01:56:04
10.6.2022 9,30 (v ČR) Plukovník - co se se musí změnit v Moskvě, aby Rusko zvítězilo. U Boha to není nemožné, oznámil-li ve Fatimě, že Ruskem potrestá všechny národy.
Public domain
Glockner ...
Z Ruska jdou bludy, ale ne ze svaté Rusi, ani od Neposkvrněného Srdce Panny Marie. Je vyloučené, že by satan manipuloval z pozice viditelné hlavy Kristova Těla Matku Páně.
Samson1
Omyl, NWO jde s Ameriky. Prosím ani Marx a ani Lenin nebyli Rusové. Rusko bylo spíše nakaženo západem.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tak trebalo skorej pozerať pred falošnou pandémiou odkiaľ ide NWO a Veľký Reset keď už v Číne niekoľko rokov je sociálny kredit a kruté prenasledovanie a aj nehovoriac v Rusku ten istý spôsob komunistický režim nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný. Takže jednoznačne z východu idú bludy a herezy a ovládnutie sveta a zotročenie a zabíjanie ľudí.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Lenin a Marx boli silný slobodomurarsky komunistický založený vrahovia.
Jericho 3
Souhlas. Z Ruska jde zlo a bludy, a to je trest na ostatní národy. Papež Rusko zasvětil Panně Marii a je tu stále naděje, že se Rusko obrátí k Bohu.
U.S.C.A.E.
že o skutočnom zasvätení Katolík nič nevie asi rolu nehrá 😊 ak vy pri zemiakovom recepte vynecháte práve tie zemiaky jedná sa o dodržanie receptu? takto po lopate je to ak sa pri zasväcovaní Ruska nespomenie Rusko tak asi že sa nič nevykonalo popri iných nesplnených podmienkach a nie v roku 2 000 to len aby to bolo tak ako sa to patrí že keď sa k niečomu vyjadrujem tak keď neviem tak to nerobím …More
že o skutočnom zasvätení Katolík nič nevie asi rolu nehrá 😊 ak vy pri zemiakovom recepte vynecháte práve tie zemiaky jedná sa o dodržanie receptu? takto po lopate je to ak sa pri zasväcovaní Ruska nespomenie Rusko tak asi že sa nič nevykonalo popri iných nesplnených podmienkach a nie v roku 2 000 to len aby to bolo tak ako sa to patrí že keď sa k niečomu vyjadrujem tak keď neviem tak to nerobím s istotou ale podmienene
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
No práve, Zjavenie Márie povedalo že Rusko sa obráti ked ho pápež zasvetí, no pápež JP2 ho zasvetil v roku 2000 no obrátenie stále neprišlo... takže kde je chyba ? 🥶 🥶 🥶 🥶 🥶 🥶 bud bola zjavenie falošné, alebo ?