Dr Aseem Malhotra: Namawiałem do szczepień w programach telewizyjnych, zaszczepiłem się. Dziś muszę powiedzieć…!

– Po dwukrotnym zaszczepieniu się, jako jeden z pierwszych, którzy przyjęli preparat Pfizera, po kilku miesiącach krytycznej analizy danych muszę niechętnie podsumować, że ta szczepionka nie jest całkowicie bezpieczna i wyrządziła bezprecedensowe szkody. Wniosek, należy ją zawiesić, aż opublikowane zostaną surowe dane – wypowiada się na temat szczepionek Pfizera dr Aseem Malhotra.
Dr Aseem Malhotra o efektach ubocznych przyjmowania preparatów!
Wypowiedzi dr Malhotry na temat wadliwych szczepionek i blokada na Facebooku
– Dr Aseem Malhotra powiedział, że po wrzuceniu tego nagrania na media społecznościowe, został zawieszony przez Facebooka na 3 dni z powodu, cytuję: „niedostosowania się do standardów społeczności. Na samym początku byłem zainteresowany przyjęciem dwóch dawek szczepionki, a nawet byłem w programie Good Morning Britain, żeby spróbować namawiać niezdecydowanych do zaszczepienia się” – cytuje doktora Malhotrę pani redaktor ze telewizji FoxNews.

Szkodliwe szczepionki?!
– Mimo pewnych podejrzeń, które dzieliłem z wieloma ludźmi, dotyczących branży farmaceutycznej i finansowanych przez nią badań, czy można na nich polegać – to jedna nie mieściło mi się w głowie, że szczepionka może być szkodliwa, a już na pewno to, że może być szkodliwa dla serca. W lipcu zeszłego roku mój ojciec, który był aktywny i w dobrej formie – nawet osobiście robiłem mu rutynowe badania serca kilka lat wcześniej i wszystko było dobrze – doznał nagłego i niewyjaśnionego zatrzymania akcji serca w domu – relacjonuje dr Aseem Malhotra.
Dyrektor Pfizera na nagraniu przyznaje: Nie badali szczepionki pod kątem zatrzymywania transmisji wirusa przed wprowadzeniem go na rynek!
Kowidowa cenzura na Facebooku

O tym na Facebooku pisać nie można. Nawet wspomniany lekarz dostał blokadę konta na 3 dni właśnie za wrzucenie własnej relacji video po szczepieniu! I co teraz? NIE ZAUFAŁ NAUCE, będąc kardiologiem z kilkunastoletnim stażem? Litości! Obejrzyjcie i przeanalizujcie. Dane, jakie się na ten temat pojawiają, są dostępne w sieci i wbrew fabrykatorom informacji na usługach koncernów, nie są to teorie spiskowe – są to badania, dane statystyczne, medyczne, doniesienia ludzi.
Źródło: Ruch Narodowy (Facebook)
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
OBSERWUJ Wolność.TV na Twitterze
SUBSKRYBUJ Wolność.TV na YouTube
POLUB Wolność.TV na Facebooku