Tak się składa, że obecny rzekomy papież, który przybrał imię Franciszek, od dawna jest członkiem jawnie masońskiego Rotary Club, a ostatnio jego starania na drodze do NWO docenili też masoni z Unii Europejskiej, którzy wręczyli papieżowi jawnie polityczną nagrodę Karola.

Likwidator chrześcijaństwa - papież Franciszek - jest oskarżany o jawny satanizm
autor: admin (pon., 2016-07-25 15:22)

Źródło: 123rf.com
Papież Franciszek, zwany też przez niektórych antypapieżem, z racji swoich czynów i niezaprzeczalnego faktu, że papież Benedykt XVI nadal żyje, pozostaje bardzo tajemniczą postacią. Pojawił się na nagle, jako nadzieja na odnowę kościoła, ale coraz wyraźniej widać, że będzie to raczej jego niszczyciel. Na dodatek przeciwnicy Franciszka wynajdują kolejne dowody wskazujące na to, że jego bóstwem nie jest wcale Jezus Chrystus tylko Lucyfer.

Wszyscy chyba pamiętamy w jakich dziwnych okolicznościach doszło do wyboru Jorge Bergoglio na tron Piotrowy. Aktualny papież Benedykt XVI abdykował z niejasnych powodów i udał się na emeryturę. Wiele osób twierdzi do dzisiaj, że został on zmuszony do ustąpienia, ze względu na działające w Watykanie lobby masońskie. Tak się składa, że obecny rzekomy papież, który przybrał imię Franciszek, od dawna jest członkiem jawnie masońskiego Rotary Club, a ostatnio jego starania na drodze do NWO docenili też masoni z Unii Europejskiej, którzy wręczyli papieżowi jawnie polityczną nagrodę Karola.
Wszystko to jednak blednie w zestawieniu z oskarżeniami papieża Franciszka o satanizm, a takie pojawiają się od przynajmniej roku. Wszystko zaczęło się od dziwnej ceremonii, transmitowanej na cały świat, w której odprawiono rzekomo chrześcijański obrzęd zwieńczony jednak łacińską inwokacją do Lucyfera zamiast do Jezusa Chrystusa.

Ostatnią odsłoną satanistycznych wątków są obchody tak zwanych Światowych Dni Młodzieży, które rozpoczną się jutro w naszym kraju. Logo imprezy tylko pozornie przypomina krzyż, a de facto jest symbol ankh znany jako "krzyż okultyzmu". Jest to staroegipski piktogram symbolizujący wieczne życie. Na dodatek wyraźnie widać, że w logo jest wpisana cyfra 6, która jest uważana za szatańską. Co więcej monstrancja, która zostanie wykorzystana podczas mszy świętej celebrowanej przez papieża Franciszka, również ma kształt szóstki.
Wszystko to oznacza, że chrześcijaństwo w wykonaniu watykańskim, weszło w okres schyłkowy. Kościół Katolicki staje się na naszych oczach narzędziem do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, co otwarcie wspiera sprawujący urząd papieża argentyński jezuita Bergoglio. Jednak czemu się dziwić skoro hierarchowie kościelni zaczęli jawnie promować satanizm ?

Likwidator chrześcijaństwa - papież Franciszek - jest oskarżany o jawny satanizm
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1891
Likwidator chrześcijaństwa - ,,papież'' Franciszek - jest oskarżany o jawny satanizm!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Roman Urban
Oświadczenie Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ks. Piotra Natanka i jego zwolenników
,,Osoby współpracujące z suspendowanym ks. Piotrem Natankiem przyczyniają się do rozłamu wspólnoty wierzących. Współdziałając w niszczeniu jedności Kościoła, popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty. Warunkiem natomiast otrzymania rozgrzeszenia …More
Roman Urban
Oświadczenie Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ks. Piotra Natanka i jego zwolenników
,,Osoby współpracujące z suspendowanym ks. Piotrem Natankiem przyczyniają się do rozłamu wspólnoty wierzących. Współdziałając w niszczeniu jedności Kościoła, popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty. Warunkiem natomiast otrzymania rozgrzeszenia jest odstąpienie od wspierania rozłamu w Kościele i gotowość naprawienia wyrządzonego zła.''
**********************************************
A Episkopat Polski nie przyczynia się do rozłamu Kościoła? Nie przyczynia się do niszczenia wiary? Kto nakazał przyjmowanie Komunii Świętej na rękę? Kto nam pozamykał Kościoły? Kto zabronił używania wody święconej w Kościele , a nakazał umywanie rąk jakimiś demonicznym śmierdzącym świństwem? Kto nakazał liczyć wiernych w kościele i wpuszczać na Mszę Św. tylko 5 osób?

Takiego Episkopatu i jego rozporządzeń ja nie słucham i nie będę słuchała.
Andre Ob
Super katecheza o. Pelaniwskiego o Bergoglio i sytuacji w Kościele. Polecam na otworzenie oczu. o. Augustyn Pelanowski - Co się zdarzyło w Gibea (cykl nagrań cz. 8/11)