Karol Karol
2863

Olszański zapowiedział marsz !!! 👏 👏 👏 🙏 🙏 🙏

Czy dojdzie do kolejnego skandalu? Olszański zapowiedział marsz

Wiadomo już, jakie plany na Święto Niepodległości w tym roku ma Wojciech Olszański.
Na youtubowym kanale Huzar pojawiła się zapowiedź marszu, który odbędzie się 11 listopada w Krakowie. Spotkanie odbędzie się na Kopcu Krakusa. Patostreamer zachęcił swoich widzów do uczestnictwa w wydarzeniu słowami "Na Kraków!".
Przedstawiony w sieci spot z podkładem muzycznym trwa nieco ponad półtorej minuty. Pokazano w nim położenie Krakowa na mapie Europy, biegające wilki oraz kadry nakręcone właśnie w stolicy Małopolski. Do odbiorców zwrócił się Wojciech Olszański, zapowiadając "wiecowanie wyzwolenia". Patostreamer zachęca przyszłych uczestników do zabrania ze sobą pochodni olejnych, które, według informacji Kamratów, kosztują 40 zł za 7 sztuk na Allegro.

Nie wiadomo, jakie dokładnie plany mają organizatorzy wydarzenia. Doświadczenia ubiegłych lat pokazały, że wystąpienia publiczne Jabłonowskiego oraz imprezy z jego udziałem często kończą się skandalem oraz interwencją policji.
Marsz Olszańskiego w Krakowie. Czy dojdzie do powtórki sprzed roku?
Przestrogą dla internautów mogą być wydarzenia Święta Niepodległości z ubiegłego roku. Wówczas grupa nacjonalistów na czele z Aleksandrem Jabłonowskim urządziła 11 listopada w Kaliszu antysemicką manifestację. Biorący w niej udział ludzie wykrzykiwali wulgarne hasła wyrażające nienawiść wobec Żydów. Niestety oprócz słów zdecydowano się również na skandaliczne czyny. Manifestujący spalili egzemplarz Statutu Kaliskiego, przywileju tolerancyjnego dla Żydów, wydanego przez księcia kaliskiego Bolesława Pobożnego w 1264 r. Antysemicki incydent został stanowczo potępiony przez prezydenta RP.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Jeżeli dzisiejsza Polska mu się nie podoba niech założy partię, wygra wybory i sobie tą Polskę na lepsze zmienia a już w najmniejszym przypadku idzie i głosuje na swojego kandydata. To tyle i tylko tyle. W innym przypadku to tylko bicie piany.
Każdego narodowca należy poddać utylizacji, albo kastracji, bo to szkodliwe zwierzęta. Im szybciej tym lepiej dla dobra Polski.

Gładki jak ja...
2 dni temu
Dlaczego autor artykułu judzi i mija się z prawdą? To będzie piękne wydarzenie z udziałem Polaków.
Po ortografii i gramatyce fanów tego pana sądzę, że są to dzieci lub ludzie dorośli o nikłym poziomie intelektualnym.
Ubek wzywa Polaków do zadymy, a on schowa się w domu i będzie się cieszył ze się udało . Nie dajmy się nikomu prowokować .
Czy dojdzie do kolejnego skandalu?Kiedy to doszlo do skandalu ostatni raz z udzialem pana Olszanskiego , skoro pytacie czy dojdzie do kolejnego?Czy w waszych pustych glowkach lub jeszcze gorzej zdradzieckich glowkach mowienie prawdy to jest skandal? Uswiadamianie Polakow i uczenie historii to jest skandal?
Gieorgij Żuko...
3 dni temu
Na Warszawu!!!!
Trzymam kciuki, żeby wydarzenie się udało !!! I piszcie prawdę, co to był za statut ... nie dość, że fałszywka, to jeszcze wychodzimy w nim na durniów !!! Wyguglajcie sobie i przeczytajcie tylko parę pkt. !!! Rodacy Kamraci - do wyborów, do władzy i w końcu będziemy szczęśliwi !!! :)))

Do skandalu to już doszło. Polacy głodują a Rząd finansuje działania wojenne sąsiedniego Państwa które czci mordercow Polaków. Miliardy dla banderowco w się znalazły a tysiąc złoty dla polskiego dziecka nie ma, i Polacy tracą swoje nieruchomości . To jest skandal i o tym piszcie
Karol Karol
Wal się! Jak coś nie pasuje, to nie czytaj. 🤫 🤫 🤫
Andre Ob
Skandalem to ty jesteś ,,Karol Karol" że piszesz te swoje wypociny