Clicks1.2K
csk.news
1

František Propaguje: Kočky Identifikující Se Jako Psi a Adopci Dětí Gayům

Františkova papežská nadace Scholas Occurrentespropaguje genderovou a homosexuální ideologii v alespoň desítkách latinskoamerických zemí.

Nemorální materiál je součástí knižní série vydávané od roku 2015 a nazývané “S Františkem po mém boku.” S Františkem na obálce.

Mezi těmito publikacemi je kniha “Jsem pes!.” Kniha vypráví příběh “malého, odvážného, bílého koťátka”, které usiluje o to, aby bylo uznáno jako pes. Někteří psi souhlasí, protože osel, který se identifikuje jako kůň, argumentuje ve prospěch kočky. Kniha šíří mýtus, že “náš obraz a smysl pro sebe se formuje celý náš život.”

Dalším příběhe je “Chiquillería” (“Dětský Materiál”). Vysvětluje truismus, že “existují děti, kteří mají otce i matku. Jednoho z každého." To je rozvinuto do absurdity, že "Ostatní mají po dvou. Ostatní, jednoho a dva. Nebo dva a jednoho.”

Ilustrace zobrazuje dvě děti, které se drží za ruce s dvěma postavami, které jsou oblečeny v sukních (níže). Scholas Occurrentes vysvětluje, že “rozmanitost jde nad rámec sociální skupiny nebo kultury ke které náležíme.” Nezřetelný výraz "rozmanitost" není nikdy definován. Při propagaci vyvrácené genderové propagandy, Scholas Occurrentes tvrdí, že vytváří "novou vidinu" pro vzdělávání dětí.

CatholicNewsAgency.com měla (5. února) přístup k finančním záznamům, které ukazují, že Scholas Occurrentes obdržela z dárcovství miliony dolarů, ale nikdy nepostavila jedinou školu pro chudé děti. A významná částka peněz byla použita na poplatky, platy, cestování a kanceláře.

#newsDsyzlncain


Rosllynn
Tato ohavnost by měla být spálená. Je to programové ničení dětí - jejich duše i jejich psychiky. Je zde snaha vyrobit z dětí psychicky labilní jedince, kteří nebudou mít svoji identitu. Takoví jsou velmi snadno ovladatelní. Tyto ohavné knihy kazí děti, ničí jim život časný i věčný. je nutné nazvat to svinstvo pravým jménem.