Piotr2000
Wladze panstwowe sa zdecydowane na wojne z NARODEM i KOSCIOLEM CHRYSTUSOWY. Ten akt, szereg innych aktow oraz wypowiedzi np. expose KACZYNSKIEGO z poniedzialku 26 pazdziernika 2020, to juz JAWNE wezwanie do ANARCHII, NIEPOKOJOW. Skutkowac to bedzie wprowadzeniem sil policyjnych/wojskowych/takze bagnetow amerykanskich do 'zaprowadzenia totalitarnego LADU".
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
PIS -Partia Interesów Syjonistycznych - to było jasne od samego początku !
scythia
Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani …More
Zazwyczaj w trakcie tzw. dyżurnych szopek aborcyjnych odbywa się jakiś poważny przekręt. Bardzo często szybciuśieńko, w nocy, po kryjomu, jednogłośnie i bez żadnych protestów ze strony aktualnej "opozycji". A od dziesiątek lat dają się w to wciągać. Wychodzą wtedy na ulicę i drą mordy. Tylko czekać aż ZOMO lub wojsko zrobi z nimi porządek. Będzie pretekst jak zawsze. A oni nadal będą przekonani że słusznie zrobili. Ot barany.
Bos016
Weronika....S
Kaczyński w ubiegłych latach wyrażał opinię, że nie trzeba zmieniać prawa aborcji, bo lewica upomni się o aborcję na życzenie. Wtedy w spokojnej w miarę atmosferze mogłoby nie dojść do takiej sytuacji, zwłaszcza gdyby zapisano Konstytucji ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, jak proponował Marek Jurek. Obecnie jednak w ,,stanie wojny,, bo tak jest realnie, istnieje prawdopodobieństwo,…More
Kaczyński w ubiegłych latach wyrażał opinię, że nie trzeba zmieniać prawa aborcji, bo lewica upomni się o aborcję na życzenie. Wtedy w spokojnej w miarę atmosferze mogłoby nie dojść do takiej sytuacji, zwłaszcza gdyby zapisano Konstytucji ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci, jak proponował Marek Jurek. Obecnie jednak w ,,stanie wojny,, bo tak jest realnie, istnieje prawdopodobieństwo, że ten ,,pocałunek,, PiSu zaowocuje tak gwałtowną reakcją, że skutkiem może być istotnie spełnienie feministycznych życzeń, tym bardziej, że feministki wcale się nie przestraszyły żandarmerii i organizują konferencje prasowe o dalszych planach ataku.
Feministki nie atakują bezpośrednio rządu i biskupów tylko kościoły, kapłanów i wiernych
To był istotnie ,,judaszowy pocałunek,, bo owoce tego są już porażające, a to pewnie na rękę, ta zmiana kierunku ataku w naszej przestrzeni publicznej,
rokodisko
Feministki nie mogą grozić kościołom, kapłanom i wiernym bo za to idzie się do więzienia.
V.R.S.
@rokodisko
Myli Pan sferę możliwości ze sferą powinności. Mogą grozić. Ryzykują że odpowiedzą za to. Kwestia sprowadza się do kalkulacji tego ryzyka.
MementoMori+++
Przeważnie głosują w nocy , dziwna to sprawa , przypomina sabat czarownic.
Wieczne Odpoczywanie Amen
dostałem sms-a od tych oszołomów z powiadamiania paranoicznego, ale nie dało się odpisać :)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Przegłosowano także klauzulę zwalniająca medyków z odpowiedzialności za nieumyślne błędy. Przyjęto także poprawkę o wypłacie dodatku w wysokości 100 proc. wynagrodzenia dla wszystkich medyków, zaangażowanych w leczenie pacjentów z COVID-19..."
,,...Kolejna przyjęta poprawka dotyczy podejmowania decyzji o zaangażowaniu straży miejskiej do wspólnego działania z policją, które ma się odbywać za …
More
,,Przegłosowano także klauzulę zwalniająca medyków z odpowiedzialności za nieumyślne błędy. Przyjęto także poprawkę o wypłacie dodatku w wysokości 100 proc. wynagrodzenia dla wszystkich medyków, zaangażowanych w leczenie pacjentów z COVID-19..."
,,...Kolejna przyjęta poprawka dotyczy podejmowania decyzji o zaangażowaniu straży miejskiej do wspólnego działania z policją, które ma się odbywać za zgodą właściwego terytorialnego wójta, burmistrza albo prezydenta miasta. Zgodzono się także na poprawkę, przewidującą, że Inspekcja Sanitarna będzie mogła nałożyć kwarantannę bez obowiązku wydawania pisemnej decyzji..."

Totalny zamordyzm, Katolicy tylko Matka Boża może nas uratować! Weźmy Różańce do rąk i nie wypuszczajmy go. Odmawiajmy Różaniec Św. co najmniej TRZY CZĘŚCI DZIENNIE. Możemy liczyć tylko na pomoc z Nieba. Rząd i Biskupi zdradzili nas!