druhé světové války. Samozřejmě se to snaží roztočit jako „boj proti pandemii“, ale ve skutečnosti jde o boj s KM.washingtonpost.com/…12/24/national-guard-response/
V jiném znamení to není věc, protože obvyklé pozemní a námořní hranice byly zapečetěny v Japonsku, Saúdské Arábii, Brazílii, USA a dalších zemích, aby…

31.12.2020 v 17:57

Trumpov právnik Lin Wood práve napísal, že Epstein žije. Teda to môže byť ďalší dôvod pre paniku Bidetovcom:

Plne si uvedomujem nápor, ktorý proti mne vedú na základe mojich odhalení o hlavnom sudcovi Johnovi Robertsovi. Predtým, ako na mňa zaútočia, možno spravodliví ľudia najskôr požiadajú Robertsa, aby povedal pravdu.
Alebo sa opýtajte Jeffreyho Epsteina. On žije.
twitter.com/…ood/status/1344652363861258243
Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

Jsem hluboce přesvědčen, že Epstein byl odvezen na tajné místo, protože zde podával velmi zajímavé důkazy se jmény pedofilní špičky. V cele by byl na 100% stejně odstraněn a tak se to nahrálo do divadelní hry, kterou veřejnost a hlavně DS zbaštil. Pak se objevila spousta informací krátce po tom. Tak tohle klaplo.
Trepifajksl
Ano, je to komedie. Chtěl jsem reagovat včera na Peter Maria a jeho naivitu a neodůvodněné rozhořčení. Ale jsem tím záhadným paldusem blokován. Takže, osobně vím o více případech, kdy lidé odešli z testů kvůli frontě a přišlo jim, že jsou pozitivní. Pár mých známých zemřelo na něco úplně jiného a jsou zahrnuti, jako údajné oběti kovidu. Například nešťastný kluk, který léta bojoval s rakovinou, …More
Ano, je to komedie. Chtěl jsem reagovat včera na Peter Maria a jeho naivitu a neodůvodněné rozhořčení. Ale jsem tím záhadným paldusem blokován. Takže, osobně vím o více případech, kdy lidé odešli z testů kvůli frontě a přišlo jim, že jsou pozitivní. Pár mých známých zemřelo na něco úplně jiného a jsou zahrnuti, jako údajné oběti kovidu. Například nešťastný kluk, který léta bojoval s rakovinou, metastázy všude, nádor na mozku. Jediná pandemie co je, je pandemie blbosti. Snaží se vystrašit lidi co nejvíce, aby měli kšeft s vakcínama, nic vyjímečného se totiž vůbec neděje. Poslední případ je starý týden. Mamince zemřela kamarádka-83 let. S rakovinou bojovala rovněž několik let. Při příjezdu lékařské pomoci ji dělali vyšetření a testy na kovid-NEGATIVNÍ. Odvezli ji do nemocnice, kde po 2 hodinách zemřela. A světe div se. samozřejmě na covid!!!Její manžel, rovněž těžce nemocný to nedokáže pochopit. Celá akce koronavir je levárna, záminka k sebrání osobních svobod a instalaci vlády antikrista. Ty Peter Maria nikomu nenadávej do debilů. Takových lidí, kteří se setkali s podvody kolem údajné pandemie, jsou miliony. Debilové by to byli, kdyby věřili médiím, která vždy v důležitých kauzách lhala, nebo zkorumpovaným politikům.
Svätý Malachiáš(prorok)
Už sa zmazal včera večer a odstránil si profil ten Peter Mária.
Svätý Malachiáš(prorok)
A načo ? Aj tak to nemá žiadny zmysel. 🙂
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné,že to robia po celom svete aj u nás. Normálna záležitosť čím viac v médiách vystrašiť a rozšíriť paniku žeby ľudí na nalakali na diabolské vakcíny s čipovaním,ktoré už bude na jar úplne povinné s covid passom !
Svätý Malachiáš(prorok)
To bude už apríl alebo máj v týchto mesiacoch.
Bratia a sestry
Nová štúdia na vzorke 10 miliónov Číňanov zistila, že bezpríznakové šírenie Covid-19 nikdy neexistovalo

Nová štúdia o bezpríznakovom prenose vírusu COVID nielenže dokazuje, že k takémuto prenosu nedochádza, ale tiež potvrdzuje, že panika podporovaná politickým establišmentom má za cieľ len kontrolovať populáciu.

V úplnom rozpore s populárnym príbehom, ktorý používajú politickí lídri na celom …
More
Nová štúdia na vzorke 10 miliónov Číňanov zistila, že bezpríznakové šírenie Covid-19 nikdy neexistovalo

Nová štúdia o bezpríznakovom prenose vírusu COVID nielenže dokazuje, že k takémuto prenosu nedochádza, ale tiež potvrdzuje, že panika podporovaná politickým establišmentom má za cieľ len kontrolovať populáciu.

V úplnom rozpore s populárnym príbehom, ktorý používajú politickí lídri na celom svete, nová štúdia vykonaná na 10 miliónoch ľudí v čínskom Wu-chane pre vírus COVID ukázala, že k asymptomatickému (bezpríznakovému) šíreniu COVID nedochádza, čo eliminuje všetky dôvody na nosenie rúšok zdravými ľuďmi, zatváranie firiem a ďalšie nezmyselné obmedzenia.


tadesco.org/…e-covid-19-nikdy-neexistovalo/